Чоловік куратора Черкаської області у Верховній Раді України Ірини Геращенко учора нагадав дружині, що освідчився їй у Криму. Спогадами із цієї теми Ірина Володимирівна поділилася на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».


«Чоловік нагадав, що зробив мені пропозицію... у Криму... Чудової серпневої романтичної ночі, в зорепад): Так що Крим – завжди з нами ): і ніяке х-ло його в моєї родини не забере», – жартома написала нардеп, використавши міцне слівце, яке останнім часом асоціюють із прізвищем Президента Російської Федерації Володимира Путіна.

Фото в групі «Українська революція |Євромайдан |Єдина країна» соціальної мережі «ВКонтакті»: «Серед охочих відпочити в Криму – не проштовхнутися»

Фото в групі «Українська революція |Євромайдан |Єдина країна» соціальної мережі «ВКонтакті»: «Серед охочих відпочити в Криму – не проштовхнутися»


реклама

Коментарі  

 
+1 #12 Меланчин кум 12.06.2014 20:14
Кума Меланка казала,що і вона познайомилася з чоловіком у Криму.Хотіла поділитися цим у Прочерку,але не знає чи опублікують.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 незнайка 10.05.2014 18:00
Ирина Ванникова таки талантливее!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 нейм 10.05.2014 14:01
Насправді, Крим стане символом російської поразки перед Заходом в боротьбі за контроль над Україною.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Богун 09.05.2014 19:25
Цитую Цензор:
Цитую Богун:
Ірино, ви мабуть живете не в Ураїні або в хмарах вже забрали Крим, вже розтоптали, а ви соплі шмаркали та ковтали коли ПНХ вас, як владу опускав на коліна і давав під зад, а ви опущені казали не потрібно напруги, не потрібно стріляти роби ПНХ з нами все що завгодно, а тепер вона у фейсбуці пише, розумна аж край!


А Ви що в цей час робили? Справжній Богун узявся б до зброї, а не звинувачував жінку у тому, що вона цього не зробила. Ось такі козаки...
Цензор мабуть жіночої статі і міркує як жінка емоційно! Повірте мені, я на відміну від вас в цей час робов все потрібне для захисту моєї держави, а якщо ви уважно читали мій коментарій то не в жінці справа, справа у діях влади, яку та жінка представляє, а точніше її бездіяльності і беззубості!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 Oculus Rift 09.05.2014 17:58
Хамство и ругань - признак бессилия и спутник поражения.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Грек Крымский 09.05.2014 00:17
Одно ...ло отдало - другое забрало . ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Цензор 08.05.2014 23:54
Цитую Богун:
Ірино, ви мабуть живете не в Ураїні або в хмарах вже забрали Крим, вже розтоптали, а ви соплі шмаркали та ковтали коли ПНХ вас, як владу опускав на коліна і давав під зад, а ви опущені казали не потрібно напруги, не потрібно стріляти роби ПНХ з нами все що завгодно, а тепер вона у фейсбуці пише, розумна аж край!


А Ви що в цей час робили? Справжній Богун узявся б до зброї, а не звинувачував жінку у тому, що вона цього не зробила. Ось такі козаки...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 нейм 08.05.2014 16:32
Після бою кулаками не махають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #4 ждёмс 08.05.2014 16:16
Черкассы тоже на подходе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Богун 08.05.2014 15:22
Ірино, ви мабуть живете не в Ураїні або в хмарах вже забрали Крим, вже розтоптали, а ви соплі шмаркали та ковтали коли ПНХ вас, як владу опускав на коліна і давав під зад, а ви опущені казали не потрібно напруги, не потрібно стріляти роби ПНХ з нами все що завгодно, а тепер вона у фейсбуці пише, розумна аж край!