Упродовж дня, у вівторок, на черкаському водоканалі працювала велика група представників Світового банку разом з міським головою Сергієм Одаричем. Фахівці напрацьовували напрямки залучення і використання кредитних коштів. Про це учора на прес-конференції журналістам повідомив Сергій Одарич.

– Частина тих пропозицій, які водоканал пропонував раніше, були відсіяні, частина змінені. Я думаю, що впродовж двох тижнів на базі цієї роботи буде сформований проект, які роботи водоканалу необхідно виконати і на які можна залучити кошти світового банку. Я сподіваюся впродовж двох тижнів водоканал представить мені, громадськості і міськраді ті проекти, які передбачається здійснити в рамках співпраці зі Світовим банком, – сказав Сергій Одарич. – Також сподіваюся, що до кінця серпня міністерство регіонального розвитку і міністерств фінансів узгодять проект типової субкредитної угоди. Проект також буде винесений на розгляд міськради.


Нагадаємо, що поки Одарич з групою фахівців працювали на водоканалі, самого мера чекали депутати міськради у сесійній залі для проведення сесії. Дехто з депутатів звинувачував мера в тому, що він зірвав сесію, не з’явившись на неї. Проте варто зазначити, що кворуму на сесії не було, тобто необхідної кількості депутатів для проведення сесії так і не назбиралося. Мер запевняв, що знаходився на телефонному зв’язку і в разі, якщо б усі депутати прийшли на сесію, за 5 хвилин приїхав би для її приїхав би в міськраду.

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Машаня 09.08.2014 16:49
Откудова приперлись кредиторы? Позатойбiчного свiтового банку)))И чо они забыли на Водоканале??? Дают кредиты под сруб деревьев и кустов, а сами поднимают цены на воду питьевую и воду туалетную)) Народ будет кормить и мэра , и кредиторов потойбiчних....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Умка 09.08.2014 16:46
Цитую Orlan:
Не згоден з багатьма коментарями.Одарич,опинивши сь між молодом в наковальнею,тро хи щось робить для міста.Звичайно,кредит и,це не зовсім добр,але без них,ми будемо в прірві.Хоча,скільки вже "вбухано" у водоканал за останні десятиріччя!
Засвідчу,донеда вна не користувався водою з водогону для приготування їжі,зараз користуюсь,вода стала якіснішою.

От не треба вводити в оману читачiв))-З якого дива вода стала чистою? Вона цвiте й слиз в нiй. Гидота.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 адекватний 07.08.2014 19:21
Діло не в меру і не в депутатах, діло в загальнодержавн ому бардаці, коли всі дають команди та нема кому іх виконувати. Одарича вибрали тому що решта була ще нікчемнішою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Фінансист 07.08.2014 15:00
Цитую Orlan:
Не згоден з багатьма коментарями.Одарич,опинивши сь між молодом в наковальнею,тро хи щось робить для міста.Звичайно,кредит и,це не зовсім добр,але без них,ми будемо в прірві.Хоча,скільки вже "вбухано" у водоканал за останні десятиріччя!
Засвідчу,донеда вна не користувався водою з водогону для приготування їжі,зараз користуюсь,вода стала якіснішою.

За керування Білоусова жодної гривні не взято у борг і в прірву не скотилися. А Одаричу лише б кредитні кошти освоїти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #5 Orlan 07.08.2014 11:46
Не згоден з багатьма коментарями.Одарич,опинивши сь між молодом в наковальнею,тро хи щось робить для міста.Звичайно,кредит и,це не зовсім добр,але без них,ми будемо в прірві.Хоча,скільки вже "вбухано" у водоканал за останні десятиріччя!
Засвідчу,донеда вна не користувався водою з водогону для приготування їжі,зараз користуюсь,вода стала якіснішою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 незнайка 07.08.2014 10:57
Не бог весть проблема для 300 тысячного города собирающего с горожан миллионы налогов прокопать канавку с дешевыми трубами и не пускать дождевые воды в канализационный коллектор За Зубика проголосовать сумели Поплавского избрали ну а теперь еще и кредит Свитового банка Одарич за Кто еще?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #3 Моня 07.08.2014 10:49
Сережа я же тебе говорил бери как можно больше кредитов и вешай все на Водоканал. Мы его забанкротим, а потом на сцену выйду я -- весь из себя спаситель города в белом и заберем мы этот водопровод за три копейки. Да Серега не забудь, твоя доля в этом проекте 10% и больше не проси - война в стране!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Юлія Тимошенко 07.08.2014 10:48
ВІН ПРАЦЮЄ...