7030 підприємств Черкаської області не доплачують військовий збір, виплачуючи своїм працівникам необґрунтовано занижену заробітну плату, інформують у прес-службі Головного управління ДФС у Черкаській області.

763 роботодавців виплачують зарплату нижчу за законодавчо встановлений мінімум (1218 грн); а 6267 підприємств виплачують нижчу за середню по області (2833 грн).

Оскільки об’єктом оподаткування військовим збором є зокрема заробітна плата, виплати та винагороди, які роботодавець виплачує працівникові у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, занижуючи зарплату працівникам, посадові особи підприємств занижують одночасно й відрахування з податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску та  військового збору.

Показувати у відомостях і звітах реальні зарплати, своєчасно і в повному обсязі сплачувати відрахування з реальних заробітків працівників, особливо військовий збір, проявити свідому громадянську позицію й допомогти нашим бійцям в зоні АТО закликав несумлінних роботодавців начальник Головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць.

Він поінформував, що наразі Черкаська область спрямувала до державного бюджету 26,3 млн грн  військового збору, у т.ч. майже 7,2 млн грн у поточному місяці.

– Але цей внесок може бути набагато більшим, якщо кожен платник проявить на ділі свою громадянську позицію. До того ж, виплата реальних зарплат це й соціальний захист працівників, рідні і близькі яких задіяні в АТО, – відзначив Володимир Коломієць.

Серед найбільших платників військового збору в області: філія «Управління магістральних газопроводів «Черкаситрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз», ПАТ «Азот», ПРАТ «Миронівська птахофабрика», ПАТ «Черкасиобленерго», Локомотивне депо станції ім. Т.Г. Шевченка.

– Я щиро дякую і найбільшим платникам збору, і всім небайдужим до сьогоднішньої непростої ситуації в Україні черкащанам, які підсилюють обороноздатність та міць нашої країни, перераховуючи військовий збір. І я пишаюсь нашими платниками і звичайними жителями області, які понад сплату збору надають за покликом серця значну особисту допомогу бійцям у зоні АТО і всіляко сприяють відновленню зруйнованих територій, – зазначив пан Коломієць.

Крім того, у ГУ ДФС у Черкаській області попередили, що незабаром оприлюднюватимуть списки підприємств, які мінімізують сплату військового збору.

реклама

Коментарі  

 
0 #8 Патріот 23.10.2014 12:29
Цитую Богун:
Поважаю пана Гриценка, за його відвертість, але єдине, що стримує мене підтримати цього політика на виборах є його гіпер радикальна позиція у питанні вирішення збройного конфлкту на Сході, на жаль ми сьогодні не здатні самостійно протистояти Росії у відкритому збройному конфлікті, ми просто не матимемо шансів без рішучої підтримки наших партнерів, які відвертими діями показують нам, що не мають наміру летально втручатися у наші суперечки з путлером!
Також прикро за те, що жодна політична сила представлена на електоральному полі нашої країни не має у своїй програмі реальних шляхів по виходу із цієї ситуації. Чому ми забули про Будапештські домовленості та гарантії, передбачені ними, чому наш дипломатичний корпус не тисне на країни, які зобов'язалися берегти нашу недоторканість, чому ми не використовуємо на пов

У Гриценка позиція професійного і неухильного захисту України.Гіперрадикальна у ПС,вони взяли зброю і захищають,тому танки там ,а не тут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Тася 23.10.2014 12:25
Цитую Лора:
Звичайно, податки потрібно сплачувати і в цьому абсолютно не має ніякого сумніву.Але на мою думку дані податківців про те, що 7030 підприємств виплачують своїм працівникам необгрунтовано занижену зарплату, тобто нижче мінімальної - 1218 грн., є м'яко кажучи не точними.
Приведу приклад на собі.Я маю невеличку цирульню

Ці податки вбили малий і середній бізнес,бюджет не врятували,пенсі онерів теж,риги все вкрали,а подякувати за це ,ми маємо "реформатору"Тігіпку,і за пенсійний вік теж.СКІЛЬКИ МАЛИХ ПІДПРИЄМЦІВ ЗАКРИЛИСЬ?СКІЛЬКИ ВТРАТИВ БЮДЖЕТ В ІТОЗІ?ЯК ЄДИНЩІК ПЛАТИВ ТИХ 370-ТЬ НАЛОГУ,ТО КРУТИВСЯ,А 800+АРЕНДА,А ХТО МАВ РОБІТНИКА+ЗАРПЛ АТНЯ ТА НАЛОГ ЗА НЬОГО,ВЖЕ НЕ МОЖЕ,ТО ЗБИТКОВО.На виході нема в бюджеті не 370,не 800 гр,нема роботи не у власника,не у робітника.От такий Тігіпко РЕФОРМАТОР!І ВСІ ЦІ ЛЮДИ ПРИЙШЛИ ,ЧИ ПРИЙДУТЬ НА БІРЖУ,ПОСОБІЄ З БЮДЖЕТУ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Тася 23.10.2014 12:14
Цитую Богун:
Поважаю пана Гриценка, за його відвертість, але єдине,

