реклама Делікат

Колишній міський голова Черкас Сергій Одарич на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» розповів про те, як «вирішив відключити мізки та попрацювати руками».

«Дивовижний коктейль. Вирішив відключити мізки, попрацювати руками. Включив хаотичний вибір музики на айфоні. В мене там весь «Океан Ельзи», весь Висоцький, вся Лама, частинка Ані Лорак, увесь Кукін і купа всіх інших бардів. За шість годин – жодного дискомфорту!» – зізнався Сергій Олегович.

реклама

Коментарі  

 
+2 #14 Гена 22.04.2014 23:53
Такой смешной и недалекий наш мэр
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Василий Николаевич 22.04.2014 21:39
Оно сума**дшее!!!! Ау выборцы он сам сознаеться! Что бы после очередного провального проекта сказать( я не виноват ! Вы сами видели кого выбирали)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Гена 22.04.2014 21:14
Хватит пиарить старого расхитителя Черкасского Темпа и дорог и светофоров,кото рые досих пор не работают! Как сказал его друг( не трогайте меня, я только дороги делал и ничего не знаю) так как Вам дороги ? Очень вредный и не честный человек! Таким не место в нашем городе! Вон!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Знающчий 22.04.2014 20:41
ВРТНК ПНХ ПДРС! ОДРЧ НШ МР!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Лейла 22.04.2014 20:05
Цитую Рима:
Цитую Лейла:
до чого ця "новина"?Досит піарити його,всеодно мером вже не буде.


Буде він мером. Принаймні це людина, при якій Черкаси розвивалися.
Тому наша родина голосуватиме за нього.
Зупинити його зможуть лише знявши з виборів.

Він може виграти тільки тоді коли купить суд, як це було вже..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 федор принципиальный 22.04.2014 19:24
Кто голосует за одара-безработные,нар команы,алкоголи ки за 100-200грн. голос и люди,приближенн ые к телу одара,которые нолучат приего выборе злачные места в мэрии,поэтому голосуем,но не за взяточника,слов облуда,который желает сесть в это кресло и окончательно разграбить город.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 хто 22.04.2014 18:47
Я не зрозумів: кому він "відключив" мізки? Не вже знову Карасю дісталося,а то щось його давно не видно і не чути
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 ВАЛЯ ТІРІШКОВА 22.04.2014 17:52
Рима ваше прізвище Одарич? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-19 #6 Рима 22.04.2014 15:41
Цитую Лейла:
до чого ця "новина"?Досит піарити його,всеодно мером вже не буде.


Буде він мером. Принаймні це людина, при якій Черкаси розвивалися.
Тому наша родина голосуватиме за нього.
Зупинити його зможуть лише знявши з виборів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #5 Лейла 22.04.2014 14:23
до чого ця "новина"?Досит піарити його,всеодно мером вже не буде.