«Сьогодні на сесії міської ради розповів депутатам про історію з друком пам'яток Сергія Одарича. Нагадаю, на цей бюлетень, який розповідає людям про те, як діяти під час надзвичайних ситуацій, передбачене фінансування 95 тис грн.» – повідомив у «Фейсбуці» депутат Олександр Радуцький.


«Прикметно, що деякі місцеві друкарні виконали б це замовлення набагато дешевше. Крім того, обурює формат пам'ятки: вихідні дані про наклад, виробника і тираж відсутні, розповідь ведеться від імені міського голови, видання містить фото мера, що більше схоже на рекламу, ніж на соціальний проект, під який виготовлена ця продукція. З цього приводу вже звернувся до прокуратури м. Черкаси», – повідомив депутат.

При цьому Сергій Одарич повідомив, що припинив всі виплати, та дав запити у різноманітні друкарні, щоб порівняти ціни і терміни виготовлення. Як тільки надійдуть всі відповіді, Сергій Олегович пообіцяв поінформувати про цінові пропозиції щодо друкування пам'ятки. При цьому він зауважив, що і сам дав на друк книжечки близько 15 тисяч гривень.

Дивіться також ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
-3 #18 Тася 20.08.2014 08:28
Цитую Я:
Така пам'ятка не може бути ініціативою окремого мера окремого міста. Це має бути загальнонаціона льна програма із забезпечення відповідної підготовки громадян України в умовах війни. Якщо Одарич піклується про людей, треба було кожного черкащанина забезпечити цією інфо, а не надіслати такі "листи щастя" окремим адресатам. А його останнє відео, в якому мер особисто пакує гроші, документи, паперові рушники, олівці тощо у "тривожний рюкзак", може викликати у декого паніку (Мер пророкує Черкасам долю Слов'янська, Щастя) , а у декого сміх.

Поперше мер сказав,пам"ятку отримають всі.Подруге,його ролик,не дай Бог що,я розумію навряд хто зібрав торбу,то в критичний момент ,щось в голові і вспливе,і ви ДВД діски собі не напакуєте.Мер займається містом яке його обрало,до чого тут разнарядка на пм"ятку з Києва?Краще перєбдєть,чим недобдєть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #17 УКРАЇНА 19.08.2014 23:00
19.08 Іловайськ б."Дніпро"-2 загинуло,8 тяжко поранені,б."Шахтарськ" 1 загинув,6 поранено,2 тяжких,"Донбас" 4 загинуло,багато поранено.Луганськ .Зайшли "зелені чоловічки",1200 чоловік,150 одиниць техніки,танки,г ради,гармати...ВІЙНА з РФ,кому не ясно? А МІСЬКРАДА БАВИТЬСЯ,ДЕПУТА ТИ КАЗЯТЬСЯ.РИГИ ВИЧІКУЮТЬ,ПІР"Я ЧИСТЯТЬ.РАДУЦЬКИЙ ......В КРІСЛО ТУЛИТЬ! ПОСАДІТЬ ЙОГО ВЖЕ .....,ЩОБ ЗАСПОКОЇВСЯ.Всім поганим скопом на фронт,там хай торгуються.Два місяці просиділи,нічог о не зробили.Черкаси стоять,і без них справимось,доси ть з нас мера,більше толку буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #16 Народ 19.08.2014 21:56
Цитую Поліграфіст:
"Прикметно, що деякі місцеві друкарні виконали б це замовлення набагато дешевше". Прикметно також, що одне із місцевих підприємств дало "політично виважену" ціну на таку брошуру. І одним із власників його є... Радуцький. Коментарі придумайте самі. Бажано цензурні...

Для Радуцького і нецензурщіна якось залагідно звучить,тут вже діяти треба.Не той час з клоуном панькатись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Народ 19.08.2014 21:53
Що Вам сказати,добре що то на рік ще збіговисько.Надалі будемо розумніше..... експерименти,об рали мера,то обираємо і його команду,тоді діло буде,а не цирк з базаром.Робіть висновки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Я 19.08.2014 21:39
Така пам'ятка не може бути ініціативою окремого мера окремого міста. Це має бути загальнонаціона льна програма із забезпечення відповідної підготовки громадян України в умовах війни. Якщо Одарич піклується про людей, треба було кожного черкащанина забезпечити цією інфо, а не надіслати такі "листи щастя" окремим адресатам. А його останнє відео, в якому мер особисто пакує гроші, документи, паперові рушники, олівці тощо у "тривожний рюкзак", може викликати у декого паніку (Мер пророкує Черкасам долю Слов'янська, Щастя) , а у декого сміх.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 А если завтра война... 19.08.2014 18:41
А вот возьмите и представьте... И что вы об этом знаете? Дедов-ветеранов почти не осталось. Родители-афганцы уже пенсионеры-участники боев на чужой территории. И что, сесть на унитаз и бояться до последнего? Или все-таки почитать, что нам делать организованно и вовремя? Инстинкт самосохранения еще никто не отменял. Знать – сохранить жизнь себе и своей семье. Спасибо за инфомацию!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 Черкащанин 19.08.2014 18:06
Цитую Черкащанка:
Та невже ви не розумієте що Радуцький піар собі робить щоб потім в мери балотуватись? З його здоров'ям після такої операції на відпочинок пора іти це настоящий .... а не ті що поробили собі фіктивні інвалідності.Навіщо йому ця війна з Одаричем не розумію. Життя ж важливіше за все.

Таке не тоне (читай дохне). :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Люди 19.08.2014 18:03
Ветлікаря покликати слабо? Скаженна скотиняка в залі...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Бычий хвост 19.08.2014 17:40
Когда уже пан Радуцькый сознается куда он увез снятые тротуарные плиты из Долины роз? Уже год как там разруха и заросли бурьяна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Радуцький, бо *урацький 19.08.2014 17:37
Класна ідея з парко-полігонами! Прицільний вогонь по білках-сепаратистках із рогаток, взяття водних озеро-перешкод, подолання пагорбів-висоток, мінування любо-мостів і ще безліч забав для непересічних політиків! Замість древляндії, живого каменю будемо бігати по парку і грати в страйк-бол із уявним противником! Зробимо парки національним заповідником політичних трупиків!