реклама Делікат

У Черкасах кілька десятків місцевих активістів пікетують обласну прокуратуру з вигуками «Ганьба». Вони обурені тим, що за півроку не було покарано жодного силовика, який порушував права людини під час подій, пише vikka.ua.


Мітингувальники обклеїли приміщення прокуратури фотографіями силовиків з написом «Постраждалі є – винних немає?».


Активісти вимагатимуть негайно, на час розслідування, відсторонити від виконання службових обов’язків міліцейських високопосадовців, слідчих, прокурорів, які причетні до порушення прав громадян під час революційних подій; притягнути до кримінальної відповідальності винних міліціонерів та прокурорів і передати справи до суду.


Якщо протягом одного місяця вимоги громадськості не будуть виконанні, організатори вимагатимуть відставки прокурора Черкаської області.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #10 007 04.08.2014 19:27
А може досить горло рвати та волати незрозумілі лозунги? Якщо вже притягувати до криміналу то давайте згадаємо пошкодження майна громади, нанесення тілесних ушкоджень, захоплення будівель та викрадення зброі "свідомими революціонерами ". В державі війна а ви замість того щоб іти та захищати державу пускаєте "бульки". На фото 90% осіб призовного віку які стоять надуті від усвідомлення своєі важливості. Гидко дивитись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 адекватний 04.08.2014 19:27
Цитую Сергій Варич:
Цитую адекватний:
[quote name="Сергій Варич"]
А кошти які зібрали пропили, чи два плакати в художників замовляли. А дозвіл на акцію брали в міськраді, чи як завжди по безпредєлу?


Шановний "адекватний", "учите матчасть" ніяких дозволів на проведення таких акцій в нашому законодавсві не передбачено (за що ми і боролись). Гроші витратили на виготовлення тематичних футболок, друк плакатів, виготовлення "тюремних" шапок. Хтось забезпечив машину із озвучкою, хтось листівки надрукував... Наступного разу - долучайтесь, досить штани протирать біля комп'ютера!

Нема коли туніядством займатись. Працюючий я як і решта нормальних людей. Лозунгами дітки ситі не будуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #8 Сергій Варич 04.08.2014 14:56
Цитую адекватний:
[quote name="Сергій Варич"]
А кошти які зібрали пропили, чи два плакати в художників замовляли. А дозвіл на акцію брали в міськраді, чи як завжди по безпредєлу?


Шановний "адекватний", "учите матчасть" ніяких дозволів на проведення таких акцій в нашому законодавсві не передбачено (за що ми і боролись). Гроші витратили на виготовлення тематичних футболок, друк плакатів, виготовлення "тюремних" шапок. Хтось забезпечив машину із озвучкою, хтось листівки надрукував... Наступного разу - долучайтесь, досить штани протирать біля комп'ютера!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 адекватний 04.08.2014 14:03
Цитую Сергій Варич:
Цитую Антон:
Варич, Нищик… Знову Грант тяпнули? Для повного комплекту не вистачає Малініна, саса та Пасічника


А ви товариш "Антон" мабудь і за гранти нічого не можете зробити. До речі, акція профінансована із власних кишень учасників. Скинулись хто скільки міг, хто 50 хто 250.. А Малінін теж був, акцію вів із мегафоном. Ви товаришу "Антон" не ховайтесь по кущам, приходьте на акцію, я вас побачу ну і....

А кошти які зібрали пропили, чи два плакати в художників замовляли. А дозвіл на акцію брали в міськраді, чи як завжди по безпредєлу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 ЦІкаво 04.08.2014 11:56
Цитую Гога:
А де Автомайдан і Самооборона? Щось я там Скалька не бачив, Кієнка і Короткошея. За...ли через гранату учебну?))))


А ви були на акції?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Гога 04.08.2014 11:20
А де Автомайдан і Самооборона? Щось я там Скалька не бачив, Кієнка і Короткошея. За...ли через гранату учебну?))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #4 Сергій Варич 04.08.2014 11:08
Цитую Антон:
Варич, Нищик… Знову Грант тяпнули? Для повного комплекту не вистачає Малініна, саса та Пасічника


А ви товариш "Антон" мабудь і за гранти нічого не можете зробити. До речі, акція профінансована із власних кишень учасників. Скинулись хто скільки міг, хто 50 хто 250.. А Малінін теж був, акцію вів із мегафоном. Ви товаришу "Антон" не ховайтесь по кущам, приходьте на акцію, я вас побачу ну і....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 адекватний 04.08.2014 11:01
Цитую Черкаси:
ПОВНА ПЕРЕЗАГРУЗКА,МІ ЛІЦІЇ,ПРОКУРАТУ РИ,СУДІВ,ПОВНА.ГЕТЬ ЗЛОДІЇВ !!!

Ти іх замінеш? С дивана воно краще видно, ніж виконувати правоохоронні функціі, немаючи від держави навіть паперу, некажучи про апаратуру, бензин та інше. Думаю таких диванних героів з радістю прийняли до лав міліціі та доручили любу посаду. Працею покажи як треба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Антон 04.08.2014 10:45
Варич, Нищик… Знову Грант тяпнули? Для повного комплекту не вистачає Малініна, саса та Пасічника
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 Черкаси 04.08.2014 10:34
ПОВНА ПЕРЕЗАГРУЗКА,МІ ЛІЦІЇ,ПРОКУРАТУ РИ,СУДІВ,ПОВНА.ГЕТЬ ЗЛОДІЇВ !!!