реклама Делікат

Громадський діяч, заступник голови громадської ради з експертизи НПА Анатолій Рекун переповів, як і чому стало зле синові народного депутата України, колишнього міського голови Черкас Володимира Олійника Руслану.

За його словами, це сталося під час пікетування Черкаської районної прокуратури, головою якої і є Руслан Олійник. 

«15 учасників мітингу протесту зайшли в кабінет Руслана Олійника, щоб змусити написати його заяву про звільнення. Він цього не зробив, а попросився вийти з кабінету, щоб закурити (???). Йому це дозволили. Він вийшов і зразу ж сказав, що йому погано і почав падати (можливо, це була імітація). Учасники його відвезли в лікарню. А тепер УВАГА!!! Його колеги районні прокурори почали всім звонити і говорити, що Руслана Олійника викрали. Мабуть, такий сценарій проговорювався раніше», – припустив на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» пан Анатолій.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+6 #22 Виктория 06.07.2014 10:42
Вы же стояли на Майдане за правовое государство !!! И что ? Прыглули в средневековье !!!..................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #21 Черкаси 06.07.2014 09:24
Цитую друзi:
Самооборона i свободiвцi
Руаслана жорстоко побили. Вiн втратив багато кровi. Потрiбна кров. Вiн в комi. Стан дуже тяжкий.

Амінь...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #20 Коли Олійників посадять 06.07.2014 08:42
Аби був хоч один синець,вся преса була б забита фото.Або Олійник протупив,або занадто себе любить, щоб дряпанути дорогоцінне тіло.Тепер пізно дряпатись,час минув,а справка про забої суспільству нічого не доведе,ми не суд,ціну справки знаємо.Так що не плачте співчуваючи Русланчику,він цілюсінький ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 друзi 05.07.2014 10:08
Самооборона i свободiвцi
Руаслана жорстоко побили. Вiн втратив багато кровi. Потрiбна кров. Вiн в комi. Стан дуже тяжкий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 Давайте уже думать 05.07.2014 07:05
Да что тут говорить... Повыпускаем мы пар на "Прочерку", да и все... Эти никуда не денутся, будут и далее бесчинствовать. А мы просто будем на все это смотреть и возмущаться. Все больше понимаю, что смысла доказывать нет, они дорвались до власти. А мы, как л..хи, будем нагнутыми теми, кто прикрывается патриотичными лозунгами и манипулирует нашей любовью к стране.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #17 ПРАВДА 04.07.2014 22:04
ВЫ ЖЕ ГОВОРИЛИ ЧТО ЗЛОЧИННЫЙ РЕЖИ ПОБЕДИЛИ.
ТОГДА КТО ВЫ? ЕСЛИ ДЕЙСТВУЕТЕ ХУЖЕ ИХ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #16 майдан 04.07.2014 21:21
Це ганебна брехня, так звана самооборона та свободiвцi прийшли в прокуратуру .... та пiд наглядом ментiв схватили прокурора району Олiйника насильно запхали в машину i повезли в напрямку лiсу. Що вони зробили з ним у машинi не вiдомо, але пiсля цього вони привезли його в лiкарню викинули, а самi повтiкали.

ЛЮДИ СХАМЕНIТЬСЯ. ДIТИ ЗА БАТЬКIВ НЕВIДПОВIДАЮТЬ.
А ВИ ЗНАЭТЕ, ЩО ВIН ХВОРIЭ СМЕРТЕЛЬНОЮ ХВОРОБОЮ. I ЗАРАЗ В КОМI.
НЕХАЙ ВАС БОГ СУДИТЬ БО ЛЮДЯМ НЕ ПIДСИЛУ СУДИТИ ВАС ТА ВАШИХ ДIТЕЙ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #15 OLGA 04.07.2014 20:00
вже набридло спостерігати за чисто б....ськими методами таких активістів. Є злочини за Олійником Русланом - доведіть, нема - залиште в спокої! А про чесного прокурора Сука - це ви вже так загнули! Без грошей навіть не плюне, не те Щоб щосб зробити. Майдан привів до влади, на жаль, таке сміття ( подивіться хто у нас в депутатах міської ради ), такого накрутять, нароблять!А активісти ходять зграями то туди, то сюди - хто дасть гроші для тих і працюють. Треба місце прокурора - пікет під прокуратурою, треба місце секретаря міської ради - вже зграя під міськвиконкомом , а те що той самий Андрій Кондратенко(мож ливий секретар) не вартий нічого, як фахівець їх абсолютно не хвилює.Шкода, що все так погано закінчується.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #14 микоян 04.07.2014 18:57
Там синочок,папа відпочиває!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #13 адекватный 04.07.2014 18:12
Може йтреба гнати після всановлення фактів протизаконих дій. Але точно не цій шоблі з великоі дороги яка бродиь по місту та шукає легкого заробітку. Лопати цим активістам в руки та а ферми гній розкидати бо на більше інтелекту у них нема.