Відкриття студентського телебачення на базі телестудії кафедри журналістики, реклами та PR-технологій відбулося сьогодні в ЧНУ ім. Б. Хмельницького.
Студентське телебачення буде не тільки для студентів ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Інші студенти також матимуть можливість прийти, провести дискусію, яка буде публічною, доступною, виходитиме на обласні телеканали.
– Найактивнішими сьогодні в нашому суспільстві є студентські рухи. Важливо, щоб студенти мали змогу донести свої проблеми до представників влади і до суспільства. Сьогодні ми можемо показати, що студенти можуть бути найдемократичнішими. Коли студент вийде із університету, то шукатиме роботу, а телебачення може показати роботодавцю, що відбувається у студентських лавах, – розповів голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.
Студентське телебачення – це та сфера, де студент зможе відчути себе повноправним господарем, зазначив в. о. ректора ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко.
– Сьогодні – вік новітніх технологій, треба бути сучасним, цікавим, публічним і пам’ятати: якщо тебе знають, то можуть запросити на роботу. Тому на базі студії ми прийняли рішення відкрити студентське телебачення. Воно дасть студенту майданчик для того, щоб спілкуватися, доносити свої думки, обмінюватися ними, відповідати на нагальні питання, вносити пропозиції, – сказав Олександр Черевко.
Студентське телебачення допоможе краще розуміти специфіку свого фаху, навчитися працювати більш ефективно, бути конкурентоспроможним і працездатним, наголосила завідувач кафедри журналістики, кандидат філологічних наук, доцент Тетяна Бондаренко.
– Відтепер студенти матимуть можливість створювати програми в прямому ефірі для YouTube, як це робить «Громадське телебачення», а також записувати їх. Я думаю, що ті студенти, які вже закінчили навчання, дуже шкодували, що не мають можливості працювати в цій студії. Якщо раніше ми працювали «на пальцях», то тепер студенти матимуть можливість навчатися безпосередньо на професійному обладнанні, – розповіла Тетяна Бондаренко.
На завершення голова ОДА побажав студентському телебаченню бути креативним та першим у висвітленні тих подій, що відбуваються у суспільстві.
реклама
Коментарі
Я Вам ничего доказывать не собираюсь, на статьи не опираюсь, говорю то, что знаю, о чем говорят и т.д.
Статья профессора А.М. Гусака, подтверждение того, что А.В. Черевко пользуется поддержкой.
а у меня другая информация, с достоверных источников
Я вже, якщо чесно, втомився повторювати деяким "журналістам": "не в темі" - перш ніж опублікувати дурницю, покажіть статтю знайомому фахівцеві у відповідній галузі, принаймні грубих помилок і перекручень уникнете. Ну, хоча б у Ґуґла спитайте... Проте, до деяких, вибачте, "фільольогів" не доходить, що у багатьох галузях є своя специфічна усталена термінологія, яку не можна перекручувати "для красного слівця" (чи "так як краще звучить"), бо виходить повна нісенітниця (з точки зору фахівця).
-------------------------------------------------------------
Адмін: Дякую, вже виправив
Стрічка RSS коментарів цього запису