Депутатська група «Гідність» на чолі із керівником Любов’ю Майбородою в четвер, 2 жовтня, разом із депутатами інших груп проведе зустріч із представниками силових структур з приводу зриву сесії облради та побиття депутатів 25 вересня.

«Розцінюємо таку подію, як неприпустиму, та вимагаємо вжиття заходів правоохоронними структурами та апаратом ради щодо недопущення подібних ситуацій», – пояснює причини необхідності зустрічі Любов Володимирівна. – «На зустріч також запрошений голова облдержадміністрації, представник Президента – гаранта дотримання прав та свобод громадян Юрій Ткаченко».

Також Любов Володимирівна просить голову облради Валентину Коваленко надати приміщення – кімнату 434 в Будинку рад для проведення зустрічі з 15.00 до 17.00 та ознайомити депутатів із планом заходів апарату ради щодо забезпечення проведення сесії згідно чинного законодавства та недопущення глумління над виборними особами.

реклама

Коментарі  

 
+1 #21 КРИК ДУШІ 01.10.2014 10:25
Цитую Отакі діла:
За Зубика теж не забудьте. Закидали сердешного яйцями, а його СанчоПансу- Любивого трошки побили. МВД-ні охоронці з автоматами, яких наймав Зубик, розбіглися по кущам. Ну що за зли люди живуть у Драбові. P.S. Виявилось, що Зубик дуже добре бігає, мабуть займається легкою атлетікою (далекоглядно так).

побійтесь БОГА!!!!!!!!!!! ! БРЕХНЯ НА БРЕХНІ!!!!!!!!! ! ГНАЛИ ДРАБІВЯНИ АВТОМАЙДАН ПРОКЛЬОНАМИ!!!! !!!!! ДОСИТЬ БРЕХАТИ!!!!!!!! ЧАС ПОКАЖЕ !!!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 гідні чи ні 30.09.2014 23:45
До новоствореної депутатської групи «Гідність» увійшли:
Позафракційні:М АЙБОРОДА Любов Володимирівна.
Фракція Партії регіонів:
ВАСЕЦЬКИЙ Олег Володимирович ,
ЄВИЧ Петро Петрович,
ЛУЦЕНКО Станіслав Володимирович,
КОЛОМІЄЦЬ Володимир Васильович,
РУДИШИН Вадим Костянтинович.
Фракція Комуністичної партії України:ХАРЛАМО В Олександр Володимирович,
Фракція політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»,
ФІЛІПЕНКО Павло Сергійович,
Фракція Народної Партії:ЯРОВИЙ Олег Станіславович.
Фракція політичної партії «Фронт Змін»:ОЛІЙНИК Олександр Володимирович.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 питання 30.09.2014 23:42
ЩО зроблено групою «Гідність»- по встановленню винних осіб та які вони покарання понесли, після ПОБИТТЯ МИРНИХ ЛЮДЕЙ на Черкаському майдані, чи найшли винних в підпалах та побуттю машин???????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 адекватний 30.09.2014 23:20
Цитую черкащани:
Всі експерти та політологи прийшли до висновку,що "сміттєва люстрація" вигадана ПС,врятувала життя не одному ригу та комуняці,Риги мають ПС ноги цілувати,аби народ так пар не спустив,то їх би вже вішали на деревах пачками.Майборода цього добивається?

Не думаэте недолугі що ми не тільки не наблизились до цивілізованого европейського життя а просто стали феодальною державою де верховенством права вже й не пахне. Просто влада диких племін з князьками що іх фінансують. Коли нарешті до вошого мозоку дійде що краіна на грані повноі руйнаціі. Ганьба такій гідності.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #17 Отакі діла 30.09.2014 21:11
За Зубика теж не забудьте. Закидали сердешного яйцями, а його СанчоПансу- Любивого трошки побили. МВД-ні охоронці з автоматами, яких наймав Зубик, розбіглися по кущам. Ну що за зли люди живуть у Драбові. P.S. Виявилось, що Зубик дуже добре бігає, мабуть займається легкою атлетікою (далекоглядно так).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #16 блок Порошенко 30.09.2014 18:27
Цитую Loki:
Может шуфрича надо было лучше пригласить? За 20 гривен, он мог бы много аппарату о его будущем рассказать. ))

ВІН ТАМ КАЖЕ ЩО В СМІТНИК ЙОГО ТІЛЬКИ МЕРТВИМ ПОКЛАДУТЬ,ПОЧИТ АВ ВІДГУКИ,НАРОД В ЕКСТАЗІ,ЦЕ ПОБАЖАННЯ З ВЕЛИЧЕЗНОЮ РАДІСТЮ ОБІЦЯЮТЬ ВИКОНАТИ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Чукча 30.09.2014 17:16
Уьо дуже просто поясняется.
Две пани полгода назад в одном строю, в унисон боролись "з злочинною владю".
Злочинна влада повержена и что?
На повестке дня засучив рукава работать на людей?
Не, а. Вопрос должностей самый нагальный
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Радомисл 30.09.2014 17:10
Цитую Loki:
Может шуфрича надо было лучше пригласить? За 20 гривен, он мог бы много аппарату о его будущем рассказать. ))

Шуфрича самого сьогодні в Одесі "одлюстрували" по саме нє хачу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 ПАТРІОТ 30.09.2014 16:38
http://k-z.com.ua/ukrayna/32051-nardepam-ne-vosprinimaete-musornye-baki-togda-vas-budut-bit
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Loki 30.09.2014 15:34
Может шуфрича надо было лучше пригласить? За 20 гривен, он мог бы много аппарату о его будущем рассказать. ))