Колишній керівник черкаської самооборони Геннадій Шевченко вже місяць воює на Сході України в батальйоні «Азов». Його зустрів там депу тат Черкаської міськради Микола Добровольський, який разом з іншим «батьківщинівцем» Романом Шовенком возив на Донеччину гуманітарну допомогу.
«Хлопці з черкаської роти - усі з «Правого сектору». Але там зараз ніхто про приналежність до партій не згадує… За допомогу бійці вдячні. Просили їх не забувати. Говорять, бракує не харчів, а моральної підтримки... Раділи як діти малюнкам від черкаської малечі. Спілкування перервала тривога. Довго не міг додзвонитися ще до одного нашого бійця з іншої роти цього ж батальйону. Телефон був відключений. Геннадій Шевченко перебував з групою на завданні. Це той Шевченко, що є одним з організаторів в Черкасах Народної самооборони. Геннадій Шевченко вже місяць воює, він - боєць батальйону «Азов». Повернувшись з завдання, сам вийшов на зв'язок. Прибіг з хлопцем снайпером з Корсуня, обнялися, поспілкувалися. Гуманітарки в мене вже не було, то ж вишкріб все що лишалося на зворотній проїзд, залишили тільки на дизельне пальне. Гена не хотів відпускати, видно , що всі вони скучили за миром та домом...» – пише в соцмережі «Фейсбук» Микола Добровольський.
Принагідно, депутат озвучує потреби бійців. Так, у Геннадія Шевченка та бійця з Корсуня він побачив розірване взуття.
«Попросили привезти легке взуття. Також потрібні прості шкарпетки. Снайпер з Корсуня просив приціл нічного бачення, бо той що у нього 80-х років минулого століття. Обов’язково іншим разом завезу допомогу й нашим хлопцям з групи Гени Шевченко. Піду в «Лавенту», розміри Гена надав, спробую домовитися про спецзамовлення на всіх. Там спека і в чоботях їм важко, тож треба щось легке придумати та зручне. Буду переконувати депутатів, що не туалети потрібно зараз будувати, а армії допомагати. У нас є і «Лавента», і Приладобудівний завод може нормальні бронежилети робити, і «Фотоприлад» працює та оптику може робити…» – зауважує депутат.
Нагадаємо, у квітні самооборонівці змістили Геннадія Шевченка з посади керівника та обрали головою Олега Скалька. Конфлікт в середині організації виплескувався і назовні, коли двоє названих осіб з’ясовували стосунки просто в сесійній залі. Опісля колишні соратники Шевченка заявили, що лише вони є справжньою самообороною, бо є «Самообороною майдану», а Шевченко натомість створив «Народну самооборону Черкас».
Він заявляв, що не тримає зла на колишніх побратимів та пішов з посади, щоб не конфліктувати, а просто займатися з активістами своєю роботою.
реклама
Коментарі
+ 1 000 000
Стрічка RSS коментарів цього запису