реклама Делікат

Директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міськради Олег Стадник на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» висловив припущення, що може статися із міськрадою.

«Міська рада розділена навпіл. Якщо нові депутати не знайдуть розуму консолідуватись, міський голова звернеться до ВР про розпуск недієздатної ради (благо досвід пані Геращенко розпуску з голосу є). У єдиному пориві до справедливості депутати оголосять імпічмент міському голові... Пороблено??? Чи мені здається»... – написав Олег Михайлович.

Нагадаємо, що завтра, 5 серпня, о 16.00 в залі засідань міськвиконкому (к.206), враховуючи пропозиції депутатів міської ради, міський голова Сергій Одарич скликає позачергове п’яте пленарне засідання другої сесії Черкаської міської ради. Під час сесії розглянуть одне питання – «Про обрання секретаря Черкаської міської ради», інформують у прес-службі Черкаського міськвиконкому.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #8 Черкащанка 1 07.08.2014 10:37
Избавится нужно и от пана Стадника до каких пор будут такие поборы в больницах? Туда же страшно идти. Врачи обнаглели. На все лечение своя такса. Когда это кончится? А если у человека нет денег? Кто за этим должен смотреть? Или Стаднику некогда. Два раза в год нужно ж ему бедному поехать заграницу отдохнуть а то Днепр для него него неподходит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 федор принципиальный 06.08.2014 15:10
Избавьтесь от одара и миськрада заработает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Скептик 05.08.2014 11:16
Скептик - Губерману. Красиво, но не по адресу. Это Радуцкому нужно прописать как рецепт: у него с сердцем проблемы, и ему точно волноваться и гневаться нельзя. Но азарт игры под названием "власть" пересилил в нем инстинкт самосохранения.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 незнайка 05.08.2014 10:04
Когда ознакомите с фотосессией Майбороды возле осовремененой Ямы Беккера в городе Черкассы а не десь там и колысь?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Губерман 05.08.2014 09:43
Губерман-Скептику...Себя от себя я усердно лечу,/живя не спеша и достойно,/ я бегаю медленно, тихо кричу/ и гневаюсь очень спокойно. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Скептик 05.08.2014 08:32
Какая прозорливость! Роспуск, импичмент? "Пороблено", говорите? А может, все проще? Не Стадник ли и ему подобные эти дикие политические традиции Черкасс укореняли? Город тратит деньги на выборы мэра и депутатов, чтобы дать им возможность в стенах мэрии устраивать ристалища, не принося никакой пользы городу! Ох, пользуетесь, господа депутаты, терпением,да нет, малодушием Черкащан! А как бы хотелось вас всех оттуда за загривки и пинком... А Стадник уже ручки потирает, предвкушая, как можно будет еще раз попробовать протиснуться в "клуб избранных", чтобы сабботировать работу мэра и в импичменты играться! Скучаете, товарищ Стадник? Люди, которые играют в игры. Народ, это наши избранники.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 ВИМАГАЮ ЛЮСТРАЦІЮ 04.08.2014 22:19
Якщо щоб зберегти раду потрібно обрати Радуцького....то краще її дійсно розпустити, що б не дивиться на цю хамську убогість...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #1 Військовий комісар 04.08.2014 20:43
Усім депутатам є можливість продовжити дискусії в зоні АТО.