реклама
Sucurity Police

реклама

На Європейській площі, що в центрі Черкас, біля Будинку торгівлі, зрізали дерева. Цьому намагалися чинити опір декілька десятків черкащан, але марно...

 euro1

За словами депутата Черкаської міськради, співвласника Будинку торгівлі Миколи Мирзи, після реконструкції Європейської площі тут буде паркінг. Більш того, пан Микола твердить, що влада зобов’язала бізнесменів облагородити територію біля місць торгівлі. Однак заспокоює – поряд з новим паркінгом посадять і невеликі деревця.

euro2

Детальніше про реконструкцію Європейської площі в Черкасах та пристрасті навколо цього читайте найближчим часом на «Прочерку».

euro3 

euro4 

euro5

Усі фото - Мандрівника

реклама

Коментарі  

 
0 #13 Житель міста 16.06.2011 09:57
Цитую Володимир:
Я пропоную замість безглуздого водограю поза адміністрацією створити автостоянку.

Це надзвичайно розумна пропозиція! Єдиний нормальний фонтан у місті, де можна з дітьми погуляти, голубів погодувати, так вже і його під автостоянку!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Инна 24.05.2011 13:41
Цитую Александра:
Вот так и деньги отмоют и еще на платной парковке подзаработают! Уродуют центр города, а на жителей всегда всем наплевать. Хоть акцию протеста какую-то нужно организовать.

так организуйте, я вот читаю и в шоке сижу, ХОТЬ КАКУЮ АКЦИЮ ПРОТЕСТА ОРГАНИЗОВАТЬ, сидеть дома с бутиком в руках или на работе попивая чай писать вот все это здесь - это ничего не делать, выйди, собери людей, тот кто стучится тому откроют, а у нас менталитет такой сидеть и НИХ***А не делать!!! фуу, ужас, эмоции просто переполняют. Пишут тут не стройте, не делайте .......... выходите на улицу, собирайте единомышленнико в, ломайте те заборы, а не на ПРОЧЕРКЕ полемику разводите. :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Vivid 24.05.2011 13:17
чи то я помиляюсь, але слово "рконструкція" значить дещо інше, а не "розламаємо все по-варварськи та построємо автостоянку, щоб ще бабла собі в кармани напхати".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Мешканець 23.05.2011 22:03
Убрать и вывезти снег около Дома торговли зимой денег не было (приходилось кучи снега обходить), за то на реконструкцию деньги есть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 хехе 23.05.2011 17:51
усіх знищувачів 20 літніх лип закатати у асфальт перед Будинком Торгівлі на згадку 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Кури суть! 23.05.2011 11:55
Цитую Володимир:
Я пропоную замість безглуздого водограю поза адміністрацією створити автостоянку.

НУ дуже розумно, блін....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Александра 23.05.2011 11:00
Вот так и деньги отмоют и еще на платной парковке подзаработают! Уродуют центр города, а на жителей всегда всем наплевать. Хоть акцию протеста какую-то нужно организовать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Володимир 23.05.2011 10:07
Я пропоную замість безглуздого водограю поза адміністрацією створити автостоянку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Черкассы 23.05.2011 09:42
А где же губернатор он говорил что будет прорабом всех строек в городе. Блин какой то ***гадит нам город.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #4 проинформированный 23.05.2011 08:48
Люди,вдумайтесь -центральную площадь города превращают в платную парковку!!!Вмес то того,чтобы облагородить ее,озеленить,уб рать эти страшные киоски!Зато по проэкту вокруг площади-парковки поставят пять лавочек!Круто до невозможности!П осле этого все рассказы одарича о том,как уродуют город киоски в ЮЗР,бигборды по Шевченко и прочие "враги" архитектуры(кот орые,кстати проиносят деньги в бюджет) выглядят как-то смешно.