реклама

реклама

Люструвати люстраторів – таке завдання поставили перед собою учасники З’їзду патріотичних сил Черкащини, що відбувся сьогодні в приміщенні черкаського Будинку вчителя.



У форумі взяли участь представники громадських організацій Майдану з Черкас та різних районів області. Лейтмотивом виступів був заклик до патріотичних сил очистити себе від тих, хто «примазався» до них після завершення Революції Гідності. Також було вирішено допомогти владі очиститися від колишніх регіоналів і комуністів, а також сприяти їй в організації допомоги воякам АТО.



Відзначалося, що через стихійність допомоги українським воїнам окремі частини мають надлишок продуктів (особливо – варення і сала), а інші, як і раніше, потерпають від браку найнеобхіднішого. Тому було вирішено запропонувати обласній владі сприяти в координації надання допомоги. Учасники з’їзду звинувачували центральну владу та керівництво АТО в стратегічних і тактичних прорахунках, у поганій організації тилу.

Натомість до обласної влади зібрання було значно більш поблажливим. Так, представник «Самооборони-Черкаси» Олександр Халамидик, який щойно повернувся з передової, назвав голову ОДА Юрія Ткаченка «дивовижною людиною», «відважним, іноді – необґрунтовано відважним чоловіком». А голові облради Валентині Коваленко від учасників з’їзду було вручено письмову подяку.



Головував на з’їзді керівник ГО «Об’єднані патріотичні сили в Черкаській області» Олександр Чигарьов. Висловитися могли всі охочі. Було вирішено сформулювати основні положення, навколо яких будуватимуть свою діяльність патріотичні сили Черкащини, і 20 вересня провести новий з’їзд.

Після завершення зібрання значна частина його учасників попрямувала до приміщення ГО «Самооборона Майдану», щоб з’ясувати стосунки з очільником цієї організації Олегом Скальком. Пана Скалька вони звинувачують, зокрема, у розкольницькій діяльності. Оскільки Скалька на місці не виявилося, зустріч із ним було призначено на понеділок.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #30 Ваня 08.09.2014 09:40
Цитую українець:
Ці об'єднані патріотичні сили сиділи тихо в сторонці і нікого не люстрували, ні регіоналів в міськвиконкомі, ні зрадників і брехунів в облдержадмініст рації, ні інших одіозних фігур минулого режиму які досі на своїх посадах. Аж поки народна люстрація не торкнулась їхніх покровителів з нинішньої влади, і тепер вони вирішили відреагувати. Кого захищаєте, патріоти?

якщо незнаєш то нема чого триндіть. Ти знаєш де вони були ці об'єднані патріотичні сили ???? Ти особисто когось з них знаєш????? ти слідкував за їхньою діяльністю?? БРЕХЛО! Це люди які засновували ту гнилу на цей час самооборону майдану, це люди які не захотіли бути разом з Скальковою групою ОПГ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #29 Сергій Слинько 02.09.2014 21:56
Так Слинько ломився на посаду в ОДА однак не проломився через старі корупційні схеми Черевко-Тулубо-Ткаченків Цитую Слинькам не вірю!:
Цитую Сергій Слинько:
Хвиля карманних люстраторів докотилася і до Черкас. Якби не знав особисто деякиз людей присутніх на фото, то може б і повірив, що деякі з них не працюють в ОДА, деякі не сиділи у в'язниці, а деякі не були у ролі тітушок. А так - горе з розуму!Та й фото красномовно говорять самі за себе... Якщо ці майданівські активісти реальні, то чому вони не дають покази у прокуратурі на міліціонерів-зрадників?...

Кажуть, Слинько сам дуже ломився на посаду в ОДА. Чи може скажеш, що брешуть? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #28 Сергій Слинько 02.09.2014 21:54
:D Гарно прослідковуєтьс я почерк одного знайомого! ;-) Зовсім не ригіонала :D Виявляється я і мій батько працювали на Тулуба! Чого ж тоді ми жодної нагороди чи нової посади від нього не отримали? Цитую Тулуб:
Цитую Сергій Слинько:
Хвиля карманних люстраторів докотилася і до Черкас. Якби не знав особисто деякиз людей присутніх на фото, то може б і повірив, що деякі з них не працюють в ОДА, деякі не сиділи у в'язниці, а деякі не були у ролі тітушок. А так - горе з розуму!Та й фото красномовно говорять самі за себе... Якщо ці майданівські активісти реальні, то чому вони не дають покази у прокуратурі на міліціонерів-зрадників?...


Сірожа Слинько а ти забув як сам працював на мене в управлінні сімї молоді і спорту? І тобі не стидно? З тебе такий люстратор, як з півня курка. Твій батя, до речі, по повній працював на Партію регіонів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #27 лувр 01.09.2014 17:08
НЕИНТЕРЕСНО, ВОЗНЯ МЫШИНАЯ, А "НОРМАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ" КАК РЕШАЛИ ВОПРОСЫ ТАК И РЕШАЮТ ,А ВЫ ВСЕ ПРИСТЯЖЬ,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #26 Муська 01.09.2014 12:33
Цитую УБОП:
Спочатку була Самооборона, яку очолив Гена Шевченко. Гена був не дурак, тому зрозумів, що з владою варто дружити, а не ворогувати. Сказати, що Гена був дурний, навпаки досить розумний - почав кришувати бізнес. Приклад з кришуванням кооперативу на Дніпрі.
Його поперли. Замість нього стали Скалько і Чигарьов. Спочатку все йшло як по маслу. Але між ними пробігла темна кішка. І все на почві кришування бізнесу і плати за замовні мітинги. Як приклад, мітинги проти Одарича проплачувалися його опенентами.
Чигарьов заручившись підтримкою Правого сектора вирішив змістити Скалька.
Але не забувайте, що є ще люди Гени Шевченка. Тому Скальку, Києнку і прочим уже варто міняти місце прописки!

Такое впечатление, что снова 90-е...товарищи слово "РЭКЕТ" заменили на "САМООБОРОНА". Скоро начнутся стрелки, разборки...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #25 Панчер 01.09.2014 10:58
Цитую А то:
Цитую УБОП:

Люди Гени Шевченка? Це хто такі? Він же тренер по вялосіпедному спорту. Вялосєпєдуни?

Гена на сході воює,а ти тут трендиш.Рот закрий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #24 уважний спостерігач 01.09.2014 10:01
та їм потрібно в АТО люстрацію проходить!!!!!В оювать туда, а ви тут в пісочницю граєтесь люстратори хренові!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #23 А то 01.09.2014 09:45
Цитую Поросенок Хунтик:
Чем Ч***рёв отличается от Титушки? Сколько раз он сидел в тюрьме и по каким статьям? Почему он вместе с "боевым офицером" Хал****йдиком не на фронте? Может их роль оды петь местной власти? Фантазеры.

За ОДИ більша зарплатня.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #22 А то 01.09.2014 09:43
Цитую УБОП:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #21 ПС 31.08.2014 22:51
Це не перший наїзд на Скалька. Тиждень тому до нього вже приїжджали Самооборонці з області. Теж Скалька не застали.