реклама

реклама

Розпорядженням голови ОДА Юрія Ткаченка Валерія Вишиваного звільнено з посади директора Департаменту та переведено на посаду заступника директора Департаменту–начальника управління планування, розвитку та координації природоохоронної діяльності Департаменту екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації.


Підставою для такого кадрового рішення стала заява самого Вишиваного та погодження Міністерства екології та природних ресурсів.

Нагадаємо, Валерій Вишиваний був призначений керівником відповідного департаменту торік у травні.

Пан Вишиваний був депутатом Черкаської міськради не одну каденцію від різних політсил. При цьому в останню каденцію він змінив багато фракцій. Зокрема, у міськраду в 2010 році він входив під прапором «Фронту Змін», потім перейшов до ПВД, потім – у команду ПР, а тоді став позафракційним.

На нещодавніх виборах він балотувався від партії ветеранів Афганістану, але не пройшов до міськради.

реклама

Коментарі  

 
+1 #12 Сеня Рудик 04.08.2014 21:55
Починав цей дєятєель в партії ГРОМ АДА (П.Лазаренко), потім БАТЬКІВЩИНА (далі по тексту)
Гнати! поганою мітлою...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Фотограф 04.08.2014 16:28
Вот этого бы козака (см.фото) в бронежилет, да в зону АТО мобилизовать.... Сразу бы перелом наступил... Но, наверное у военкома в гараже мерседес нарисуется чем это случится
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Дід Трохим 04.08.2014 11:25
Вишиваний мене давно не дивує. Мене дуже здивував Ткаченко. А Прочерк, розуміючи, як він згнилив, навіть посоромився прізвище губера згадувати. Коли не в’їжджати, получається, що Валерій Вишиваний - голова ОДА :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 незнайка 03.08.2014 16:50
САБАЧАЧИ ХАТЫНКЫ в водоохранной зоне ему премного благодарны
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #8 андрій 03.08.2014 16:04
А якби не подав заяви-то так би й лишився НАЧАЛНИКОМ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #7 Галуха 03.08.2014 14:37
Да,Вишиваного,ц ього лакея всіх режимів,потрібн о пужалном гнати з адміністраціі,а його понизили! Що це за керівник,якого перевели в зами,а йому все по фантіку,щоб тільки від корита не відігнали. Йди військовим комендантом Стаханова,прист осуванець!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #6 ALEX LUT 03.08.2014 06:28
просто нудить уже від цього пристосуванця. де вінтільки не побував? Тупа,некомпетен тна,огранична розумом людина. Ткаченко,де нові обличчя?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 адекватний 03.08.2014 01:23
Нарешті хтось зрозумів що на лозунгах далеко не виїдеш, комусь треба просто працювати, а то останній час без сліз на призначення дивитись не можна. Одні міністри чого варті, не розуму не досвіду, зато на майдані волало про европу , а там з'ясувалось що хотять спілкуватись з професіоналами а не тупими крикунами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 СМІХОЛИК 02.08.2014 23:41
Не має кому робити, то вам дійшло, щоб без кадрів не залишитись!
Та вам і треба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #3 Виборець 02.08.2014 22:58
Політична ........