Черкаський «Азот», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), завантажив усі виробничі потужності понад 100%. Цехи з виробництва аміачної селітри та карбаміду працюють у понадпроектному виробничому режимі та перевиконують планові показники. Така інтенсивність виробництва мінеральних добрив обумовлена необхідністю забезпечити українських аграріїв достатньою кількістю добрив до початку осінньої посівної.
«Забезпечення українського агропромислового комплексу якісними українськими добривами залишається пріоритетом для нашого підприємства азотного холдингу ОSТCHЕМ Group DF. Усі технологічні цехи з виробництва мінеральних добрив Черкаського «Азоту» зараз працюють у понадпроектному виробничому режимі та перевиконують планові показники з виробництва продукції», – зазначив Віталій Скляров, Голова Правління ПАТ «АЗОТ».
Цех з виробництва аміачної селітри при проектній потужності 2800 тонн/добу та плані 3 тис. тонн зараз виробляє 3150 тонн продукції на добу. Вся вироблена аміачна селітра йде на внутрішній ринок, виключно для потреб українських аграріїв. Продукція відвантажується залізницею у напіввагонах, критих вагонах, самовивозом – автомашинами. У серпні ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM відвантажив для потреб села 86 тис. тонн аміачної селітри.
Після встановлення сучасного компресора К-105 «Howden KD Compressors s.r.o.», аналогів якого немає в Україні, виробіток карбаміду в цеху М-6 з проектних 1000 тонн збільшився на 550 тонн і становить 1550 тонн/добу. Ще один цех з виробництва карбаміду (М-2) виробляє 1100 тонн продукції при проектній потужності 1000 тонн.
Частина виробленого цехом М-6 карбаміду відправляється на виробництво карбамідо-аміачної суміші (КАС). Попит на ці рідкі комплексні добрива постійно росте, тому у вересні підприємство планує постачати їх на ринок як мінімум удвічі більше, ніж у серпні. Надалі, залежно від попиту, частка виробництва КАСу буде збільшуватися.
Для забезпечення технологічних цехів достатньою кількістю сировини, на повну потужність працюють цехи з виробництва аміаку А-3 та А-5, які разом на сьогодні виробляють 2900 тонн продукції на добу.
Про це інформує прес-служба підприємства.
реклама
Коментарі
А вночі ніхто викидів не контролює, хоч у нас маса служб. Чи не дешевше для Черкас, зважаючи на втрати для здоровя, було б купляти китайські добрива?
Стрічка RSS коментарів цього запису