Виконуючий обов’язки мера Черкас Віктор Білоусов дякує членам виконкому за роботу і обіцяє працювати для міста і після виборів. Про це він повідомив на сьогоднішній прес-конференції.

– Я порадуюся і порадуюся новому міському голові, а з іншого боку… Я йому не заздрю. Тому що я боюся, що якісно склад міської ради не зміниться. Щодо іншого, то нині вкоренилася практика роздержавлення підприємств в нашому місті. Взагалі, я нормально ставлюся до всіх форм власності. Але це коли є конкуренція. Тут же є нині проблема, – зазначив Віктор Білоусов.

Він повідомив, що після виборів відпочивати не буде.

– Всі ми колись будемо відпочивати. Та я зараз не можу ще. Бо в мене є багато ідей, є спеціальність. Тож все буде нормально. І я вдячний також членам виконкому. Можливо в нас були помилки, але вони були несвідомі. В нас було вільне обговорення. вільний доступ. Вважаю, що нинішній склад виконкому професійний, хоч він і комусь не подобається. Ну хто скаже, що Райков непрофесійний. І я хотів би всім членам виконкому подякувати за їх професіоналізм за їх роботу, – зазначив Віктор Білоусов.

реклама

Коментарі  

 
-2 #10 Семен 23.05.2014 13:03
Сдулся чувак. А как семенил и даже забегал вперед, чтобы подобострастно заглянуть в рот бывшему губернатору... :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Фотограф 23.05.2014 10:08
Цитую незнайка:
Весело мысленно машу рукой ВЗАД уходящему Услуги ЖКХ не подешевели

Да, год назад свергая Одарича махали решением суда о якобы завышенных Одаричем тарифов на компослуги на 50%. Прошло полтора года...кроме георгиевской стрички.... - НОЛЬ!!! Изображал из себя хорошего парня... не более
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Дід Трохим 23.05.2014 08:38
Цитую Галина Петрівна:
Вікторе Федоровичу, дякуємо Вам за небайдужість до людей. Черкасці ще шкодуватимуть, що не Ви залишаєтесь керівником міськвиконкому

Ну на рахунок "шкодуватимуть" - спорне твердження, черкащани ще ні за одним мером часів незалежності не шкодували, частіше по убитію хрестилися. Однако Білоусов керував в самі стрьомні часи за всі 23 роки, а на житті міста це ніяк не позначилось. Було не краще і не гірше. Поетому в целом - "зачот".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Старожил 22.05.2014 21:20
Мне нравится, когда уходят красиво и вОвремя. Анализируя год его правления, расстраиваюсь. Год пропал.Денег нет. Дорог нет. Город спит...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Галина Петрівна 22.05.2014 19:41
Вікторе Федоровичу, дякуємо Вам за небайдужість до людей. Черкасці ще шкодуватимуть, що не Ви залишаєтесь керівником міськвиконкому
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #5 Патріот 22.05.2014 17:33
Ви його електорат бачили, 1-го травня десяток на лавочках (бо не стоять) під червоним ганчир"ям на Дружбаку сиділи.Ми за мир.Щоб був мир,війну виграти треба.І в Тігріпича,мир головне,якою ціною питаю.Ціною рабства,не треба.Нам треба свобода і мир,бо воля понад усе.Прощавай Білоусов,пенсія ,і не така як у твого електората,побі льше їхнього маєш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #4 незнайка 22.05.2014 17:30
Весело мысленно машу рукой ВЗАД уходящему Услуги ЖКХ не подешевели
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #3 Партайгеноссе 22.05.2014 17:18
Коли вже він піде зі своєї проф........ської Компартії?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Loki 22.05.2014 16:26
Вот с тем что похоже нічого не зміниться, я соглашусь. Прошло мало времени, но тенденция, шо народу нравяться "годы стабильности", которые раньше величались "роками застою" уже видна. Похоже всё вернётся на круги своя. Электорат убедят, что лучшее решение всех неурядиц "мой милый, только б не было войны". И крипакы будуть cогласны и дальше ради этого бесконечно терпеть любые злидні((. Так шо и правда, рано сжигать заветные тетрадки, лучше запрятать их в планшеты. Он и лёня касманавт так сделал)).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #1 Чукча 22.05.2014 16:25
Бо в мене є багато ідей,
***
А как с идеей отремонтировать улицу Пионерскую???