реклама Делікат

Кілька біженців зі Слов’янська Донецької області, який уже тривалий час захоплений озброєними терористами і перебуває в облозі військ української АТО, перебралися на Черкащину, йдеться в сюжеті «Подробиць».

Володимир, Ірина, двоє їхніх дітей, а також сусідка з сином, наспіх склавши речі, втекли з рідного міста до Черкас. Дорогою потрапили під обстріл бойовиків. Дивом вирвалися і повертатися назад не хочуть. Хоча в Слов’янську залишилися бізнес, житло і літні батьки.

– Ставлення змінилося, дуже змінилося, – кажуть біженці зі Слов’янська Ірина і Володимир. – Розчарування в людях. Раніше сподівався і знав – якщо це твій сусід, був у ньому впевнений. А тепер не знаєш, ворог він тобі чи друг. Просто боїшся!

У селі Боровиця поблизу Чигирина Володимир та Ірина вже купили на виплат будинок. Кажуть, розпочинати життя з нуля – важко, але сподіваються на допомогу влади.

У Черкаському контактному центрі, який займається біженцями, переконують: чим зможуть – допоможуть. Досвід є. З початку березня прийняли з Криму і зі сходу України понад двісті переселенців.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #13 Хома 04.06.2014 15:33
А вообще, проще разочароваться в ком то, а не в себе...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Хома 04.06.2014 15:29
Больше семи миллионов донецких! Я там был. И знаю: все или молчат, или поддерживают рассею и боевиков. Шахтёры, металурги - сцыкуны. Если бы решились, смели бы нечисть одним махом. Не хотят, боятся... А теперь, когда петух клюнул, помогите! Майдану помогали? Родителям небесной сотни, или погибших в АТО ребят, помогали? Может эти конкретные люди из Славянска в принципе и неплохие. Но вот из таких вроде неплохих людей и состоит Донбасс, который втянул нас в войну. А сам или отсиживается под юбкой, или удирает к бандеровцам. Где беженцы в рассею? Все лицемеры! Нужно хлебнуть лиха, чтобы понять, а в Украине таки неплохо...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Марта 04.06.2014 15:17
Україна Донбасу нічого не винна ! Київ їх не чує ..Кого не чує? Який Київ ? Донецькі керували по всій Україні,до кого Донбас кричав,що їх не чули,до донецьких? Наводьте в себе лад,як усі області наводять у себе.Цікаво за чий рахунок будуть відбудовувати те що вони повзривали ? Вони ж плакались що на майданутую бруківку скидатись їх примусять.Ми відбудуємо майдан,відбудув али ОДА,а ви маєте відбудувати Донбас,тряхніть Ахмєтова,Єфрємо ва,Колесніка і тд.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Марта 04.06.2014 15:08
Цитую Тетяна:
Ми люди і повинні такими і залишатись. Я б теж тікала, якби моїм дітям і мені загрожувала смерть. А допомагати один одному потрібно. Забувши всі образи. Ще раз повторюсь: МИ ЛЮДИ!

Тяжко бути людиною,а по простому гостинним лохом,коли ці начебто люди,блокують колони українських військовиз,нази вають їх окупантами на власній землі,під Волновахою військових не пустили в село,тепер вибачаються.Вони хотіли в Росію,чого туди ніхто не тікає ? Хто має захищати Донбас? Чого місцеві тікають і ховаються,чого наші хлопці мають гинути черз те що вони обрали Яника і ПР.Вони махали прапорами,а тепер тікають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 сhoe 04.06.2014 14:44
люди з понаддніпрянськ их сіл, куди прибились так звані біженці, впродовж трьох років(1956-1959)не бачили ні вихідного ні прохідного:шіст ь днів у колгоспі де плани семирічки,а у вихідний - толокою зводити житло. то сусіди тоді і гуртувались і ріднились бо прагнули мати електрику.
а держава тоді будувала КремГЕС ударними темпами(як і цілий каскад ГЕС на Дніпрі)задля чого під воду йшли сотні сіл.А ще "добровільно" з цих же сіл посилали охочих відбудовувати зруйновані шахти Донбасу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Нестор Іванович 04.06.2014 14:09
Співчуваю переселенцям, але водночас пригадую інтернетне гасло: "Не розмовляй російською, бо ця с*ка Путін прийде захищати і тебе".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Тетяна 04.06.2014 13:59
Ми люди і повинні такими і залишатись. Я б теж тікала, якби моїм дітям і мені загрожувала смерть. А допомагати один одному потрібно. Забувши всі образи. Ще раз повторюсь: МИ ЛЮДИ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Ага 04.06.2014 10:54
"Сподіваються на допомогу влади..." Рєбята,яка допомога ? Тут нема СРСР,нема почути не почути.Нікто нікому не винен.Розраховуйте на себе.Так усі живуть,сам собі не зробиш ,ніякий "дядя" не дасть.Хата в кредити не тільки у вас,безліч місцевих так само на виплати працює.Шукають роботу,годують дітей і не чекають допомоги.Пристосовуйтесь до реалій конкурентного і самостійного життя.Щасти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Черкаси 04.06.2014 09:53
Як цей здоровий і досить молодий чоловік збирається дивитись в очі своїм новим сусідам,діти і чоловіки яких,зараз воюють під Слов"янськом ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Черкаси 04.06.2014 09:47
Ми можемо і мусимо допомогти східнякам,але не мусимо робити роботу за них.