реклама Делікат

До обіцянки екс-мера Черкас Сергія Одарича у разі обрання його міським головою завершувати судову тяганину та зносити розважальний комплекс «Бочка», який нібито незаконно побудований, колишнього регіонала Олексія Арсенюка сам Арсенюк ставиться спокійно. У коментарі «Прочерку» він повідомив, що готовий судитися.

– Я пройшов 20 судів і готовий пройти ще 20. Але вважаю, якщо ми повернемося до розправ над своїми опонентами, то повернемося до того, з чого починали… – зауважив Арсенюк.

При цьому він наголосив:

– Одарич же сам підписував мені договір оренди землі на 49 років. Тобіж рада приймала рішення, а Сергій Одарич як міський голова, підписував! Та я розумію, чого він тепер сердиться на мене. Бо мій голос був вирішальний при його відставці. Але погляньте на інше: у мене на «Бочці» облагороджена територія пляжу, висаджено біля 800 кущів троянд. І це все за мої гроші ,а не бюджетні. А Одарич розміщував рекламу, що він зробив за час роботи на посаді мера. То це ж все було за бюджетні кошти, а не його особисті! – звернув увагу Арсенюк.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 стабилизец 06.06.2014 06:06
Да ладно, ворон ворону... Потом Одар сносить Бочку передумает, за что Арсенюк ему будет погробобязан. А по документам там врядли земля под ресторан выделялась, скорей всего под какой нить "социальный пляж". Построенное таким макаром Детское кафе "Папа Карло" с пивом, водкой и другими детскими напитками мы уже имеем. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Наталі 05.06.2014 20:42
Снести бочку с лица земли!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Цой 05.06.2014 14:56
А он прав!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 черкащанин 05.06.2014 14:40
Та р...ловка твоя "Бочка", а не розважальний комплекс. Ти коли останній раз заходив до туалету свого закладу, це ж повний жах, антисанітарія аж зашкалює, доволі часто оббл..ване приміщення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 ДарЪ Валдая 05.06.2014 14:00
У "Диогена" - комплекс. Только не "розважальный", а регионально-банальный...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Сакському санаторієвєду 05.06.2014 13:27
І совісті вистачає таке городить! Та в тебе на тій "Бочці" - порушення на порушенні і порушенням поганяє! Готуйся, "Діоген", бо якщо по Радуцькому місту ще треба щось пояснювать, бо до парків претензій немає, то "Бочка" співчуття не викличе ні в кого!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4   05.06.2014 12:46
Його голос був вирішальним? Теж ще один, черкаський Фарінеллі знайшовся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #3 Дід Трохим 05.06.2014 12:41
Бочка-бочкою, ну там уже парковочка в прямо в схилі організувалася, там просто дерева попиляли, та й сам комплекс мєдлєнно, но увєрєнно двигається в сторону яхт-клуба зі швидкістю метрів по 20 за сезон. Нада б піднять документи оренди цього Діогена, шось о....нна Бочка получається
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Марта 05.06.2014 12:38
Вставайте пане в чергу,за Радуцьким будете,Бондарен ко попереду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #1 пяничка 05.06.2014 12:24
Так ти гроші за продаж алкоголю і шашликів у свою кишеню кладеш, а не в бюджет відправляєш)))) Різницю відчуваєш?
Це твій бізнес, тому і вкладаєш у нього свої гроші. А от коли ти заявив, що хочеш дорогу до Бочки зробити, оце вже була корупція.