реклама

реклама

 На запитання, в чому причина того, що нині в міській владі тривають протистояння, мер Сергій Одарич відповідає просто – у грошах. Мовляв, одні депутати хочуть зберегти посади, другі – очолити підприємства, треті – освоїти бюджетні кошти.


Сергій Олегович каже, що багатьом не подобається стиль роботи і небажання йти на компроміси.

– Усілякі «хотєлки» для мене неприйнятні. Якщо хочете освоювати кошти, то прозоро й зрозуміло, – сказав мер.

Що ж до його відсутності на вчорашній сесії, то мер наголосив, що був постійно в зоні досяжності і в разі зібрання кворуму, за 5 хвилин приїхав би на сесію. А просто сидіти і чекати, поки збереться кворум, він не має часу.

Також Одарич оголосив про відкликання проектів рішень щодо секретаря і виконавчого комітету та оголосив про початок нового етапу формування більшості в міськраді. Домовленості пообіцяв проводити прозоро і відкрито, а кандидатуру на посаду секретаря пообіцяв назвати за два-три дні.

Детальніше дивіться ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
-1 #19 Черкащанка 1 07.08.2014 11:26
Цитую Бульба:
Імпічмент ....!

Так їт усим потрібно ІМПІЧМЕНТ не тільки Одаричу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Черкащанка 1 07.08.2014 11:25
Цитую Orlan:
Ситуація в місті трагікомічна.Такого в історії Черкас ще не було.Все це є яскравим свідченням,що Закон про місцеве самоврядування дає збій і не працює,його потрібно кардинально міняти.Інакше вся країна зупиниться,стан е некерованою.

Так згідна з вами такого як в Черкасах немаж ніде.Цікаво коли ж черга про ІМПІЧМЕНТ дійде до директора Черкасиводокана лу? На людях що проживають по вул. Г.Дніпра 69 проводять опити як на кроликах.Встановлюють вишку мобільно звязку вже третю та ще й не за тою адресою.На скарги жителів мікрорайону міський голова зовсі м не відреагував тому що вони з Овчаренком повязані.Вишки повинні бути встановлені на КНС по Г.Дніпра 15 а ставлять за адресою будинку № 69.А на тій станції з дозволу Овчаренка встановлений гараж невідомо хто ним користується.Прокуратура не реагує.Нікому нічого не потрібно.А люди страдають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 Мент 07.08.2014 11:01
Цитую Пообіцяв:
Єдине, що йому залишилось - обіцяти :-x . Зробити він вже НІЧОГО НЕ МОЖЕ. Хлопці, доведіть справу до кінця - Одарича у відставку!


Якщо ви депутати оголосите Одаричу імпічмент - ми громада винесемо вас вперед ногами. Задовбали вже. Хватить вирішувати свої персональні питання і ділити портфелі, працюйте для міста!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Пообіцяв 07.08.2014 09:53
Єдине, що йому залишилось - обіцяти :-x . Зробити він вже НІЧОГО НЕ МОЖЕ. Хлопці, доведіть справу до кінця - Одарича у відставку!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 До речі 07.08.2014 09:47
Одарич-людина невиліковна. Може бути міським головою лише без депутатів міської ради. А так не буває. Тому речі - на вихід і до Мошен :P :D :P .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Степан 07.08.2014 09:36
Цитую Сірожене пірожене:
Цитую Моня:
Сережа я же тебя учил дают бабки бери, а ты носом крутишь. Табалов хоть и "тушка" но платит, а голодранец всем еще за "левые" выборы должен. Раньше когда Тулуб был, ты меня всегда слушал и брал как положено. Так что бери пока дают.
P.S. И сделай лицо умнее ато вообще никто денег не даст

Шо "бєрі", Моня? Ці ж прохвости так всьо обставили, шо я ні в одну схему не попадаю! казав же - нада з пацанами ділитись, а ти - я тебе не для того туда приткнув, шоб ділитись. Тепер вони мене вобще в... не ставлять. Шо дєлать, шеф?

Нічого з перевізників рубанули копійку... Толе єщо будет...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 Нестор Іванович 07.08.2014 09:29
Опять "Удар" відмітився: то Кличко портфелями губернаторів торгував, то олігархам зади заносив, а тепер його братія в міскій раді не може визначитися чи вони розумні, чи тіпа красіві.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 Марбелія 06.08.2014 21:08
Цитую Бульба:
Імпічмент ....!


Імпічмент 2013 року не навчив? За нього не перед усіма розрахувалися. А з ким розрахувалися, то не тим що обіцяли. Тому кому це треба?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 федор принципиальный 06.08.2014 18:55
А ПОЧЕМУ БЫ одару не уехать политруком на ДОНБАСС,развали л Черкассы,может своим словоблудием развалил бы иДНР-ЛНР,или не пускают,ведь за ним висят уголовные дела,не закрытые в Киеве?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #10 Микола 06.08.2014 17:55
Коламбія пікчерс, дивимось серіал "Одарич і партньори" :sigh: