реклама Делікат

Президент Російської Федерації Володимир Путін 27 квітня інкогніто відвідав о. Валаам, де відбувся обряд вінчання з гімнасткою Аліною Кабаєвою, цитують «Факти» користувача «Facebook» під ніком Сер З-М.

«Церемонія відбувалася в Спасо-Преображенському Валаамському монастирі. Намісником там служить єпископ Панкратій (Жердєв) – голова Синодальної комісії з канонізації святих, він же і проводив обряд вінчання. На церемонії були присутні кілька наближених до «імператора» осіб (загалом близько 20 осіб), серед яких – колишня черкащанка Валентина Матвієнко, Аркадій Ротенберг, Сергій Наришкін.

28 квітня Путін вирушив на гелікоптері до Петрозаводська, де провів нараду та відвідав місцеву карикатуру силіконової долини – IT-парк», – йдеться в повідомленні.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #11 С Миколаєнко 01.05.2014 07:22
Цитую Василь:
черкаські шльондри найбільше котируються в КГБ-істів, це загальновідомий факт. На нашому сайті є яскравий цьому приклад

О yes Ukrainian girls дуже гарнi.Коли буваю у Європі,користую сь їх
послугами, "интим не предлагать".Навіть були дві з Черкас.Одна жила на Митницi інша на Кривалiвке.Напевно подруга "Серьожi З Кривалiвки".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Василь 30.04.2014 21:14
черкаські шльондри найбільше котируються в КГБ-істів, це загальновідомий факт. На нашому сайті є яскравий цьому приклад
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Пантикопей 30.04.2014 15:44
И не надоело бред ((( нести ? А бы каку нибудь чушь написать .Мозгов не хватает правдивую инфу найти и напечатать. Одно дуркование.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Українець 30.04.2014 15:43
КГБіст вінчається,КГБі ст вінчає,ФСБ фіксує,Бог відпочиває,йому на цю парочку якось так,свої плани.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Loki 30.04.2014 15:41
Хотите найти Х-отличий? Ева кабаева?)). Одной было 33, другой вобщем то 31)). Может быть, может быть. Уж если и правда, то его кумир сделал тот же поступок накануне своего судьбоносного решения. Только это было тогда 28 апреля "1945". Время идёт быстрее. Какова будет судьба новоиспечённого молодожёна сделавшего свой шаг на день раньше чем его наставник, пытаясь пустить другой ход судьбы)). Неужели и правда он бросил жребий? Тогда когда же наступит у молодожёнов 30 апреля? Доживут также свой век в Парагвае?)) Красиво идёт стервец, почти нос в нос!!)) Блонди - овчарка гитлера, Конни (Полгрейв) - лабрадор крабы))). Последнюю мне жалко. Остальные отличия, при желании, найдёте сами)).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Українець 30.04.2014 15:40
Кому цікаве життя зрадниці Матвієнко ? Мені ні .Може скоро повідомите,.......?Будуть "приємні" новини,пишіть.Порадіємо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Дід Сашко 30.04.2014 15:32
кажуть що Фьодорович буде тамадой на цьому святі, так як з нього гарний оратор
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Стiйкий Нацiоналiст 30.04.2014 15:14
Харе брехати.Він їздить вінчатися з 25 вересня 2013 року і все ніяк.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 001 30.04.2014 15:13
Цитую Дід Сашко:
а де Фьодорович?

В астралі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Menelion Elensúlë 30.04.2014 15:12
Цитую Дід Сашко:
а де Фьодорович?

:) Очевидно, не настільки він до "ымпєратора" приблизився) то й не пустили)