Незважаючи на численні успіхи в комп’ютеризації шкіл Черкащини, «картина оновлення освітянського простору не скрізь є втішною». Про це під час учорашньої Серпневої конференції працівників освіти області заявила голова обласної ради Валентина Коваленко.

– Невирішеними залишається безліч проблем, особливо у сільських школах, – зазначила Валентина Михайлівна. – Якщо ми говоримо про комп’ютеризацію, то мої останні чотири робочі поїздки в різні райони засвідчили, що у школах, хоч і наявні комп’ютери, але, наприклад, із восьми можуть працювати один чи два.

Крім того, за словами Валентини Коваленко, шкільні бібліотеки в багатьох районах роками не отримують нової літератури.

За словами заступника директора департаменту освіти і науки ОДА Оксани Сімушіної, проблеми із забезпеченням комп’ютерною технікою є й у закладах дошкільної освіти.

– Лише у 80,5 відсотка таких закладів є комп’ютери, з яких до мережі Інтернет підключено лише 70 відсотків, – повідомила Оксана Іванівна. – Найгірша ситуація на сьогодні у Жашківському, Золотоніському, Канівському, Монастирищенському та Шполянському районах.

реклама

Коментарі  

 
+7 #11 цікаво 29.08.2014 10:15
Ну їздила, а скільки сама привезла?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Черкащанин 29.08.2014 09:32
Маю для хохми ще шедевр ...Запис в щоденнику,запам "ятав ,цитую дослівно."ФИЗКУЛЬТУРА-оценка"2"-НЕ ВЫПОЛНИЛ ДОМАШНЕЕ ЗАДАНИЕ ПО ФИЗКУЛЬТУРЕ,В РЕЗУЛЬТАТЕ ФИЗИЧЕСКИ НЕДОРАЗВИТЫЙ" Як вам?Питаю,що ти мав дома вивчити? Виявляється мав сісти на шпагат і зробити "мостик".Мусив заспокоювати дитину,що таким "фізично недорозвинутим" можно спокійно жити все життя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Черкащанин 29.08.2014 09:23
Для якого беня взагалі компи в школі? Діти що дома мало в них сидять? Колись,ще як мали першачка,позвон ила вчителька і повідомила,що син не знає того,що знав коли прийшов в школу.Я відповів,що до школи він займався зі мною,а тепер то результат її роботи.У відповідь отримав,що вона дає завдання,а вчити ми маємо дома.Цікаво,навіщо тоді взагалі така вчитель і школа (школа № 9),методички з програмою школи і підручники є в книгарні.Купив і по методичці,по програмі вчись дома,план занять,хто вміє читати,розписан по числам,по кожному предмету на рік.Вчительку звали Галина Едуардовна,пріз вища не пам"ятаю.Син вже закінчив ЧДТУ+магістрату ру,вступив і вивчився бюджетно,без хабарів і самостійно.Хоч в школі дурнішого ,по словам вчителів,не було.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Окунь 29.08.2014 08:56
Ключові слова - "в багатьох районах шкільні бібліотеки роками не отримують нової літератури". А значить, там немає книжок Міхайловни. Оце справжня трагедія, а не компи! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Пшик 29.08.2014 08:11
Зновуж.... виступила, поговорила, пожурила, пообіцяла приділити уваги... і все...???!!!


цікаво, в чотири робочі поїздки на матізику зроблено???? чи вже патриотичний запал економити пройшов???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 A 28.08.2014 23:35
"хоч і наявні комп’ютери, але, наприклад, із восьми можуть працювати один чи два". Ну так а що ж Ви хоітли, пані Валентино?! Як Ви знаєте, виробник вказує термін експлуатації комп’ютера 3-4 роки. Через 5 років сумісних комплектуючих уже не випускають, тому їх вартість - астрономічна. Можна, звичайно, б/у, але ж офіційно їх таким способом купити не можливо.
Відповідно ж до д....них інструкцій наших вітчизняних бухгалтерій, термін експлуатації комп’ютерів 10 років (ДЕСЯТЬ!!!) - це просто не реальний термін, бо вже через 3 роки на комп’ютері не працюватиме сучасне програмне забезпечення, ці комп’ютери вже морально застарілі, я вже не кажу про те, що при роботі їх у комп’ютерному класі, вони фізично зношуються швидко. Вирішення проблеми просте - передбачати у бюджеті кошти на ПЛАНОВУ!!! заміну комп’ютерів.
А скільки комп’ютерів планують замінити у 2014 році?
То ось Вам і відповідь, де бачить інформатизацію і комп’ютеризацію "нова" влада.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Олександр 28.08.2014 18:37
Тю - зберіть гроші з батьків, як завжди. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Сто відсотків 28.08.2014 18:09
Останній раз у школи централізовано завозились китайські комп"ютери у вересні 2012 року. У березні програма комп"ютеризації "100 відсотків" скасована Урядом як непершочергова. То де ж вони візьмуться ті комп"ютери чи гроші на їх ремонт? Навіщо пустословити? А на біса в дитячі садки комп"ютери? Щоб виховательки гралися?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 незнайка 28.08.2014 17:54
На всю область только одно КП ОБЛПАЛЫВО С весны там не найдено ни угля ни денег ни отчетной документании Зато ВИРШОСКЛАДАЛЬНЫ ЦЯ прошла ЛЮСТРАЦИЮ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 РИГИ ГЕТЬ 28.08.2014 17:52
СВОЇ З ОДА КОМПИ ПО ШКОЛАМ РОЗВЕЗІТЬ,ПО 10-ТЬ В КОЖНОМУ КАБІНЕТІ МАЄТЕ І НА ВСІХ ПАСЯНСИ РОЗКИДАЄТЕ.СЛОВЯНСЬКІ ШКОЛИ ВІДБУДУВАЛИ,ПЕР ЕД ПОРОШЕНКО ВИСЛУЖИЛИСЬ,ТЕП ЕР БУДЬТЕ ДОБРІ СВОЇ ЗАБЕСПЕЧТЕ,ЗА ЯКІ ВИ ВІДПОВІДАЄТЕ.