У Гриценка єдиного все розписано.Зняти позаблоковий статус (Москву не треба боятись провокувати,вон а сама провокації робить і приводи знаходить,сама рішає коли і де нападати)Розвив ати армію по НАТОвським стандартам.Лінію оборони спротиву негайно скласти з повноцінних бригад,а не розрізнених частин.З березня кричить про оборонні заводи,мають мати госзаказ і в..гачити суточно,гроші надійдуть,люди і в борг готові робити.Негайно створити професійну ставку головнокомандую чого,не РНБО має схвалювати плани оборони.(хто там,шоколадник Порошенко,куля в лоб Яценюк,пастор Турчинов,Гонтар єва,Наливайченк о,Аваков,Ярема, ці люди здатні розробити стратегію,вони в тому щось розуміють?)Економічний блок розробили "Реанімаційний пакет реформ",там конкретні реформи і пошагові дії,є текст,у ПП,крім назви "Стратегія 2020",хтось текст бачив?Я за "ГП".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 черкащанин 23.10.2014 11:59
Цитую Богун:
Поважаю пана Гриценка, за його відвертість, але єдине, що стримує мене підтримати цього політика на виборах є його гіпер радикальна позиція у питанні вирішення збройного конфлкту на Сході, на жаль ми сьогодні

У війни є два варіанта завершення.Боротьба і капітуляція.Решта фарс.Коли б"ють,треба захищатись.Я за Гриценка,диплом атію він не відкидає,але фронт першочергове.Дипломати пожали плечима на Крим,на тисячи загиблих,введут ь санкції і стурбуються як і Київ захоплять,нам треба боронити себе,дипломат Град не зупинить.ОБСЄ,ООН,РАДА ЄВРОПИ,показали свою неспроможність захищати МИР,АРМІЯ,тільк и АРМІЯ нас дієво захистить.Гриценко і дипломатії вимагає жорсткої,ми маємо вимагати виконання гарантій,а не просити,Порошен ко з МЗС сидять на самітах з європейцями і "хвилюються",то ЄС і США можуть собі дозволити,Порош енко як президент країни,громадян якої вбивають,має діяти і вимагати захисту,а не сидіти поряд з пєчальними.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Лора 23.10.2014 11:30
Звичайно, податки потрібно сплачувати і в цьому абсолютно не має ніякого сумніву.Але на мою думку дані податківців про те, що 7030 підприємств виплачують своїм працівникам необгрунтовано занижену зарплату, тобто нижче мінімальної - 1218 грн., є м'яко кажучи не точними.
Приведу приклад на собі.Я маю невеличку цирульню і оформила на роботу прибиральницю, яка працює лише 4 години і якій я відповідно виплачую половину мінімальної заробітної плати - 609 грн., тобто за фактично виконану роботу.
Але в місцевій податковій інспекціїї мені говорять, що я повинна виплачувати заробітну плату не нижче 1218 грн., при цьому мої аргументи, що наймана працівниця працює лише пів дня, до уваги не беруть.
Думаю, що по області таких працівників, які працюють половину робочого дня і отримують половину мінімальної заробітної плати багато, але мабуть їх податківці також включили до спмску працівників, які начебто отримують занижену заробітну плату.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Богун 23.10.2014 10:59
Поважаю пана Гриценка, за його відвертість, але єдине, що стримує мене підтримати цього політика на виборах є його гіпер радикальна позиція у питанні вирішення збройного конфлкту на Сході, на жаль ми сьогодні не здатні самостійно протистояти Росії у відкритому збройному конфлікті, ми просто не матимемо шансів без рішучої підтримки наших партнерів, які відвертими діями показують нам, що не мають наміру летально втручатися у наші суперечки з путлером!
Також прикро за те, що жодна політична сила представлена на електоральному полі нашої країни не має у своїй програмі реальних шляхів по виходу із цієї ситуації. Чому ми забули про Будапештські домовленості та гарантії, передбачені ними, чому наш дипломатичний корпус не тисне на країни, які зобов'язалися берегти нашу недоторканість, чому ми не використовуємо на повну потужність цей реальний інструмент політичного впливу на наших партнерів щоб замість касок та брясок нам надили зброю? Виходить ця війна потрібна всім окрім українців?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #2 Звертаюсь 23.10.2014 08:46
НЕ ГОЛОСУЙТЕ ЗА ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК,СИЛЬНА УКРАЇНА,КПУ!!! НЕ СТРІЛЯЙТЕ СВОЇМ ГОЛОСОМ В СПИНУ СОЛДАТ ,ЩО ГИНУТЬ ЗА ВАС НА СХОДІ !!! НЕ ЗРАДЬ УКРАЇНУ !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 Патріот 23.10.2014 08:31
З учора,в дуже сумному настрої :-? Оприлюднили соцопитування,я ке там оновлення ВР,риги всіх мастей,"декларативні" демократи,незро зуміло ким спонсорованний Ляшко.Є Самопоміч,але ж вони досить помірні.Захистити Україну рішуче нема кому.Пята колона і балакуни.(маю надію,соціологі я теж технологія,не така коротка пам"ять українців,війна іде,війська РФ заходять і далі,українців вбивають.Нема в нас такої кількості д...лів чи посібників ворогів,щоб подолали 5% всі ригопартії,не вірю)"Громадянська Позиція" балансує на межі!!! Пропоную зібрати сили і допомогти земляку,черкаща ни,єдиним ударом,голосуєм о за Гриценко!ГП перша і єдина виконала вимоги суспільства,чим суспільство віддячило?Проходять ті хто вбивав і вбиває,крав і краде,і ті що обіцяють покарати і не карають,дамо можливість Гриценко щось зробити.Голосуємо,прошу .