реклама Делікат

Масштабний фотопроект «МИ ЧЕРКАСИ!» ще триває і частина стіни у Долині Черкас чекає на фотоплитки із зображеннями черкащан. Однак і  у тому вигляді, в якому стіна постала на День міста, вона привертає до себе неабияку увагу городян.

Подаємо фото окремих фрагментів черкаського FACEWALLу:

Зліва від мера - головний по черкаських парках - Олександр Радуцький

Зліва від мера - головний по черкаських парках - Олександр Радуцький

 

Ще один вільний демократ - Андрій Більда (перше фото зліва)

Ще один вільний демократ - Андрій Більда (перше фото зліва)

 

Секретар міської ради, регіонал Віктор Горкун прийшов подивитись на своє фото

Секретар міської ради, регіонал Віктор Горкун прийшов подивитись на своє фото

 

У центрі - ретро-фото опозиціонера Миколи Булатецького

У центрі - ретро-фото опозиціонера Миколи Булатецького

 

Владика Софроній також серед тисяч городян

Владика Софроній також серед тисяч городян

 

Сусідять на фейсволі мери Черкас Олійник і Одарич

Сусідять на фейсволі мери Черкас Олійник і Одарич

 

Серед "Черкаських мавп" - депутат міськради Денис Жмаєв

Серед "Черкаських мавп" - депутат міськради Денис Жмаєв

реклама

Коментарі  

 
-1 #11 Аллес 08.06.2011 14:22
Бильда нормальный чувак, на видмину вид.... 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Ирина Петровна 08.06.2011 10:47
Бильда - это вообще убийство .....!!!! как его В этом ПВД терпят?? жах просто :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Ирина Петровна 08.06.2011 10:46
Цитую Світлана:
А це майстриня Мартинова біля Радуцького???

Так!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Світлана 07.06.2011 15:00
А це майстриня Мартинова біля Радуцького???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 ОК. 07.06.2011 08:55
Дуже добре!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Kotovsky 07.06.2011 08:52
Пропоную наректи це творіння "Стіною Плачу"
:oops: нехай пробачать мене певні наші співгромадяни)
Плакали грошенята, що викинуті на "стіну", плакали ті люди, які в силу неспроможності "відмовити" чиновникам здавали по декілька сотень гривень, а так і не побачили фотографій а ні своїх, а ні тих людей, з яких вони збирали гроші разом з фотографіями на цю стіну.
Наступним "проектом" буде, мабуть, "Збережи свою фотографію на "Стіні Плачу" від зазіхань вандалів та "хуліганів від опозиції"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Федор 06.06.2011 17:29
А фото забрати в міськвиконкомі так і немає можливості