У Черкаській облдержадміністрації – черкові кадрові перестановки. Цього разу понизили в посаді директора Департаменту інвестиційно-інноваційної політики та зовнішньоекономічних зв’язків ОДА, пише "Про все".



“Перевести Лепьошкіну Тамілу Яківну на посаду заступника директора Департаменту інвестиційно-інноваційної політики та зовнішньоекономічних зв’язків Черкаської обласної державної адміністрації, звільнивши її з посади директора цього Департаменту”, – повідомляють в ОДА.

реклама

Коментарі  

 
+2 #9 Марк 12.09.2014 20:34
Сьогодні люстатор Рекун та Папуша пьють шампанське!Наре шті дочекалися. Тепер 650 тис евро Гранту без перешкод осядуть на фазенді Р/////а в Думанцях. Вітаємо, хлопці!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 адекватний 12.09.2014 16:53
Типовий безглуздий майданівський синдром бездарних керувальників.Таміла успішно працювала в міській ради коли ще не те що Ткаченком а й Тулубом не пахло на Черкащині..........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Жаль 12.09.2014 15:28
Грамотный специалист а просто попала бод колеса люстраторов с майдана... кудаже катится область???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Крокодил 12.09.2014 14:29
История ничему не учит ни власть ни избирателей. Опять будут выборы, и опять будут новые обещания, а кто же будет исполнять уже обещаное. Когда будет общественный контроль за деятельностью власти и исполнением обещаний политиками. Если избиратели не поймут, что их постоянно покупают красивой обверткой конфеты, но дерьмовой начинкой, то системных изминений в госуправлении просто не будет. Для тех кто еще не знает, в налоговой назначили "нового" начальника - Коломийца В.В., который с 2010 года служил Тулубу, а теперь верно служит Ткаченку. Вот вам и люстрация, вот и вам и "жити по-новому", и за это назначение мы со временем спросим у вас Юрий Олегович поскольку именно вы дали письменное добро на назначение продажного приспособленца, а значит вы и отвечаете за все конверты и откаты в этом учреждении. Или вы в доле, а? Кого следующего будете люстрировать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 незнайка 12.09.2014 13:46
На газ зимой для населения лимиты сократили а Азот запрацювал на 100% Туда ей и дорога
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Знающий 12.09.2014 13:21
Знаю её еще с работы в мерии г. Черкассы. Хорошая как человек и достаточно грамотный специалист! Думаю с работой справлялась, раз вообще не уволили! Ну поживем - посмотрим....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Володимир Юлькович 12.09.2014 13:06
Цитую Питаннячко:
Навіщо Ткаченко в ОДА сам собі створює 5-ту колону?

Ви про що? Лепьошкіна на Ткаченка працює вже більше, чим у Тулуба працювала. А щодо внутрішніх ворогів, то в нього там і серед своїх ціле об"єднання Ковпака
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #2 Питаннячко 12.09.2014 12:43
Навіщо Ткаченко в ОДА сам собі створює 5-ту колону?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #1 Фугас 12.09.2014 12:26
:lol: Теперь хоть с моста в воду, после такого унижения. То есть понижения. Ну..... просто!