реклама

реклама

У червні у Черкасах пройде мистецький майдан

У червні у Черкасах пройде мистецький майдан

Черкаська опозиція планує провести у червні велику політичну акцію до Дня Конституції. Також координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко пообіцяв, що наступного місяця таки відбудеться мистецький майдан.

– Ми продовжимо свій український народний наступ. Протягом червня ми будемо моніторити виконання владою конституційних прав та свобод громадян. Це, насамперед, права соціального характеру. Ми будемо робити мобільні акції на рівні Черкас та районів, створюючи мережу опору та бороти в обласному центрі і районних центрах, – повідомив Леонід Даценко. – Щодо організації мистецького майдану, то хочемо, щоб підтягнулися митці з Києва, щоб це був дійсно всеукраїнський мистецький майдан.

реклама

Коментарі  

 
0 #8 Виктор 31.05.2011 21:22
Цитую Мілаша:
А на що він живе? На публікації власних літературних здобутків?

2Детектор - бульбашки у ванній пускатимеш.

Меня этот вопрос тоже заинтересовал, так он же на него не отвечает. А может он из кому " Хлеба не надо а дай поорать!"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Браво 31.05.2011 19:01
Даценко - молодчина! :P :P Хоч хтось в Черкасах живий залишився. Ригиони так свіх нагнули, будуючи донецьку резервацію, що нудить.. Особливо цікаво як перед ними Одарич плазує. Думали обираємо альтернативу донам, а виявилось ВЕЛИКОГО УГОДОВАНЦЯ :sad: :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Sirko 31.05.2011 16:30
Нє, ну дивний народ! Чим вам уже мистецький майдан не вгодив? Там же пісні співатимуть, і тільки. Чи справа не в тому, що робиться, а хто? Бо Тулубу чи Одаричу це не можна приписать? Ну, не хочете мітингувать чи слухать митців, то не ходіть на ті акції, які питання? І якщо від прізвища Даценка у вас корчі, то не згадуйте його, хто ж проти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Прівєт с бГонєвічка 31.05.2011 16:01
Цитую Детектор:
Цитую Мілаша:
Та годі вам, Даценко помітно виговорився, говорить влучно і по-суті, одним словом, чесно відпрацьовує свою зарплатню

:eek: І від кого у нього "зарплатня", га, "Мілаша"? Чи ти не подумавши бульбашку випустила?

Ето всьо іностранниє развєдкі, коториє платят украінскім буржуазним націоналістам тіпа Льоні. Будьтє начєку: міровой імпєріалізм нє дрємлєт, таваріщі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 NazarStodola 31.05.2011 15:11
Цитую Мілаша:
Та годі вам, Даценко помітно виговорився, говорить влучно і по-суті, одним словом, чесно відпрацьовує свою зарплатню

А що, йому за таку діяльність хтось щось платить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 Детектор 31.05.2011 13:28
Цитую Мілаша:
Та годі вам, Даценко помітно виговорився, говорить влучно і по-суті, одним словом, чесно відпрацьовує свою зарплатню

:eek: І від кого у нього "зарплатня", га, "Мілаша"? Чи ти не подумавши бульбашку випустила?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 Мілаша 31.05.2011 11:26
Та годі вам, Даценко помітно виговорився, говорить влучно і по-суті, одним словом, чесно відпрацьовує свою зарплатню