Журналісти-чиновники на баскетболі: переможе дружба?

Журналісти-чиновники на баскетболі: переможе дружба?

Заходи до Дня журналіста України. За окремим планом. Так анонсує відзначення професійного журналістського свята офіційний сайт Черкаської облдержадміністрації.

Як з’ясував «Прочерк» з джерел в ОДА, на сьогодні заплановане «виїзне відзначення» Дня журналіста. На відпочинковій придніпровській базі Черкаського національного університету у селі Сокирне має пройти… баскетбольний матч між збірними журналістів та чиновників. А потім відбудуться урочистості за участі голови ОДА Сергія Тулуба. Губернатор має вручити грамоти переможцям обласного творчого конкурсу серед працівників ЗМІ.

Організатором такого формату відзначення Дня журналіста джерела в ОДА називають…ОДТРК «Рось».

Зазвичай, офіційні заходи з нагоди Дня журналіста проходили у Черкасах у вигляді зборів та концерту в обласній філармонії чи драматичному театрі або ж у приміщенні облдержадміністрації. «Виїзний» характер цьогорічного святкування журналісти пов’язують із бажанням влади уникнути можливих протестних акцій з боку опозиції.

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Дядя 07.06.2011 17:10
Тулуб запросив тільки ***зів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Знайка 07.06.2011 16:49
Такі, з дозволу сказати свята, взагалі треба скасувати, бо ті жалюгідні подачки у вигляді дипломів, флешок-диктофонів від влади та фуршетиків - це просто знущання над журналістами. Мовляв, на більше ви не заслуговуєте. А між тим журналісти (рядові) сьогодні одні з найменш оплачуваних в країні-злидні при владі, яка їх тупо "імеєт" . Зате Азаров зробив 90% доплати прес -секретарям та радникам столичних бонз.Мабуть, з них почав задеклароване Януковичем підвищення зарплат українцям.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Діагност 07.06.2011 15:03
Цитую За правду:
Каким боком к празднику,орган изованному ОДТРК, относятся Калиниченко, Воротник, Мамалыга?..

Якщо "празднік" був організований ОДТРК, решта ЗМІ взагалі мала б його ігнорувати. Навіщо було підтанцьовувати донецькому кооперативу, у якому Тулуб захотів підкреслити "пєрвічность" в Черкасах уздемірівської контори?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Редактор 07.06.2011 13:21
Шановні, це називається свиняча ідеологія.
Насипати в корито, щоб не вищали...
І вищать по більшій мірі ті, хто не встиг, не запросили,обо не пустили зверху "смотрящіє".
Нічочого свинячого людині не чуже.
І навпаки...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 За правду 07.06.2011 10:10
Народ! Ну когда мы уже научимся смотреть правде в глаза и если уж критиковать, то последовательно ?! Когда Черевко ездил с журналистами в Холодный яр, было круто. Когда Гресь ездил с журналистами "на рыбалку", тоже все довольные были. В прошлом готу все орали о излишнем пафосе на день журналиста, устроенном в филармонии, и желании по-человечески отдохнуть на природе. И снова не так... Устроили праздник в неформальной обстановке, так в нем сразу узрели страх перед опозицией. Захотела бы опозиция что-то сделать, то у них было достаточно времени. Промолчали же))) И ещё не совсем понимаю Читача... Каким боком к празднику,орган изованному ОДТРК, относятся Калиниченко, Воротник, Мамалыга?..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Справедливый 07.06.2011 09:50
Цитую читач:
А-ха-ха :D , "Рось" організовує :lol: . Мабуть, Тулуб Калініченку Героя України дасть, а Мамализі з Воротніком Заслужених журналістів :-)

"Читач ахаха", я что-то пропустил - Тулуб уже президент Украины?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #3 читач 06.06.2011 21:36
А-ха-ха :D , "Рось" організовує :lol: . Мабуть, Тулуб Калініченку Героя України дасть, а Мамализі з Воротніком Заслужених журналістів :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 ГАНЬБА 06.06.2011 21:33
ну дык прикормленые журналюги-***-*** фсегда имеюццо...