реклама
Sucurity Police

реклама

Сотник українського козацтва розгромив храм Покрови Пресвятої Богородиці в Черкасах. Про це в коментарі «Прочерку» повідомив настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці (УАПЦ) отець Назарій.


Як розповів отець Назарій, у Храмі побито майже все: вівтар, іконостас, вікна, двері. Завдано збитків на декілька десятків тисяч гривень.


– Про погром мені стало відомо сьогодні о десятій годині. Цю людину вже затримали. Він заліз до храму, до того ж, був п’яний – випив 8 пляшок «Кагору». За моїм припущенням, вчинив розгром тому, що я одного разу сказав: козаки мають захищати Україну на Сході, а не ходити просто так вулицями. Це, імовірно, є причиною, – говорить отець Назарій.


Міліції вже відомо, хто цей чоловік.


– Особу вже затримано. На місці зараз працюють люди, – говорить начальник сектору зв’язків з громадськістю УМВС України в Черкаській області Дмитро Грищенко.

Детальнішу інформацію «Прочерк» повідомить згодом.

реклама

Коментарі  

 
+5 #11 Черкаси 25.06.2014 20:40
було б цікаво, взнати конкретнішу інформацію про цього виродка: ПІБ, адресу проживання, що за козачество... навідались би до нього додому
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Черкаси 25.06.2014 20:38
Козаки??? Холопи вони... ходять ордени саморобні один-одному дарують! Козаки? нехай їдуть на схід Батьківщину захищати! А цю церкву знаю, не прогиналась під януковоча, українська церква!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #9 вова 25.06.2014 12:26
Щось наших козаків в Донецьку не видно ! Тут ходять з орденами, при погонах. А як до діла то обі...лись. "Потешное войско "
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #8 Цензор 25.06.2014 12:20
Знаючи Назарія, можна бути впевненим, що він сам того д..нуватого козака й напоїв. Назарію теж потрібно пам"ятати, де має бути священник.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #7 Торч 25.06.2014 12:16
Дід козак, батько син козачий, а ти .... собачий
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 Нестор Іванович 25.06.2014 11:52
То не козак, а здичавілий шароварник. Духовні засади у козаків завжди були на порядок вище матеріальних. Інакше навіщо людині матеріальні цінності, коли вона занапастила свою душу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #5 Х. 25.06.2014 10:45
Оце Козак сів сра... .........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-29 #4 юстиция 25.06.2014 10:39
....... мало попов большевики громили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Коли Олійника посадять 25.06.2014 10:38
козак,козак...аби ти гундяєвським попам пір"я подер,а так не зрозуміло.І не треба на кожному кроці, не зручних на схід відправляти,дуж е схоже на знищення патріотів,люди самі знають де їм бути,показуйте прикладом ,а не вказуйте вектор.Це стосується і політиків і духовників.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #2 алекс 25.06.2014 10:34
Гнать таких "козачков"!