Гарячі номера телефонів

Начальник відділу вибухотехнічної і пожежотехнічної експертизи НДЕКЦ при УМВС України в Черкаській області підполковник міліції Олександр Бугайчук на територій черкаського батальйону Нацгвардії для військовослужбовців підрозділу провів семінар-навчання щодо порядку виявлення і знешкодження вибухових речовин та пристроїв.


Необхідність проведення такого навчання виникла в зв’язку з напруженою ситуацією, яка наразі існує в східних областях нашої країни. Щоб бути готовими до різноманітних провокацій та не допустити вчинення терористичних актів, диверсій на особливо важливих об’єктах Черкащини, посилення їхньої фізичної охорони, технічного укріплення та оснащення, а також у разі виконання службових обов’язків військовослужбовцями частини в зоні АТО.

Олександр Іванович розповів присутнім основні правила поводження з вибухонебезпечними предметами та послідовність дій при їх виявленні.

Окремо експерт зупинився на вибухових речовинах та пристроях, їхній класифікації, будові та принципі дії. Підполковник міліції продемонстрував присутнім макети вибухівки та вибухових пристроїв, детально описав їхні різновиди та роз’яснив, як діяти для їх знешкодження в разі виявлення.


Керівництво Національної гвардії та УМВС України закликає громадян не втрачати пильність, бути уважними та обережними.

«У разі виявлення підозрілих валіз, пакунків, інших предметів або транспортних засобів, залишених на тривалий час без нагляду, а також осіб із підозрілою поведінкою терміново повідомляти на телефонну лінію «102», – просять у прес-службі Нацгвардії України.

Фото майора Євгена Чайки

реклама

Коментарі  

 
+3 #2 черкащани 25.07.2014 18:49
Де це в нас в Черкасах Нацгвардія ? І що за форма така страшненька,дер жава організувала? Волонтери добровольчі батальони як "ляляк" оділи,а тут бідося..І наука бачу скаженна,нас так на НВП в школі вчили,мінерами ніхто не став.Показуха.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 адекватний 25.07.2014 18:16
..... Були внутрішні війська - переіменували на Нацгвардію. Нема куди кошти було дівати? Були погранвійсьа - обізвали службою. Тепер слукжба воює - бред. Границю охоронять та оборонять повинні саме - Війська.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
реклама
bigmir)net TOP 100