Черкаські ультрас сьогодні скликали прес-конференцію, щоб заявити про вихід з лав Правого сектору. Про це повідомив представник місцевих ультрас Олег Петренко.
Даниїл Майоров та Олег Петренко - одні з представників черкаських ультрас
За його словами, черкаські ультрас брали активну участь в подіях на Майдані, тоді вони влилися до лав Правого сектору міста Черкаси, ставши найактивнішою і найчисельнішою його частиною, по-суті, його ядром.
Нині ж ультрас вирішили вийти з Правого сектору, бо вони не згодні з політикою керівництва.
– Нас намагалися ізолювати від прийняття рішень. При цьому, коли я спілкувався з куратором області від Правого сектору (ультрас не повідомили, хто це), то він був здивований. Мовляв, у інших осередках Правого сектору і в центральному штабі таких порядків немає. Там на зборах можуть точитися палкі дискусії і ніхто не стає струнко, побачивши Яроша. Та в нас в Черкасах чомусь виникла інакша ситуація. Але черкаські ультрас- свободолюбові і для них неприйнятні якісь рамки чи обмеження. Саме тому наші хлопці першими ставали до бою на барикадах, – зазначив Олег Петренко.
Черкаські ультрас поодинці не ходять...
Коли ж представники ультрасів пішли добровольцями в батальйон «Азов» для боротьби проти окупантів, одного з черкаських ультрас - Даниїла Майорова - викликали до керівництва Правого сектору і намагалися «поставити в стойло». Це й стало останньою краплею у стосунках з Правим сектором.
– Наші обличчя ви могли побачити на сесіях, де ми забезпечували порядок проведення заходів, на інших зібраннях. Тобто ми вже стали асоціюватися з Правим сектором у Черкасах. Саме тому ми вирішили публічно вийти з Правого сектору. При цьому ми не обмежуємо права кожного з ультрас бути членом тієї чи іншої громадської організації, – сказав Олег Петренко.
Коментарі
Чи ти думаєш серед ультрас не може бути толкових людей, котрі політично підковані?
залиш свої *предрассудки* і дивись на світ тверезо.
Держава - це ми, а не та купка політиків сраних
В цих хлопців хоч сміливості вистачає брати на себе відповідальніст ь
за мене не потрібно вирішувать мої проблеми, я якось сам впораюсь
то чому не слідкуєте? через таких інтернет-тролів, котрі тільки вдома розумні, в країні - халепа.
шо вони зробили?! якшо участь у революційних подіях, барикади і т.д. для вас не аргумент то про що тут можна говорити
ахахаха,керівни цтво, ви про них взагалі нічого не знаєта, і аргументації ніякої в вас не має...
про продався, давайте докази потім кажіть, це наклеп тупий причому, може це в зараз через корисливі міркування це пишете?!
ты что тоже кисилёв тв смотришь? А то такую ересть несешь...
А ти дивлюсь аналітик дуже крутий і всю глибину ситуації бачите..ага-ага
писаки,теж мені
це тобі потрібно керівництва побільше, не в змозі сама приймати рішення?
в ультрас є структура і є люди відповідальні
ти навіть про це нічого не знаєш і такі висновки робиш
подивись скільки всього ультрас зробили в країні зараз,соромно за тебе
створюєте тут інформаційний шум, ні чим не аргументований
і це все більше змахує на відстоювання чиїхось інтересів
ганьба вам!
ха-ха :) у мене голова там те потрібно
ти що знайомий з цими людьми? хоч раз спілкувався? амбіції... люди віддають все шо в них є заради країни, заради таких як ти, шоб ти міг сидіти в своїй хаті і строчити такі пости.
Чи ти думаєш серед ультрас не може бути толкових людей, котрі політично підковані?
залиш свої *предрассудки* і дивись на світ тверезо.
Держава - це ми, а не та купка політиків сраних
В цих хлопців хоч сміливості вистачає брати на себе відповідальніст ь
Стрічка RSS коментарів цього запису