Депутати Черкаської міської ради сьогодні зареєстрували звернення до міського голови Черкас Сергія Одарича з проханням провести завтра позачергову сесію з одного питання – обрання секретаря міськради. Про це в коментарі «Прочерку» повідомив депутат Черкаської міськради Микола Мирза.

Під цим зверненням поставили підписи 28 депутатів.

– Після сесії 31 липня, коли не обрали ні секретаря міськради, ні виконком, ми залишились із депутатами, із представниками різних фракцій та партій, і вирішили, що звернемося до Сергія Олеговича, щоб він скликав позачергову сесію з одного питання – обрання секретаря Черкаської міської ради, – зазначив Микола Олександрович. – У Сергія Олеговича є 10 днів для призначення позачергової сесії. Ми хотіли б провести її завтра, щоб на наступну чергову сесію вже був обраний секретар, який би вже займався своєю роботою.

Щоб збільшити зображення, натисніть на нього

Щоб збільшити зображення, натисніть на нього

 

Щоб збільшити зображення, натисніть на нього

Щоб збільшити зображення, натисніть на нього


Микола Мирза вважає, що, якщо мер погодиться провести завтра сесію, депутатів встигнуть сповістити.

– Секретаріат за півгодини обдзвонить депутатів. Тим паче, це має бути позачергова сесія. На годину, максимум, розтягнеться, – зауважує Микола Олександрович.

реклама

Коментарі  

 
-3 #14 Але 06.08.2014 14:02
Цитую Суддя:
Цитую Але:
всі такі розумні аж страшно тут в коментарях, депутати мають працювати і з новим секретарем і виконкомом, тому й збирають сесію! а оці партійні коменти залиште при собі! як тільки язік за Мкртчяна в когось повертається таке казати? Суддя, напиши хто ти такий, як такий розумний таку каку писати на добросовісних людей!


А чому Мкртчан підтримує Радуцького? Чому не притримується лінії партії? Бо зрадник!

Не тупи. Якого Радуцього? з твого коменту відразу видно шо ти чи то з штабу удара чи пвд строчиш, якщо таке пишеш
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Суддя 05.08.2014 22:50
Цитую Але:
всі такі розумні аж страшно тут в коментарях, депутати мають працювати і з новим секретарем і виконкомом, тому й збирають сесію! а оці партійні коменти залиште при собі! як тільки язік за Мкртчяна в когось повертається таке казати? Суддя, напиши хто ти такий, як такий розумний таку каку писати на добросовісних людей!


А чому Мкртчан підтримує Радуцького? Чому не притримується лінії партії? Бо зрадник!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #12 Але 05.08.2014 18:39
всі такі розумні аж страшно тут в коментарях, депутати мають працювати і з новим секретарем і виконкомом, тому й збирають сесію! а оці партійні коменти залиште при собі! як тільки язік за Мкртчяна в когось повертається таке казати? Суддя, напиши хто ти такий, як такий розумний таку каку писати на добросовісних людей!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 ВИМАГАЮ ЛЮСТРАЦІЮ 04.08.2014 23:29
Якщо "свободівці" та "ляшківці" протянуть ..... Радуцького... то кому тоді вірить? "Батькіщина" зрадила своїх виборців, запронувавши Радуцького на посаду секретаря Міськради, і тому впевнено іде шляхом самознищення за прикладом "Нашої України". ВЕРНОЙ ДОРОГОЙ ИДЕТЕ ТОВАРИЩИ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Аналітик 04.08.2014 16:17
У Одарича і його депутатів немає більшості. Навіть уже немає 31 голосу. Бо чотири ударівці перебігли в той табір. Завтра на вимогу депутатів - ініціатор Радуцький і Мирза - сесія провалить кандидатуру від Удару Кондратенка. Після цього право подавати кандидатуру переходить від міського голови до депутатів. Має бути 31 підпис, щоб подати.
От цікаво чи наважуться підписати під поданням за Радуцького свободівці і ляшківці? Якщо підпишуть, значить продалися. Тут питання - за скільки?
Якщо ні. Значить справжні українці, які зайняли позицію: поки пани чубляться ми постоїмо у сторонці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 УЖАСТЬ 04.08.2014 16:11
Цитую Ми - проти:
Перебіжчики від Удару, члени Свободи - усі вони є тими, хто зрадив України і працює зараз з колишніми регіоналами. Серед підписантів регіонали Кудактін, Гудзенко, комуніст Савін, помічник Поплавського байкер Мирза і ліфтьор Халай.
Хлопці-свободівці, чи за це стояв Майдан, чи за це загинула Небесна сотня?

Один українець - один патріот
Два українці - один патріот, другий гетьман
Три українці - один патріот, другий гетьман, третій зрадник?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Суддя 04.08.2014 16:02
Ударівці
Гришанов
Мкртчан
Савенко
Колядко
Жителі Черкас запамятайте ці прізвище. Це перші тушки нинішнього деморкатичного складу міської ради. Ніколи, запамятайте, ніколи більше не обирайте цих людей до міської ради. Краще обрати справжніх патріотів міста. А не цих зрадників!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Агонія банди 04.08.2014 15:58
Цитую Астрал:
Я не можу второпати, як поряд з Радуцьким підписалися депутати від Азоту? Виходить, що до цього всі ці піар-акції Радуцького проти Жуковської були лише піаром, а він давно на зарплаті у Фірташа?


Якщо він на зарплаті у Фірташа, то чому поряд з ними свободівці. Невже на вибори грошей хочуть заробити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Ми - проти 04.08.2014 15:51
Перебіжчики від Удару, члени Свободи - усі вони є тими, хто зрадив України і працює зараз з колишніми регіоналами. Серед підписантів регіонали Кудактін, Гудзенко, комуніст Савін, помічник Поплавського байкер Мирза і ліфтьор Халай.
Хлопці-свободівці, чи за це стояв Майдан, чи за це загинула Небесна сотня?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Астрал 04.08.2014 15:48
Я не можу второпати, як поряд з Радуцьким підписалися депутати від Азоту? Виходить, що до цього всі ці піар-акції Радуцького проти Жуковської були лише піаром, а він давно на зарплаті у Фірташа?