Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко розпорядився призначити Максима Зеленського на посаду начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Текст відповідного розпорядження підписаний учора, 1 липня.

Заяву Зеленського, написану ще 5 травня, погодили в Міністерстві молоді та спорту України 26 червня.

Максиму Васильовичу встановили посадовий оклад згідно зі штатним розписом та присвоїли восьмий ранг державного службовця.


Такою була команда претендентів на посаду начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту ще в квітні

Такою була команда претендентів на посаду начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту ще в квітні


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #8 Черкаси 04.09.2014 20:34
Чому??? ЯК ЖЕ ТАК??????!!!!!!!!!!!! а
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 002 03.07.2014 09:43
.... дівчата і якісь незрозумілі чуваки! ЦЕ каманда теперішня!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 свідок тих подій 02.07.2014 23:58
таки в цьому управлінні медом помазано...адже такого "деребана" посади ще в історії державного управління не було...а що про Зеленського, то ми його знаємо,"порядний" нічого не скажеш :lol: але ще пізнаємо більше!а нові коруаційні схеми вже опрацьовуються ще з моменту написання заяви 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #5 петр 02.07.2014 18:07
Цитую Олексій:
Оце так номер! Зеленський, який по повній оббирав заклади молоді та спорту, коли був у же в цьому управлінні знову назначений. Супер!



За что боролись на то и на.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 013 02.07.2014 14:43
Прочерк, чому не пишеш про прийняття учора сонячних ванн жінки у купальнику біля фонтана Черкаської адміністрації? Отака б очолила молодь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 незнайка 02.07.2014 14:02
ПРЫСИДАЕМ ПЖЛСТ подружнее Лавашной бочке это не завадит
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+51 #2 Олексій 02.07.2014 13:55
Оце так номер! Зеленський, який по повній оббирав заклади молоді та спорту, коли був у же в цьому управлінні знову назначений. Супер!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+62 #1 ДЖЕКО 02.07.2014 13:46
По факту маємо таку ж вкрай воровиту і корумповану владу як і попередня. Ткаченко, Коваль, Черевко, Зеленський – особи, які не один рік розкрадали бюджет, сьогодні знову на посадах. Усілякі люстраційні комітети, сомооборони, автомайдани – просто фуфло для л..хів.