Черкащина має амбітні плани щодо потрапляння в десятку областей, які є привабливими для інвесторів.
Про це під час наради з представниками Департаменту інвестиційно-інноваційної політики та зовнішньоекономічних зв’язків, Департаменту економічного розвитку і торгівлі, управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації, а також радниками голови ОДА та представником КП «Агентство розвитку Черкащини» Черкаської обласної ради повідомила перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Наталія Старікова, яка цей захід й ініціювала.
Під час наради намагалися вирішити ряд завдань в інвестиційній сфері Черкащини, оскільки сьогодні інвестиційна привабливість області знаходиться не на тому рівні, якому хотілось би, зазначають в управлінні інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ Черкаської ОДА.
Черкаська область є унікальним регіоном з огляду на географічне розташування та кліматичні умови. На чорноземах Черкащини можна виростити чудовий урожай із мінімальними затратами людських ресурсів, а промислові підприємства у змозі створити конкурентоспроможний товар на основі виробничого досвіду.
Нині в регіоні усувають усі перешкоди, які можуть заважати інвесторам впевнено вкладати кошти в успішні проекти. Так, наприклад, з метою протидії корупції та обмеження впливу чиновників у кожному районі області діють центри надання адміністративних послуг. Звісно, існують напрямки, які потребують змін і для цього обласна влада розробляє програму дій, яка допоможе реформувати інвестиційний клімат Черкащини. Зокрема, на теми вказаної сфери систематично проводяться наради, круглі столи, зустрічі із підприємцями регіону, завдяки чому інвесторам буде доступна уся інформація про інвестиційне життя області.
– Наші амбіції – потрапити у 10 кращих областей України, де інвесторам буде цікаво працювати, – підсумувала зустріч Наталія Старікова.
Коментарі
інвестиційний клімат — є сукупністю політичних, соціально-економічних, фінансових, соціально-культурних, організаційно-правових і географічних факторів, які притаманні певної території і визначають привабливість її для іноземного інвестора. Його не реформують а сприяють поліпшенню!
По-друге, для інвесторів головне не те "...де буде їм цікаво працювати", а те, де економічно вигідно і захищено фінанси та право власності!!!
Стрічка RSS коментарів цього запису