Телеканал "Росія 24" зробив сюжет про експеримент черкаського журналіста Валентина Чернявського, який днями інсценував захоплення обласної адміністрації, пише vikka.ua

У сюжеті російські журналісти назвали Валентина "прокиївським". Також там зазначають, що Чернявський "сподівався викликати гнівну реакцію своїми діями", втім місцеві "лише підказували дорогу і не заперечують щодо захоплення ОДА".

"Єдиними, хто заперечував, виявилися представники міліції. Але й ті не заарештували підозрілу людину. Цікаво, як на цей сюжет відреагує влада України", – резюмували російські журналісти.

Зазначимо, що насправді деякі люди таки обурювалися на відео щодо захпоплення обласної адміністрації. Міліціонери ж не затримували Валентина Чернявського, оскільки він пояснив, що його дії - експеримент. Утім у російчському сюжеті про це не сказали.

Сам Валентин уже назвав російський сюжет викривленим і додав, що звернувся до представників "YouTube", щоб ті заблокували відео за порушення авторських прав.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #28 Лена 28.04.2014 16:46
Задолбало это "авось".Кто руководит обороной города? Если нет конкретики и руководят все,что означает никто,то результат плачевен.Если руководит милиция,то вопрос,а доверие к ней еще есть ? Вопрос к ГОР и ОБЛ исполкомам,поче му в Черкасах посей день не развешана укр. символика ? Трудно закупить укр. флаги и развесить по городу? Много денег надо? А людей это бы подбодрило. Хватит заниматься фикциями,гражда нам нужна уверенность.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #27 С Миколаєнко 28.04.2014 16:35
перерив все,а сюжету в TV "Росія 24" про це немає.Тільки в українських.Дайте посилання.Хочу подивитися як усі брешуть про це.Бо мабуть у Росiї i не знають про таке козацьке мiсто ЧЕРКАСИ.У нас тут зовсiм не знають де навiть знаходиться
така держава Україна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #26 И что? 28.04.2014 16:00
Цитую Правда:
Цитую Українець:
Результати показу (негативні)маєм о,позитив коли буде ?Почали справу,доводьте до логічного кінця.Повідомте результат.Чого цим добились?Що змінилось?

То поедь на блокпост и сторожи город от колорадов. Развелось тут героев *еровых. Сидят и об.......ют журналиста, который сделал свою работу

пусть сторожат и свои головы под пули пускают те, кто начинал эту войну своими действиями! Мы хотели МИРА!!!! А нас насильно заставили впрячься в эту войну, а теперь еще и журналисты подогреваю ненависть друг к другу своими материалами
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #25 Черкаси 28.04.2014 16:00
Цитую Валентин Чернявський:
[quote name="Українець"]
А ви хотіли б, що я показував шороварщину і про те, що місто на замку і жоден рашист не пройде? Лише уявіть, що замість мене там були б справжні сепаратисти. Уявили? Це вже добре. Головне, щоб це не стало реальністю. Ви кажете, що ми живемо у стані війни і я з вами повністю погоджуюсь. То може краще влада зробить певні висновки, ніж ми будемо тішитись ілюзіями. Ви думаєте справжні сепаратисти будуть їхати на блокпост, чи може його краще об'їхати аби не витрачати зайвого часу та не здіймати галас.
Буквально в ці хвилини голова ОДА збирається з силовиками. Скоріше за все, обговорять і проблемні моменти, які були показані в сюжеті.
І ще одне. Я своє прізвище не ховаю, на відміну від вас.

Цікава згадка про прізвище.Тут весь корень зла.Дехто за славой погнався.Аби Ви як патріот дбали за безпеку міста,то своє відео в СБУ та МВС показували,а не в інеті.Тоді б толк був,а так самопіар.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #24 С Миколаєнко 28.04.2014 16:00
Цитую Валентин Чернявський:
[quote name="Українець"]

Буквально в ці хвилини голова ОДА збирається з силовиками. Скоріше за все, обговорять і проблемні моменти, які були показані в сюжеті.

З ким Ви збираєтесь воювати?У 2008 роцi росiйскi Panzerwaffe зупинились за 8 кiлометрiв вiд Тбiлiсi.А з боку Грузiї були не малолітки з національної гвардії, а добре навчений грiнами спецпiдpoздiл.
Так що переглянете ще раз фільм "Щорс"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #23 Правда 28.04.2014 15:48
Цитую Українець:
Результати показу (негативні)маєм о,позитив коли буде ?Почали справу,доводьте до логічного кінця.Повідомте результат.Чого цим добились?Що змінилось?

То поедь на блокпост и сторожи город от колорадов. Развелось тут героев *еровых. Сидят и об.......ют журналиста, который сделал свою работу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #22 С Миколаєнко 28.04.2014 15:45
Цитую Українець:
Цитую Валентину:
Якщо в місто захочут пробратися сепаратисти, то вони не будуть питати у людей, як і куди добратися. Адже сьогодні досить пристроїв (навігатори), щоб куди треба добратися. Тим більше ось так вони не будуть себе видавати - стрічками )))))

У нас є кому провести,один Миколаєнко чого вартий,і ПР крильця розправляє,пере ляк минає..Гідру з пуп"янка давити треба.

Не знаю про що Українець має казати,я може i хотiв щось завернути.Але дуже далеко їхати до Вас у Черкаси.Не хочу АК брати у руки-набридло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 Українець 28.04.2014 15:12
Цитую Валентину:
Якщо в місто захочут пробратися сепаратисти, то вони не будуть питати у людей, як і куди добратися. Адже сьогодні досить пристроїв (навігатори), щоб куди треба добратися. Тим більше ось так вони не будуть себе видавати - стрічками )))))

У нас є кому провести,один Миколаєнко чого вартий,і ПР крильця розправляє,пере ляк минає..Гідру з пуп"янка давити треба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #20 Українець 28.04.2014 15:09
Цитую С Миколаєнко:
Цитую Українець:
Цитую С Миколаєнко:
Чому, коли розповiдаеш про ЧЕРКАСЦІВ хороше і добре, деякі з них плюються у відповідь.Уперше зустрічаю таких людей.Га?
А готель "Iнтурист" вiдремонтували?На прикiнцi 70-х там був гарний ресторан,

Для 70-тих він був непоганий,зараз 2014,в Черкасах по вінця нових ресторанів.

В усiх цiх новомоднiх ресторанах одне i теж меню.А подавальщицi не розумiють,
шо таке червоне чiлiйске.

Насмішив,спектр СеСеСеРних "ресторанів" відомий своєю широтою,"куди" нинішнім..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 Українець 28.04.2014 15:06
Цитую Валентин Чернявський:
[quote name="Українець"]Своїм дурним сюжетом...Чого не заїхав на пост