реклама

реклама

«Можливо, Черкаська обласна дитяча лікарня запрацює в цьому місяці, можливо, й ні. Можливо, є ще якісь питання…» Так міркував на прес-конференції 16 травня голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.

Питання роботи новобудови порушується у зав’язку з тим, що наприкінці квітня її офіційно відкрив Президент. А головний лікар закладу обіцяв, що лікарня запрацює вже до літа.

– Коли 22 роки ця лікарня стояла і ні одна людина там нічого не робила, нікого це не хвилювало. Тепер у місячний термін – до 1 червня – повинні набрати на роботу медпрацівників. Там же 720 осіб персоналу! Треба, щоб усі люди навчилися нормально використовувати обладнання. І зараз ця робота триває! – розповів Сергій Тулуб. – Всі організаційні питання, які від мене залежали, я вирішив. Днями буду проводити там нараду. Бо бачу, що всі завмерли. Треба ж розібратися з міськими лікарнями. Якщо обласна дитяча лікарня почне працювати, то треба думати, а що з міськими лікарнями. Може, ту ж таки Першу міську лікарню переобладнати під житло для медичних працівників…

реклама

Коментарі  

 
+1 #8 Boric 18.05.2011 12:34
Пиарщик самого высокого класса!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Альтран 18.05.2011 12:33
"Жарте рибу! Так риби немає! Ви жарте,риба буде".
Володимир Олійник,10 років тому.
Дуже схоже на описане.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Обиватель 18.05.2011 10:43
Партія сказала будуєм БАМ!!!!А тепер на ...ер він нам!!!???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Обиватель 18.05.2011 10:39
....ляяяяяя реформи почалися,зразу ріжуть опісля будуть думати ...Першу- ще за царя батюшки створили,а тут раз і в житло перетворили.Куди колектив,пацієн тів..Стільки грошей в її ремонт кинули.Лясь і в житло!!!????Говорили ж люди непотрібна таких розмірів дитяча лікарня,всі ж прекрасно знали ,що дітей все менше і менше...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 даеш 18.05.2011 07:18
на базе первой больницы - резиденцию Тулубу, а в "Гостинном дворе" - жилье медикам!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Олександр 18.05.2011 00:26
Перш ніж щось робити- треба добре подумати.Посада керівника вимагає вміння передбачати економічні,соці альні та політичні наслідки тих чи інших дій.Якби подібне "урочисте відкриття" відбулолося років 20 тому,його "ІНІЦІАТОРА" в кращому випадку було б урочисто відправлено на пенсію.Слово за Президентом Украіни!Чекаємо його Вікторе Федоровичу!!! Віримо в ВАС!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 qwer 17.05.2011 23:21
блін та коли ж цей *** піде в свою шахту ?!!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Уважний 17.05.2011 20:09
Тю! Так, наче хтось його за язика тягнув, щоб він заявляв, що з 1 червня все працюватиме так, як треба!!! Відносно не виконаних обіцянок по аеропорту і річковому порту - що, теж винні всі, тільки не той, хто бив себе в груди, називаючи дати?!