Виборчу документацію місцевих виборів у Черкасах учора було повернуто до Соснівської територіальної виборчої комісії на доопрацювання. Наразі міська ТВК має перейти до опрацювання документації з Придніпровської ТВК.


– Як раз розвантажуємо документацію з Придніпровки, – щойно повідомила «Прочерку» заступник голови Черкаської ТВК Любов Здоровенко. – Розглядаємо скарги і готуємося перераховувати бюлетені по деяких дільницях міста Черкас. Скільки це займе часу, сказати важко, але радує вже те, що з’явилося хоч якесь просування.

Нагадаємо, Черкаська міська ТВК безперервно проводить своє засідання з моменту закриття виборчих дільниць о 20.00 25 травня.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Жу-жу 30.05.2014 14:23
Я вас всех сделала хи-хи
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Жесть 30.05.2014 11:23
А у приБЮТ лучше кандидатов не было? интилектуальная внешность в партиях Реги и приБЮТ отсутствует? Меля, Магнит ну блин клоуны. Вот вам и результат.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Йой 30.05.2014 11:02
Бондаренко.Як ти не розумієш,не кожен солдат може стати генералом.Ну нема в тебе здібностей,нема .У Одарича є план,у тебе ,крім трави,план є ? Одарич намагається повернути німців в Черкаси.Контактує з інвесторами.У нього є виходи і в Києві і за кордоном.Що ти можеш запропонувати Черкасам ? Які плани маєш і можливості їх втілення ? Бондаренко як мер,що ти дасиш Черкасам ? Як представиш Черкаси ? Люди розуміють і голосують прагматично,що буде краще для міста.Одарич може і не виконає що обіцяв ,і причини можуть бути різні,але не ставте палки в колеса,ви не Одаричу ставите,Черкаса м ставите.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Марта 30.05.2014 10:26
Що за цирк. Скільки можна рахувати.На президенських було ясно,виграє Порошенко,інтри га в один чи два тури,і хто потрапить з ним в другий,Тимошенк о,Ляшко,Гриценк о.З мером Черкас,теж було ясно,більшість за Одарича.І Бондаренко то знав,і решта.Один бігборт Булатецького чого вартує,переможе мо Одарича.Даценко до виборів агітував мобілізуватись БЮТовському електорату,підн атужитись і обійти Одарича. Про які фальсіфікації і хто зараз говорить.Бондаренко,який по дворам паски розносив?Бондаренко який "привив" тюрмі любов до Тимошенко.Бондаренко,бігб ордами і палатками якого завішане і заставлене все місто було.Бондаренко,Ілля шенко,Радуцький ,"цвіт нації",ще й мали можливість впливати,вони при владі.Жуковська шепче про мухлювання,а як АЗОТ голосував докладніше росказати не бажає?Є повно свідків адмінтиску.Так наше місто просували чуть не пукнули.Да коли цей цирк припиниться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Виборець 30.05.2014 09:56
Цитую Бульба:
Цитую Алена:
А где гарантия, что пересчитывать будут честно, без подтасовок в пользу Бондаренко??? Где наблюдатели? Кто проверяет эту "прозрачность"? Если Бондаренко на этот раз сфальсифицирует итог в свою пользу, сяду возле мэрии и объявлю голодовку! НЕ ХОЧУ В МЭРЫ БОНДАРЕНКО!!!

Альона, хоч не лякай, бо штучно годувати будемо, через "зонд"!.... :lol:

Сидіти не вихід.Радикальніше діяти треба.А місцеве політичне болото,як з одного табору,то менше б скублися,а краще Олійником зайнялися.Коли його посадять ???Коли воно почне відповідати ??? Скільки ще буде тривати ця безкарність ???Завдання нової Ради,мінімум лист -звернення написати президенту і парламент.Позбавити Олійника недоторканності і спровадити в ГПУ,і в такому темпі,щоб в Москву не втік.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Гриша 29.05.2014 23:32
Цитую Алена:
А где гарантия, что пересчитывать будут честно, без подтасовок в пользу Бондаренко??? Где наблюдатели? Кто проверяет эту "прозрачность"? Если Бондаренко на этот раз сфальсифицирует итог в свою пользу, сяду возле мэрии и объявлю голодовку! НЕ ХОЧУ В МЭРЫ БОНДАРЕНКО!!!

Алена краще ляж під Темпом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Бульба 29.05.2014 19:20
Цитую Алена:
А где гарантия, что пересчитывать будут честно, без подтасовок в пользу Бондаренко??? Где наблюдатели? Кто проверяет эту "прозрачность"? Если Бондаренко на этот раз сфальсифицирует итог в свою пользу, сяду возле мэрии и объявлю голодовку! НЕ ХОЧУ В МЭРЫ БОНДАРЕНКО!!!

Альона, хоч не лякай, бо штучно годувати будемо, через "зонд"!.... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 карамелька 29.05.2014 19:03
Цитую Алена:
А где гарантия, что пересчитывать будут честно, без подтасовок в пользу Бондаренко??? Где наблюдатели? Кто проверяет эту "прозрачность"? Если Бондаренко на этот раз сфальсифицирует итог в свою пользу, сяду возле мэрии и объявлю голодовку! НЕ ХОЧУ В МЭРЫ БОНДАРЕНКО!!!


Ви б краще не біля мерії сідали, а в приміщенні ТВК і спостерігали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Виборець 29.05.2014 18:09
Цитую Алена:
А где гарантия, что пересчитывать будут честно, без подтасовок в пользу Бондаренко??? Где наблюдатели? Кто проверяет эту "прозрачность"? Если Бондаренко на этот раз сфальсифицирует итог в свою пользу, сяду возле мэрии и объявлю голодовку! НЕ ХОЧУ В МЭРЫ БОНДАРЕНКО!!!

І що з неділі вони в придніпровці з тимимішками робили цікаво ? Спостерігає хто?Ще раз вкрасти наш вибір не вийде.Знесем нафіг ...Що то за цирк,більщі міста вже порахувались,а ці тільки підвозяться..Як бюлетні вкотре спотворять,сяду ть усі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #1 Алена 29.05.2014 17:28
А где гарантия, что пересчитывать будут честно, без подтасовок в пользу Бондаренко??? Где наблюдатели? Кто проверяет эту "прозрачность"? Если Бондаренко на этот раз сфальсифицирует итог в свою пользу, сяду возле мэрии и объявлю голодовку! НЕ ХОЧУ В МЭРЫ БОНДАРЕНКО!!!