реклама Делікат

ooooo Відновлення активних дій АТО на Сході - адекватна реакція на те, що продовжували творити на землі Донбасу терористи, переконаний голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко.  На сторінці у мережі Фейсбук губернатор прокоментував рішення Президента та РНБО про припинення перемир’я в зоні АТО.
- Навіть у дні перемир'я вони продовжували вбивати українців, творити безлад і намагатися порушити державну цілісність України, - обурений Юрій Ткаченко.

Керівник області розповів також, що днями під Слов'янськом терористи, за підтримки 4-х танків спробували прорватися через блокпост АТО. Наш земляк, уродженець села Дубіївки Черкаського району, капітан Нацгвардії Сергій Сидоркін особисто підбив один з ворожих танків. А потім повів своїх бійців у контратаку, не зважаючи на серйозне поранення - пізніше під час операції у госпіталі медики діставали з його тіла осколки протягом двох годин!

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #9 адекват 01.07.2014 13:04
Сумно за таку краіну коли люди зовсім не тямущі в військові справі або міжнародній політиці починають пхати своі брудні п'ять копійок а інші такі ж далекі до питання оцінюють своіми нольовими знаннями цей бред.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 ТаНуНа 01.07.2014 09:42
Таке враження, що губер відслідковує долю кожного військового-земляка. Якщо це так - то честь і хвала! Я б на честь цього капітана Сидоркіна школу в Дубіївці назвав би, щоб діти вчилися на правильних прикладах.
"Прочерк", а ви могли б дізнатися у військкоматі, що там із призовом "строчників"? Якось не хочеться, щоб у рубку кидали 18-річних.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 народ 01.07.2014 09:10
ТА ХАЙ КРАЩЕ ЗБИРАЄТЬСЯ І ВОЮВАТИ ПОРА, А НЕ ВИСНОВКИ ЗБИРАТИ! ТКАЧЕНКО, КОВАЛЬ І ТАК ДАЛІ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Черкаси 01.07.2014 09:10
Тепер би непогано Ткаченку натякнути президенту,щоб не гвалтував Конституцію.Те що пропонується,на писано не в Україні і під килимом.Зміни в головному статуті країни так не робляться.Нам пропонують регіональні князівства,наро д втрачає право власності землі і надрів.Українська мова забита в кут,в парламенті плануються бандформування не по партіям,а просто 226 тушки.(хто їх скупить,той і правити буде!)Кому такі зміни потрібні?Народу точно ні!Нема там ніякої децентралізації ,нема посилення громадських впливів(нас навіть не посвящали в процес цього дійства з Конституцією).Прохання до Ткаченко,зверну тись до президента з вимогою припинити конституційні ігри,і назвати дату перевиборів ВР.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 За Україну! 01.07.2014 08:54
Схоже, що прізвище капітана - Сидоркін - російське. А Путлер навчив його любити Україну! Хоча, так любити Батьківщину за три місяці не навчишся. Це приходить з молоком матері, а потім - готовність пролити кров, свою власну і кров ворожу, щоб Вітчизна була вільною!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 oksana 01.07.2014 08:51
только наступление.Мочить всех врагов без жалости. Вносить панику в их ряды. Слава Украине.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Нестор Іванович 01.07.2014 08:37
Путін ...... ла-ла-ла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 українці 01.07.2014 08:35
молодець! підтримуємо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #1 незнайка 01.07.2014 08:02
А что творится в водоохранной зоне Днепра на Черкащине?