реклама Делікат

У бібліотеках черкаських сільських шкіл немає сучасної літератури з історії рідного краю та творчості черкаських письменників, яка щорічно видається за кошти обласного бюджету. Про це виявила голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко під час робочої поїздки на Шполянщину.


Валентина Михайлівна оглянула шкільні бібліотеки в трьох селах, і в жодній з них не виявила такої літератури, яка б надходила за останні кілька років. Цей факт неабияк здивував і обурив Валентину Михайлівну, зазначають у відділі інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації Черкаської обласної ради.

– Я буду говорити із обласною державною адміністрацією, а саме – із департаментом інформаційної політики та зв’язків із засобами масової інформації ОДА, який безпосередньо має контролювати процес забезпечення книгами. Де дівалася та література, на яку виділялися кошти? У минулому році тільки 1 млн 200 тисяч були виділені для того, щоб надрукувати і шевченківську літературу, і значущу краєзнавчу літературу, і літературу рідного краю, і до сих пір жодна книжка не поступила в бібліотеки. Журнал «Холодний Яр» нашої письменницької організації випускається щорічно вже протягом 20 років, а в бібліотеках я знаходжу лише 2004 року ці випуски. Механізм цей не працює, ніхто не приділяє цьому уваги. Треба проводити глибоку перевірку того, куди діваються ці книги, – сказала Валентина Коваленко.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #23 В... М. 17.07.2014 11:06
цитую: "бібліотекар 15.07.2014 01:22
Валентино Михайлівно, не нагадуйте Тулуба !"

Я не тільки нагадую, я його переплюну! І шо7
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #22 И не надейся 16.07.2014 09:10
Цитую 007:
Читайте "Молодь Черкащини"

А эта тулубовская "газета" до сих пор еще существует?! Кто ее финансирует - Меля?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #21 ТаНуНа 16.07.2014 09:06
Цитую 007:
[quote name="Підглядач"]
Читайте "Молодь Черкащини" статті Туменка. Класний дядько, нікого не боїться!!!!

Ніякий дядько, бо регулярно цілував Тулуба в труднодоступних мєстах. А "МоЧе" читати - це взагалі збочення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #20 депутат ОР 16.07.2014 09:01
Депутати облради не ганьбіться....Оголосіть недовіру цій недолугій жінці і відправте її геть. Там же є серед вас нормальні люди
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #19 Фотограф 16.07.2014 08:28
Много написано в коментах, но мне кажется взгляд и широко открытые глаза женщины на голову облрады (на фото) красноречивее говорит о сути вопроса. Типа: это вы сейчас с кем разговаривали :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #18 007 15.07.2014 14:58
Цитую Підглядач:
"Черкащанка" - про якого "окуня" маєте на увазі? І між чиїми стегнами? А-ну, ну - розкажіть... Цікаво!

Читайте "Молодь Черкащини" статті Туменка. Класний дядько, нікого не боїться!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #17 черкащанка 15.07.2014 13:23
Цитую Підглядач:
"Черкащанка" - про якого "окуня" маєте на увазі? І між чиїми стегнами? А-ну, ну - розкажіть... Цікаво!


а Ви витратьте три хвилини свого часу і подиавться https://www.youtube.com/watch?v=cAAgPW04R1w
не пожалкуєте )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #16 народ 15.07.2014 12:10
На війну! Отам і про книжки поговориш!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #15 опа 15.07.2014 09:00
Оце заїло! Де ж книжки , ті що про неї пишуть!? За що такі гріхи Черкащині!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #14 Ревізор 15.07.2014 08:55
Вона голова ради чи сільська тітка. Де дії?? :P