реклама

реклама

Черкаська область долучилася до безстрокового проекту «Діти неоголошеної війни», який спрямований на збір та передачу гуманітарної допомоги дітям та сім’ям, які знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі.

У понеділок, 7 липня, на Донеччину прибув перший вантаж. Привезли дитяче харчування, медикаменти, памперси, воду, предмети першої необхідності. Загалом передали 5 тонн гуманітарної допомоги.

Передача першого траншу гуманітарної допомоги від Черкаської області запланована вже на 11 липня, наступна – на 18 липня.

– Просимо усіх небайдужих черкащан надати посильну допомогу, адже ми не можемо залишатися осторонь біди, яка торкнулась мільйонів жителів Донбасу. Наші співвітчизники потребують нашої допомоги! – зауважує прихильник Партії розвитку України, що ініціювала проект щодо захисту прав дітей, постраждалих внаслідок збройного конфлікту на сході України, Володимир Гудзенко.

Пункт знаходиться за адресою: м. Черкаси, вул. Кірова, 94. Час роботи пункту: 9.00 до 18.00. Телефон для довідок: (0472) 38-48-50, (068) 704-44-73, (050) 139-12-77, (093) 767-16-96. Працює «гаряча лінія» контактного центру: 0-800-212-212.

Список найбільш необхідного в зоні АТО

Найбільше діти потребують: пляшок з питною водою, продуктів харчування, у тому числі: дитяче харчування – сухі суміші, баночне харчування, сухе і згущене молоко, овочі – картоплю, моркву, капусту, буряк, цибулю, огірки, помідори, кабачки, м’ясні та рибні консерви, сіль і цукор, печиво, цукерки. Також необхідні засоби гігієни – вологі серветки, памперси, туалетний папір тощо.


реклама

Коментарі  

 
-3 #9 ПРУ РИГИ 10.07.2014 09:30
Цитую вася:
Люди доброе дело делают!!!!!!!мо лодцы!!!!

Люди роблять,а риги піаряться.Не вішайте лапшу на вуха,"розвивальщіки "ще за "покращення" не відсиділи !Їх "гуманітарка" Донбасу,то каравани найманців і зброї,що з ...раші сунуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 вася 09.07.2014 19:42
Люди доброе дело делают!!!!!!!мо лодцы!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 ла-ла-ла 09.07.2014 18:16
Цитую Українка:
Люди, схаменіться! Ви не бачите, що тут збирається благодійна допомога дітям!!! До чого тут ПР?! Ви бездушні люди, насправді всі небайдужі черкащани, в кого є серце, прийдуть та допоможуть!

Черкащина прийшла і допомогла,40 тон без піару вже відправили! От до того тут ПРУ,не...й піаритись на крові яку самі і пролили.Не треба тут добряків корчити.Вовк і в овечій шкурі вовк.А ти підтанцьовуй.Народ має очі і пам"ять має,дуріть один одного.Нічого і ніколи ригів не реабілітує і не воскресить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 ла-ла-ла 09.07.2014 18:12
Регионал Левченко спасался от жителей Славянска бегством!
Жители Славянска прогнали с площади перед горсоветом народного депутата от Партии регионов Николай Левченко. Люди, которые пришли к горсовету, в том числе и получать гуманитарную помощь, внезапно встретили там регионала Колю Левченко, который приехал им рассказать как освобождал их... А в ответ:

"Это твои русские бандиты пришли нас убивать! Пошел отсюда на х*** ! Коля, уезжай в свой Ростов"

"Зачем ты сюда приехал, с…а. Пошел отсюда на ...…! Это ты все устроил, это твои русские бандиты пришли нас убивать!".

Ошарашенный Коля Левченко пытался поговорить с людьми и успокоить, но поняв, что чем дольше задерживается на виду местных жителей, тем большую вызывает по отношению к себе агрессию. в результате он был вынужден спешно покинуть город. Хорошо, что не забили камнями... а то одним бы мучеником стало больше в ватном иконостасе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Українка 09.07.2014 17:02
Люди, схаменіться! Ви не бачите, що тут збирається благодійна допомога дітям!!! До чого тут ПР?! Ви бездушні люди, насправді всі небайдужі черкащани, в кого є серце, прийдуть та допоможуть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Люди 09.07.2014 16:16
"Жители Славянска прогнали с центральной площади города народного депутата Украины от Партии регионов Николая Левченко. Около 100 человек окружили нардепа с криками "Уезжай в свой Ростов!" и "Езжай к своему Цареву!"."Это твои русские бандиты пришли нас убивать!". ДАВАЙТЕ ПРУ ,ЇЗЖАЙТЕ НА ДОНБАС,ТАМ ВАМ ПАМПЕРСИ НА ГОЛОВУ ШВИДКО НАДІНУТЬ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 Черкаси 09.07.2014 15:38
Вони що людей за і....тів тримають?Думають літеру добавили- гріхи списали? Ідіть далеко зі своєю "добротою",влада ще трохи потормозить і люди встануть.Дивитись хто в ПР, хто в ПРУ не будуть.Сидіть мовчки,ваша "гуманність"відома,і Тігіпко з Королевською,і "мирний" Ахмєтов,вильють ся вам людські сльози.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 Україна 09.07.2014 13:50
ПРУ-РИГИ !!! ПРУ-П..Х !!! (без вас допомогають)Ви війну привели в Україну,ви окупантів пустили,ви мордували Донбас 23 РОКИ, і вбивали, і вбиваєте українців.На ваших руках кров і Майдана, і Донбаса.П....ки ліцемірні.П..Х!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 незнайка 09.07.2014 13:47
Шо не хватило того паперу с кабинета на 5 этаже ОДА который ЛЮСТРОВАННАЯ обнаружила и под видео продемонстриров ала?