реклама

реклама

Депутати Черкаської міської ради, які просили провести сьогодні позачергове засідання, щоб обрати секретаря міської ради, розійшлися, оскільки кворум не зібрався.

Натомість депутат міськради Олександр Радуцький пригрозив міському голові Сергію Одаричу, який також не прийшов на сесію через зустріч із представникам Світового банку, імпічментом.

Дивіться також ВІДЕО.



реклама

Коментарі  

 
0 #13 Степан 06.08.2014 09:49
Минула Рада працювала, але самооборона, автомайдан з Зорею зривали потріпні місту рішення... То може винуватців треба шукати в Одарича та його команди!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 федор принципиальный 06.08.2014 08:43
Гнать взашей слоблуда,которо го усраивает безлад в городе,опыт ведь уже есть-41 голос и в МОШНЫ,с 25 мая одни разговоры или отправьте его политруком на Восток,пусть почешет там своим языком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Патріот 06.08.2014 07:50
Навіть не уявляю, щоб наприклад Білоусов, вчинив так як Одарич. Яка неповага
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 адекватний 05.08.2014 18:30
Міська рада лакмусова бомага що відображає стан роботи в державі. І плювали ці депутати, що десь садочок без фінансування, ктось неможе приватизувати житло, хтось клаптик землі під будинком, вони ділять владу як і вся краіна. Це европа по украінські, не скиглимо та насолоджуємось тим за що боролись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 стабилизец 05.08.2014 17:51
Поки цей ... (Радуцький) в Раді,роботи не буде...
А рази они для работы избирались ? Неоплачиваемой да еще и в личное время ?? Аксиома: дипутаты всегда прутся в раду исключительно для паришать сваи вапросы, чем успешно и занимаются :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Дід Трохим 05.08.2014 17:40
Цитую Тігіпко Риг:
Поки цей ... (Радуцький) в Раді,роботи не буде.Дякуємо виборцям Радуцького,вам свята д..рощів не вистачає,тримай те його в своїх дворах,а місто він вже зад...в !!!Скоро громада прийде і .... мєтлою його вимете,......Скільки можно?

Радуцький може й "цей", ну в конкретній ситуації з’їхав Сірожа унд Вольні сотоваріщі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Козацька 05.08.2014 17:39
Я так розумію люди Одарича повільно, але впевнено почали працювати на округах. Причому працюють як ті депутати, що обралися, так і ті що програли.
Ходять по квартирах, роздають якісь памятки. Сьогодні бачив Тітовську у себе в підїзді.
Одарич обігрує своїх опонентів. Допоки вони ділять посаду секретаря, дехто працює з виборцями.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 патриот 05.08.2014 17:38
зìбрати всìх *** ì на передову, доки будуть мìсто раком ставити: Радуцькì, Стадники та ìнший збрìд..дайте меровì працювати, клоуни хр..овì
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Людина 05.08.2014 17:37
Одарич виграв цей бій. Але війна триває.
Перше. Втер носа опонентам, бо вони не спромоглися зібрати необхідний кворум
Друге. Показав, що є зрадники і ці зрадники навряд чи стануть депутатами через рік. Причому ці зрадники уже засвітилися. Це ударівці Кіта, Мкртчан, Гришанов, Савенко і ляшківець - Будяк.
Трете. Переніс розгляд питання по секретарю на наступне засідання сесії. А там вже домовляться.
Четвертий. А блеф Одарича про розпуск ради зіграв свою роль. Радуцький боїться втратити мандат, тому погрожує імпічментом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Тігіпко Риг 05.08.2014 17:12
Поки цей ... (Радуцький) в Раді,роботи не буде.Дякуємо виборцям Радуцького,вам свята д..рощів не вистачає,тримай те його в своїх дворах,а місто він вже зад...в !!!Скоро громада прийде і .... мєтлою його вимете,......Скільки можно?