реклама Делікат

Увечері, 3 червня, черкащани вишикувалися у довжелезну чергу до стелли-мозаїки «Ми – Черкаси!», щоб власноруч вмонтувати свої фотоплитки. Звучала українська музика. Міський голова Сергій Одарич, звичайно ж, був у вирі подій, ходив і контролював організаційні моменти.

Мер Одарич на особистому контролі тримає реалізацію свого проекту - фотостіни "МИ ЧЕРКАСИ!"

Мер Одарич на особистому контролі тримає реалізацію свого проекту - фотостіни "МИ ЧЕРКАСИ!"

 

Взагалі, незважаючи на спекотну погоду, серед натовпу були і політики, і чиновники, і депутати міськради.

Як розповів пізніше у прямому ефірі ТРК «ВІККА» мер Сергій Одарич, довжелезна черга до «FaceWall» утворилася через те, що черкащани чекали, поки підвезуть їхні фотоплитки. Справа в тому, що організатори акції продовживши термін фотографування на «FaceWall», щоб усі охочі встигли сфотографуватися, не встигли підготувати плитку. Тож ті черкащани, що сфотографувалися раніше, могли спокійно наклеїти свою фотоплитку, а ті, що пізніше, – ще чекали плитки.

Черкащани чекають на свої фотоплитки

Черкащани чекають на свої фотоплитки

Як підтвердили організатори, стіна фотозображень «FACEWALL» творилася всю ніч і продовжує монтуватися і досі. Кожен, хто брав участь в проекті, може самостійно (за допомогою волонтерів) вмонтувати своє зображення у стіну. Офіційне відкриття готової фотостіни заплановане на сьогоднішній вечір – 20-ту годину -  і стане головною родзинкою цьогорічного Дня міста Черкаси.

реклама

Коментарі  

 
0 #8 Галина 23.06.2011 22:08
Да все красиво, но почемуто магниты сделали не всем. 30 грн вроди и не жалко, но... сам факт того, что он не висит на моем холодильнике не очень радует.
Может кто подскажет где его можно забрать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Они с папой снобы 05.06.2011 20:57
*** тільки мінусують...тьху :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Наталья 05.06.2011 11:47
Ажиотаж и очередь возле Facewall говорит только о том, что проект удался. А стоять под солнцем - это не обязаловка, как парады в советское время. И то, что основная затратная часть проекта - это средства самих участников, а не "выделенка" из горбюджета - только плюс в пользу организаторов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Горгона 04.06.2011 16:46
За ваші гроші вас ще й під сонцем промордуваи, але яка честь для всіх, що процесом "рукойводил сам Одарич". Це не забути довіку!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Абрек 04.06.2011 15:33
А чего вы хотели? Во всём городе бардак, а не только возле СТЕНЫ ПЛАЧА :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 pchela 04.06.2011 15:25
Бред, пыль в глаза за ваши деньги :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #2 Татьяна 04.06.2011 14:49
Да, идея замечательная и оригинальная!!! :lol:
Так же приятно порадовало то, что сам мэр руководил процессом. Лично рассказывал волонтерам что делать, куда ставить - а ведь обычно это перепоручают "десятым" лицам.
Но очень разочаровала неготовность фотоплиток...Назначили начало на 17часов, а открыли в 18часов и люди стояли целый час под палящим солнцем!!! А ведь можно было же выстроить очередь с другой стороны стенда - там деревья, тенек и прохлада!!! Но об этом никто не подумал.
Я лично фотографировала сь в последний день акции (29.05), соответственно мою фотоплитку вообще привезли ближе к 19 часам...(((
Я считаю что фотостудия должна была четко рассчитать свои возможности и если они не успевали печатать, то нужно было или подключать больше оргтехники или перенести на субботу наклейку фоток!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #1 Алена 04.06.2011 13:03
Здорово придумали!Масшт абно,красиво,вп ечатляюще!Жалею ,что не нашла время принять участие...