реклама

реклама

фото - сайт http://dniprovych.livejournal.com

фото - сайт http://dniprovych.livejournal.com

У Черкасах тимчасово перенесено зупинку громадського транспорту на площі Соборній до будівлі готелю «Черкаси». Причина — запланована реконструкція площі та тротуарної частини довкола неї. Роботи з оновлення головної площі Черкас розпочнуться найближчим часом і триватимуть, орієнтовно, до середини серпня, інформує прес-служба Черкаської мерії.

За словами головного архітектора Черкас Миколи Упиря, зважаючи на заплановану реконструкцію Соборної площі, за правилами техніки безпеки, було ухвалене рішення про тимчасове перенесення зупинки за кілька десятків метрів – до приміщення готелю «Черкаси». Цей крок вимушений, аби попередити різного роду незручності та травматизм серед перехожих у зв’язку з роботою будівельників в безпосередній близькості із зупинкою громадського транспорту.

Що ж до майбутнього «марафету», якого зазнає Соборна площа, Микола Упир розповів, що на самій площі та території довкола неї буде замінено покриття (на більш якісне), відремонтовано лави для відпочиваючих, встановлено додаткові вуличні ліхтарі, оновлено сходи. Крім цього, заплановано здійснити капітальну реконструкцію ландшафтного дизайну (розбити нові клумби, провести комплексне озеленення території), встановити декоративні фонтани тощо.

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 figure 22.05.2011 10:34
Цитую NazarStodola:
Мойшам-противникам: хотів би сказати, що, якщо оздоблювати площі, як це роблять біля Будинку торгівлі (вирубавши чудову липову алею, та облаштовуючи автостоянку та ще й вустами власника БТ Мирзи послати черкащан відпочивати до Соснівки та в Дахнівку), то краще й взагалі не оздоблювати.
А народ для того, щоб сказати владі все, що він про неї думає, місце собі знайде.


Вразила швидкість роботи. Здорові дерева спиляли, порізали та вивезли, навіть тріски прибрали. Не пройшло й трьох годин! Таку оперативність направити б на реагування звернень громадян.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 непопулярним політикам 21.05.2011 11:44
Противнику коментарів: Шановний, Ви мабуть живете в шоколаді і працююте в кабінеті біля Соборної площі. Якщо Вам не зрозуміло, пояснюю: влада своєю ненародною політикою і зробила народ злий. А ми теж за нові фонтани і клумби. Та деж обговорення проектів реконструкції. Га? Так що краще не писав би
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Sirko 21.05.2011 10:17
Та ясно ж, як божий день, що вся ця веремія з реконструкцією затіяна лише для того, щоб не пустить опозицію проводить свій майдан. Он вже й через суд намагаються цей майдан заборонить. Згадайте, як Тулуб під час місцевих виборів втелющив там типу футбольне поле. А Одарич чому досі не похвастався проектом реконструкції, якщо такий справді є? Він же так любить нові проекти? Та якби він там хотів навести марафет, то вже місяць про це трубів би на всіх перехрестях. Але ж мовчить, як риба. Бо то Партія регіонів все придумала авральними темпами - фантазії ж на щось оригінальніше не вистачило.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 NazarStodola 20.05.2011 19:29
Мойшам-противникам: хотів би сказати, що, якщо оздоблювати площі, як це роблять біля Будинку торгівлі (вирубавши чудову липову алею, та облаштовуючи автостоянку та ще й вустами власника БТ Мирзи послати черкащан відпочивати до Соснівки та в Дахнівку), то краще й взагалі не оздоблювати.
А народ для того, щоб сказати владі все, що він про неї думає, місце собі знайде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Противник коментарів 20.05.2011 17:27
Ну чому народ такий злий? Нормальну справу по облаштуванню центральної площі міста звели своїми писульками на ніщо, політику примостили сюди. Я - за нові фонтани і нові клумби! Молодці! І проти пустопорожніх злобних коментарів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Мойша 20.05.2011 15:17
Как бы там не было, а пора Черкасам снова быть красивым городом, как это было раньше. А то, в пору болтунов и демагогов Олийныка, Волошина в течении десятилентия только рушился.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 непопулярним політикам 20.05.2011 14:48
Януковичі-Тулуби! Невже ви думаєте, що проведеннями "Майданс" на Майдані Незалежності та ремонтами Соборної площі ви придумали як людям не проводити мітинги проти вашої ненародної політики! Якщо "Майданс" можна проводити допоки між собою не перетанцюють всі міста, а потім і села, то тривалий ремонтик з пилюкою біля своїх вікон важкувато буде пояснити черкащанам. А проводи мітинги можна і на університетські й, і біля межигір'я, бо від народу не втічеш, і революційні настрої такою політикою не вгамувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Альтран 20.05.2011 14:25
З переляку хоч всі площі поремонтують.
Велика справа-переляк!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 NazarStodola 20.05.2011 12:20
Гадаю, до 24-го травня забурлить робота, адже саме на цей день опозицією заплановано протестний мітинг.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 Мілаша 20.05.2011 12:01
Мабуть, Олегович, про всяк випадок, вирішив поохороняти городину, висадженою опозицією, глядиш, під осінь дасть урожай і прийдеться шукати нових політичних друзів.