Тимчасові споруди, які встановлюються біля житлових будинків, лише шкодять черкащанам. На цьому на вчорашній сесії міськради наголошував депутат-«ударівець» Богдан Колядко. За його словами, кіоски в житлових кварталах найчастіше використовуються для продажу алкоголю та тютюну і їх власники часто нехтують забороною на продаж цих товарів.
За словами депутата, тимчасові споруди шкодять законному розвитку бізнесу. Колядко наголосив на бездіяльності посадових з органів, на які накладено функції контролю. Так, винними, зокрема, були названі директор департаменту архітектури, містобудування та інспектування Артур Савін та начальник управління планування і архітектури міста Віталій Чернуха.
– Вони не виконують покладені на них обов’язки та не відповідають займаним посадам! За їх згоди спаплюжено обличчя міста! –запевняв депутат.
Богдан Колядко назвав чиновників, причетних до розміщення незаконних кіосків у місті, корумпованими та зажадав притягнення їх до відповідальності, а ще – знесення незаконних споруд.
Депутатська більшість підтримала запит колеги, а присутній Артур Савін спробував виправдатися. Мовляв, по частині підприємців тривають спори, інші тимчасові споруди мали дозволи на розміщення ще до його призначення на посаду, а ще хтось приносить документи, згідно яких за законом таки слід надавати дозволи на розміщення.
Під час розгляду питань порядку денного тема знову була порушена. Так, депутати підтримали ініціативу свого колеги Миколи Бондаренка (фракція Вільних демократів) щодо запровадження двомісячної заборони на оформлення паспортних прив’язок і розміщення на території міста нових тимчасових споруд. Мораторій запроваджено до внесення змін до Положення про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в Черкасах. Розробити ці зміни не пізніш, ніж за два місяці, доручено департаменту архітектури, містобудування та інспектування.
– У мене десяток звернень громадян, яких дратує кількість, зовнішній вигляд, та якість роботи ларьків. Мене особисто також не влаштовує, те що місто Черкаси перетворюється на шанхай з хаотичною забудовою калейдоскопічними МАФами. Чудова, красива, пішохідна алея Путейка вже не проглядається з Сумгаїтської за ларьочками. Алкоголь та цигарки, які продаються біля шкіл, на зупинках та у дворах також не додають ні краси, ні здоров'я, ні безпеки нашому місту, – зазначив Микола Бондаренко.
Під час обговорення проекту рішення депутати акцентували увагу на активізації роботи зі знесення незаконно встановлених тимчасових споруд.
Вже у «Фейсбуці» черкащани гаряче обговорили відповідну тему. Так, користувач Олег Караван вважає, що рішення направлене проти громади міста та проти малого і середнього бізнесу.
реклама
Коментарі
Мабуть ви прямо з окопу. Ці "люди" роблять для міста на гривню, а беруть на сто.Ідуть у депутати (які працюють на громадських засадах - безкоштовно), витрачаючи на вибори по 50-100 тисяч грн.кожний. Може, вони - альтруїсти? А потім рвуть місто на шматки, щоб відбити гроші плюс хороший плюс. "Правдолюб" ви наш зацікавлений.
Так люди самі їх кормлять, вибираючи у депутати. Ви ж подивіться кого «вибирають»: Савіни, Колядки, Казаряни та інша ..... Вибирають, цим даючи всі козирі в руки. А де у міськраді вчителі, лікарі? Одні ..... Будете думать, кого у наступний раз вибирать.
Стрічка RSS коментарів цього запису