Запланована на сьогодні зустріч між представниками «Самооборони Майдану» (очолює Олег Скалько) та вихідцями із цієї організації – прихильниками «Об’єднаних патріотичних сил в Черкаській області» (очільник – Олександр Чигарьов) відбулася, але результатів не дала.
Скалько: Конфлікту немає, є думка окремих людей, які хочуть, щоб обставини складалися не так, а інакше.
Нагадаємо, минулої суботи близько 60 представників «Об’єднаних патріотичних сил» прийшли до офісу «Самооборони», бажаючи з’ясувати стосунки з Олегом Скальком, якого вони звинувачували у розкольницькій діяльності, контактах із колишніми регіоналами, необґрунтованих нападках на владу, а також у «шахрайському» приході до керівництва в організації. Оскільки пана Скалька на місці не виявилося, було вирішено перенести зустріч на понеділок.
– Сьогодні зустріч зірвав Олег Скалько, – розповів «Прочерку» Олександр Чигарьов. – Була домовленість, що ми зустрінемося у форматі 4 наших однодумців і 4 однодумців Скалька. Але Скалько запросив більше людей, а також пресу. Він не заходів шукати шляхів до виходу із ситуації, а працював «на телекамеру». Він зумисно дестабілізує ситуацію на Черкащині, а це вигідно тільки сепаратистам і регіоналам.
Олександр Чигарьов повідомив, що його однодумці ставитимуть питання про законність участі Олега Скалька у Громадській раді при облдержадміністрації і пред’являть громадськості документи, які демонструють його справжнє обличчя.
Натомість сам Олег Скалько твердить, що між «самооборонівцями» жодного конфлікту немає. На його думку, є «необґрунтовані претензії з боку іншої громадської організації», яку очолює Олександр Чигарьов.
– У нас було голосування, і було обрано голову «Самооборони Майдану» на Черкащині, – розповів пан Скалько. – Я так розумію, Олександрові (який раніше очолював «Самооборону», а потім створив нову організацію, - ред.) це не дуже подобається. А можливо, це не подобається не тільки йому, а й комусь іншому, який незадоволений тим, чим займається «Самооборона».
За словами Олега Скалька, із його організації вийшло шестеро осіб. Ті ж шість десятків, які взяли участь у суботній акції, є приїжджими із районів, які «просто не розуміли, куди потрапили». Він переконаний, що його «Самооборона» має у районах значно більше прихильників.
– Конфлікту немає, є думка окремих людей, які хочуть, щоб обставини складалися не так, а інакше. Різними шляхами вони намагаються «влізти» у справи іншої громадської організації, до якої не мають жодного стосунку, – зазначив пан Скалько.
Описуючи сьогоднішні перемовини, Олег Скалько зазначив, що його опоненти відклали звинувачення його у прихильності до регіоналів і говорили «про якийсь мир».
– Тоді (у суботу, - ред.) звинувачували, а тепер треба показувати факти, а їх немає, – підсумував Скалько.
реклама
Коментарі
а про кого в черкаських політколах чи на державних посадах можа сказати, що він порядна людина??? на пальцях однієї руки можна перелічити. Цей такий же.
Наверное впервые 100? нет даже 1000000000000000 0000000% соглашусь с словами пана Миколенка
по автомату та на схід... а то "народна" та "народна" - народу потрібен захист, а не розборки
Теперь эти "патриоты" не могут договориться кто из них сильней "патриот" и кто больше любит маму-Украину.
Запретить регистрацию громадских организаций численностью меньше 10 тысяч, а партий численностью меньше 50 тысяч. Три обиженных собрались и получите новую партию "патриотов" и "захысныков". А лозунги патриотические с слезой на глазу и в майке с тризубом все научились. Вспомните как Юля на майдане, с коляски так распиналась, что заплакать хотелось, снять и отдать последнюю рубашку. А вот почему она подписала в угоду Путину такой газовый кабальный для народа Украины договор - молчит как партизан. А может стоит стать на колени, попросить у народа прощения за самые высокие в мире цены на газ и уйти этой бездари с политики?
Політичні фойди намагаються розібрати собі на роль тітушок всі громадські організації, які виросли на Майдані.
Тому й діляться ці громадські організації на клони, воюють за главенство, щоб побільше заробити на виборах.
Прикро, але навіть сьогодні, коли йде війна, замість об"єднання, знаходяться вожді, які розколюють патріотичні сили.
Стрічка RSS коментарів цього запису