реклама Делікат

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко ініціює створення незалежної комісії, яка допоможе розв’язати проблемні питання ринку, що на Пастерівській. Про це обласний очільник пообіцяв під час зустрічі із працівниками ринку.

Працівники ринку по вулиці Пастерівській зустрілись із Юрієм Ткаченком, аби поскаржитись на постійний тиск перевіряючих органів та дії працівників КП «ЧЕЛУАШ», які намагались розпочати прочищення зливової каналізації на території ринку без попередження з адміністрацією.

– У суботу заважали працювати комунальники, за три дні до цього невідомо з яких причин закрили ветлабораторію, – скаржиться директор ринку Олександр Островський. – Не дають спокійно працювати ДАІвці, що чергують біля нас.

Підприємці стверджували, що безпосередню причетність до неспокійної роботи ринку має голова Черкаської ОДА, який у минулому був співзасновником ринку «Фермерський» – головного конкурента Пастерівського ринку.

– Із складу засновників ринку я вийшов ще до того, як обійняти посаду голови ОДА, – запевнив Юрій Ткаченко. – Проблеми із рином тягнуться з 2012 року. Поки я – керівник адміністрації, хочу скористатись нагодою і докласти всіх зусиль, аби раз і назавжди поставити крапку в цьому питанні. Тому пропоную створити незалежну комісію з представників громадськості, які об’єктивно розберуться у проблемах.

До комісії керівник області запропонував включити представників самооборони, Правого сектору, люстраційного комітету, представників профспілок та народної ради, інформують у прес-службі Черкаської ОДА. Крім того, до вирішення питання голова ОДА залучив і міську владу, зокрема Віктора Білоусова та депутатів, адже вважає проблематику по ринку компетенцією місцевої влади.

Юрій Ткаченко та перший заступник голови ОДА Наталія Старікова пообіцяли, що робота комісії почне роботу вже на цьому тижні і найближчим часом всі питання будуть вирішені, а підприємці зможуть спокійно працювати.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #12 Суровый 17.04.2014 12:16
Цитую Цой:
На какой идиот выделил землю под рынок на пастеровской??? Какой там рынок, не пройти , не проехать , вонь летом , мусор, бред!!! Алея с освещением и лавочками!!! И стоянки убрать , и сделать алею с деревьями и цветами , там же жилая зона , ето только идиот одарич мог отвести там землю!!!

а разве он там был не до одарыча? При чем тут он
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Зая 16.04.2014 22:26
Цитую О.ЧУПРИНА:
Області нема чого сунути носа в міські справи.Тулуб також комісії створював.З досвіду знаю,коли не знаєш,що робити,створюєш комісію.

Тим більше що особа то він зацікавленна..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Зая 16.04.2014 22:24
Цитую незнайка:
Городской рынок-это лицо города У нас лицо-Драмтеатровская Яма и Голова ОДА-один из бывших хазяев рынка на Пастеровской Приезжающие набираются впечатлений о земле Тараса и Богдана ржавые троллейбусы тоже создают незабываемый колорит

Що за нав"язлива ідея у вас з тими тролейбусами ?В кожній темі ,ви і тролейбуси.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 nnk3 16.04.2014 08:55
Цитую О.ЧУПРИНА:
Області нема чого сунути носа в міські справи.Тулуб також комісії створював.З досвіду знаю,коли не знаєш,що робити,створюєш комісію.

Носа особисто суне "колишній" власник фермерського. Він же за людей хвилюється, власні інтереси тут ні до чого?!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 правдоруб 15.04.2014 21:57
проблемы рынка на Пастеровской можна решить только бульдозером и нарами для дениски жмаева
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Правда 15.04.2014 21:49
А безубенко включили. Проблемма в том, что хочется перевести продавцов на рынок «Фермерський».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Суровый 15.04.2014 20:43
Понятно что удобно тем кто рядом живет, но какать на алее тоже удобней чем домой бежать. Но город не должен выглядеть как свалка. А тот рынок выглядит ничем не лучше чем в индии, а в индии как раз ничего зазорного в какании посреди улицы и нету. Нужно уважать тот город где живем, а рынки в центре это бельмо на глазу. Просто кто то еще при совке не думал головой и настроил их в центре, а теперь попробуй куда то перенеси, столько говна польется. А вы представьте как было бы красиво в центре вместо рынка парк с прудом сделать. А на пастеровской алейку с высокими фонарями и столиками для шахмат
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 О.ЧУПРИНА 15.04.2014 20:42
Області нема чого сунути носа в міські справи.Тулуб також комісії створював.З досвіду знаю,коли не знаєш,що робити,створюєш комісію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Цой 15.04.2014 20:17
На какой идиот выделил землю под рынок на пастеровской??? Какой там рынок, не пройти , не проехать , вонь летом , мусор, бред!!! Алея с освещением и лавочками!!! И стоянки убрать , и сделать алею с деревьями и цветами , там же жилая зона , ето только идиот одарич мог отвести там землю!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 перст 15.04.2014 17:03
Цитую 777:
Наведіть там порядок і нехай цей ринок собі діє. Люди, які живуть у цьому мікрорайоні, вже звикли до нього, а їздити на фермерський ринок не зручно і накладно.


У нас власть все делает во вред народу.( проверки, инспекции) А рынок -всего- то надо благоустроить и все...