реклама Делікат

9 травня доцільніше святкувати під синьо-жовтим прапором і без георгіївських стрічок. Таку думку висловив учора на прес-конференції голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко.

Він зауважив, що не слід вдягатися у День перемоги і в воєнну форму, щоб уникнути всіляких провокацій.

– Ми будемо у звичайних костюмах. Як зазвичай. Що ж до військової форми, то на це мають право ветерани, які дійсно брали участь у війні. Проте прикро, що з роками їх залишається все менше. Та ми повинні їх пам’ятати і шанувати, – зазначив Юрій Олегович.

У свою чергу в Черкаській обласній організації ветеранів у коментарі «Прочерку» повідомили, що цілком підтримують обласну владу.

– Ми розуміємо, яка нині ситуація. Може поодиноко старенькі і причеплять георгіївські стрічки, проте таких людей буде небагато і ми проситимемо їх зняти ці стрічки. Та крім того у нас і немає такої кількості стрічок, якби ми раптом хотіли забезпечити усіх. Раніше ці стрічки поставляла Росія. Що ж до самих учасників параду, то це буде більше як данина пам’яті. Адже ви розумієте, що справжні ветерани переважно вже в такому стані, що не можуть вийти на парад, – зазначила у коментарі виданню заступник голови Черкаської обласної організації ради ветеранів Галина Настасенко.

Нагадаємо, георгіївські стрічки нині використовують сепаратисти. Проте їх ставлення до ветеранів специфічне. Як відомо, учасники проросійського мітингу в Донецьку під час блокування будівлі обласної прокуратури вщент розгромили ветеранський музей.

реклама

Коментарі  

 
0 #20 Ragen 24.04.2014 21:16
Цитую фашизм не пройдёт:
Причем здесь важ сынё- жовтый прапор к Дню Победы? Вы что нам будете указывать что нам одевать и что носить? Придем с советскими знамёнами и георгиевскими ленточками!!!!!

У тебя что, дед власовец был? Потому что только власовцы во Вторую Мировую носили георгиевские ленты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #19 9 9 9 9 9 9 9 9 9 24.04.2014 15:09
Гроші краще віддати ветеранам,які відверто бідують. Тим більше, що у сьогоднішній ситуації збирати величезний натовп людей в одному місці просто небезпечно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Українець 24.04.2014 14:55
Цитую фашизм не пройдёт:
Цитую БЮТ здає останнє,мову.:
Цитую нейм:
Символи перемоги - це не стрічки і прапори, символи перемоги - це посмішки на обличчях ветеранів!!!

Скільки їх лишилось ? Війна закінчилась 70 років тому.Навіть як воював один день у віці 10-ть років в маї 45-го,зараз 80-т років.Виходить дійсним ветераном є 90 +.В Черкасах та Україні багато 90+ ? Хто ті люди що так р"яно святкують ? Не прийшов лі час заспокоїтись вже ?

Это люди которые гордятся Победой свои дедом над ф....ской неч..стью.

вони від гордості за предків ,топчуть українські символи ?Ф....зм не пройде,навіть російський.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 Черкащанин 24.04.2014 14:49
[quote name="фашизм не пройдёт"]Вже прийшов,і звідти звідки не чекали,з Раши.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #16 нейм 24.04.2014 14:48
Цитую БЮТ здає останнє,мову.:
Цитую нейм:
Символи перемоги - це не стрічки і прапори, символи перемоги - це посмішки на обличчях ветеранів!!!

Скільки їх лишилось ? Війна закінчилась 70 років тому.Навіть як воював один день у віці 10-ть років в маї 45-го,зараз 80-т років.Виходить дійсним ветераном є 90 +.В Черкасах та Україні багато 90+ ? Хто ті люди що так р"яно святкують ? Не прийшов лі час заспокоїтись вже ?

Для довідки: у Франції досі святкують перемогу під Аустерліцом, британці відзначають розгром Непереможної Армади, серби вшановують пам'ять героїв битви на Косовому полі.
Просто, потрібно розмежувати святкування Дня Перемоги і експлуатацію теми перемоги в пропагандиських цілях. Публічне вшанування героїв Великої Вітчизняної війни на 9 травня - це той мінімум, за допомогою якого ми можемо висловити свою подяку тим людям. Інша річ, пропагандиське спекулювання цією темою різними політичними силами - це, звісно неприпустимо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 БЮТ здає останнє,мову. 24.04.2014 14:47
Цитую фашизм не пройдёт:
Цитую БЮТ здає останнє,мову.:
Цитую нейм:

"Колорадоси" найбільше гордяться,от тільки не діда наслідують ,а ф....тів.(Хіба що їх діди були НКВДистами з заградзагонів та таборів),решті нащадків героїв досить пам"яті,без помпи та суперечливих символів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 фашизм не пройдёт 24.04.2014 14:29
Цитую БЮТ здає останнє,мову.:
Цитую нейм:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #13 БЮТ здає останнє,мову. 24.04.2014 13:34
Цитую нейм:
Символи перемоги - це не стрічки і прапори, символи перемоги - це посмішки на обличчях ветеранів!!!

Скільки їх лишилось ? Війна закінчилась 70 років тому.Навіть як воював один день у віці 10-ть років в маї 45-го,зараз 80-т років.Виходить дійсним ветераном є 90 +.В Черкасах та Україні багато 90+ ? Хто ті люди що так р"яно святкують ? Не прийшов лі час заспокоїтись вже ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #12 критик 24.04.2014 13:11
walrus28, учите историю! Посмотрите какая ленточка была на колодке ордена "Славы" и медали "За победу над фашистской Германией"! Именно георгиевская лента стала символом победы в ВОВ.
А если у кого-то шибко коленки трясутся перед сепаратистами, то и на улицу не стоит выходить или в политику лезть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #11 нейм 24.04.2014 13:10
Символи перемоги - це не стрічки і прапори, символи перемоги - це посмішки на обличчях ветеранів!!!