реклама

реклама

Наказом Генеральної прокуратури України від 23 жовтня 2014 року № 1483 згідно Закону України “Про очищення влади” (пункт 7 — 2 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України) прокурора Черкаської області Віктора Миколенко звільнено і йому заборонено займати цю посаду протягом 10 років. Інформація про це оприлюднена у Єдиному державному реєстрі осіб, щодо яких застосовано положення Закону України “Про очищення влади”. Про це пише "Про головне".



В органах прокуратури Віктор Андрійович працював за часів колишнього губернатора Черкащини Сергія Тулуба. Він був помічником, старшим помічником прокурора м. Черкаси, заступником прокурора Придніпровського району м. Черкаси, начальником відділу прокуратури Черкаської області, прокурором Соснівського району м. Черкаси, заступником прокурора Черкаської області. З 2011 р. — начальником управління захисту прав та свобод громадян Генеральної Прокуратури України. Посаду прокурора Черкаської області обіймав з 13 березня 2014 року.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #38 Ігор 05.06.2022 20:48
Людина з березня 2014 року на посаді. Знаю як дуже ! порядну людину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #37 Жінка 30.10.2014 10:41
Президент сказав, що закон про люстрацію з порушеннями, але підписав. Невже наші прокурори, судді такі дурні, що не подадуть до Європейського суду. Хто-хто, а вони ж закони знають!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #36 Галина 30.10.2014 10:29
Мені 35 років. Я закінчила столичний ВУЗ без єдиного хабаря (один раз квіти купили на екзамен всією групою, один раз книгу викладача, хоча хто мав заробити 3, той і заробив). Ніколи ніяких посад не займала, лише дивилася як інші, хто прийшов після мене, не мав досвіду і дуже часто розуму - займали, бо були зв`язки. І ніби всі хвалять, говорять про підвищення, от-от, а дзвіночка від "когось" не вистачає.
Марина, а що це за ВУЗ? І що ще такі є?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #35 Майдан 3 29.10.2014 23:50
Цитую черкаси:
Цитую Дід Трохим:
Риба, канєшно, гниє з голови, ну чистить її нада з хвоста. Вся стара муть в мантіях притихла в нічим не примітних кабінетах, де і останеться. А цей дядько був не найгіршим на посаді.

+100.

Цей дядько зайшов на посаду не через гроши. Це основна причина такої люстраційної оперативністі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #34 Марина 29.10.2014 16:52
Цитую стабилизец:
Мені 35 років. Я закінчила столичний ВУЗ без єдиного хабаря
Дык енто было лет 15 тому, практически при социялизме. Счас мимо какого т.н.ВУЗа не пройди - токо о башлях и разговоры, "скидываются" практически в открытую. И это помимо официальной платы. О самом контингенте студиозусов и проффессуры скромно умолчу, при эсэсэре таких бы в самое захудалое ПТУ не взяли. Миколенко то хоть в работе разбирался. :lol:

Ну так писали, что от 30 до 40 - все сплошь учились за взятки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #33 Дід Піхто 29.10.2014 16:00
Блін, так і не встиг у Драбівському районі собі через підставних осіб землю оформити. Чи оформив?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #32 Argus 29.10.2014 15:25
Целиком согласен с предыдущим комментарием! До каких пор на должности будет пребывать Грищенко А.В? А видео просто супер! Красавец! При полном параде и с георгиевской ленточкой!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #31 народ 29.10.2014 15:07
Незаменимых нет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #30 Алексей 29.10.2014 15:07
Миколенко нормальный мужик и мне его жаль! А вот я не пойму, почему до сих пор на своей должности начальника тюремной управы пребывает "донецкий пассажир" Грищенко А.В., назначенный на свою должность по дружеской протекции Тулуба и Партии рыгионов, человек, который целовал следы от вора и нигодяя Януковича, который организовывал прежние выборы в пользу все тех же регианалов, "поющих ректоров" и прочьей швали. Когда люстрирую Грищенко? Когда наконец начнет работать этот закон?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #29 стабилизец 29.10.2014 14:10
Мені 35 років. Я закінчила столичний ВУЗ без єдиного хабаря
Дык енто было лет 15 тому, практически при социялизме. Счас мимо какого т.н.ВУЗа не пройди - токо о башлях и разговоры, "скидываются" практически в открытую. И это помимо официальной платы. О самом контингенте студиозусов и проффессуры скромно умолчу, при эсэсэре таких бы в самое захудалое ПТУ не взяли. Миколенко то хоть в работе разбирался. :lol: