реклама

реклама

Депутати міськради від Партії регіонів реєструються кандидатами в Черкаську міську раду як «позапартійні». Про це свідчить документ реєстрації кандидатів по мажоритарних округах, який є в розпорядженні vikka.ua.

Зокрема, як видно з документа, вже встигли подати свої документи Віктор Горкун – колишній секретар міської ради, депутат від Партії регіонів, Петро Кучер – директор КП «Черкасиелектротранс», член фракції ПР у міській раді, а також депутат від Партії регіонів у міськраді Олексій Арсенюк.

Нагадаємо, після втечі Януковича з країни в міській раді розформували фракцію Партії регіонів.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #12 Николай Васильевич 29.04.2014 23:02
А виселица наша где? Всех на дыбу! Предатели Украины! Иуды продажные!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Сергій з Кривалівки 29.04.2014 21:02
Цитую Гриша:
Цитую Пшонка:
А то, Гриша, шо не можна їх тепер у будь яку керівну структуру допускати!

А би ви Пшонка розбиралися в Черкаській політиці,то зналиб що всі держслужбовці по черзі вступають в ті партії в якій знаходиться керівник...Наша Україна,Регіони ...і так далі...А би було по іншому то люди не працювали на своїх посадах. Неважливо в якій людина партії, важливо які в неї людські та ділові якості!...А ..... хватае в кожній партії!...

Гришо, а ти не наївсь за чотири роки їхніми "діловими якостями"?! Чи й сам із них будеш, із "ригів", а, Гриню?!..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 Гриша 29.04.2014 14:48
Цитую Пшонка:
А то, Гриша, шо не можна їх тепер у будь яку керівну структуру допускати!

А би ви Пшонка розбиралися в Черкаській політиці,то зналиб що всі держслужбовці по черзі вступають в ті партії в якій знаходиться керівник...Наша Україна,Регіони ...і так далі...А би було по іншому то люди не працювали на своїх посадах. Неважливо в якій людина партії, важливо які в неї людські та ділові якості!...А ..... хватае в кожній партії!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Нестор Іванович 29.04.2014 11:50
Побільше публічної інформації про цих ..... ПеР.... це не партійність, це спосіб.......... життя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Старожил 29.04.2014 10:31
Если сказать, что удивили - это ничего не сказать! ОГОРОШИЛИ! Директор "Бочки" в Черкассах, оказалсвшийся ещё и директором Сакского военного санатория, Арсенюк, рвётся в ЧЕРКАССКУЮ РАЙРАДУ??? Это тот регионал, который всеми частями тела поддерживал Тулуба, теперь ещё и в депутаты опять лезет? Народ, что творится, кто-то объяснит???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 колян 29.04.2014 10:23
а олечка с****ва??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Василь 29.04.2014 10:11
побільше чесних регіоналів в політику. Вони ж такі господарники! :-* Особливо коли їх проштовхують такі товаріщі-ПРистосуванці як О. Колісник і ЧуПРина
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Пшонка 29.04.2014 10:08
А то, Гриша, шо не можна їх тепер у будь яку керівну структуру допускати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Геть рашизм ! 29.04.2014 10:03
З чим пов"язана сором"язливість ? Осознали чи шифруються ? Але причин не лізти до корита не бачать. Прізвища крупніше напишіть,щоб не вляпатись .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Лена 29.04.2014 09:59
Потом скажут ,что подписи про выход с ПР не действительные ,и про безпартийность ошибочка вышла ? Все ребята,сушите весла,вы опозорили себя навсегда.Списки должны висеть на каждом столбе,но БЮТ ,занят другим,они против Порошенко брехни распростроняют.