реклама

реклама

Черкаська обласна газета "Молодь Черкащини" змінила власника. Якщо раніше газета найбільше з-поміж інших інформувала читачів про діяльність ПР та влади, через що її називали рупором влади, то нині вона обіцяє стати "більш молодіжною".

Як стало відомо "Прочерку", нині видавцем газети є ПП "Маркетингове агентство "Ритм", яке очолює... прес-секретар обласної організації Партії регіонів Тетяна Очеретяна.

- Займаюся видавництвом цієї газети з 1 червня Коли змінюється видавець, змінюється і редакційна політика, і керівний склад газети. Саме тому відбулася зміна редактора "Молоді Черкащини" - замість Віктора Яременка її очолив Роман Кирей, - повідомила Тетяна Очеретяна. - Розглядаємо варіанти розширення редакційного штату. А до кінця літа буде презентовано оновлений сайт газети.

На сайті газети вже прибрали інформацію про попереднього головного редактора Віктора Яременка

На сайті газети вже прибрали інформацію про попереднього головного редактора Віктора Яременка

У розмові з "Прочерком" новий редактор газети Роман Кирей (в.о.) не зміг сказати, куди пішов екс-редактор "Молоді Черкащини".

- Стосовно нової концепції розвитку видання, то хочемо зробити газету більш молодіжною, наростити тираж, - зазначив Роман Кирей.

Нагадаємо, газета свого часу вже намагалася нарощувати тираж... примусово. Так влада торік восени надсилала листи в райради та на підприємства з настійливою рекомендацією передплачувати це видання...

"Це корупційні прояви. І треба їх документувати", - так прокоментував тоді даний факт голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб

 

реклама

Коментарі  

 
+3 #10 весна 16.06.2011 01:32
прикольно, концепция газеты - это по-умному звучит. жаль что только звучать и будет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Е. Евтушенко 15.06.2011 09:58
" дай Бог не вляпаться во власть"
А для читаемой газеты это вообще приговор.

Это все заради трудоустройства старих будивэльныков новой Черкащины ?
Абсурд да и только!
Не власть а медведи в посудной лавке!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 вопросик Читачу 14.06.2011 16:35
Уже бачили. І що змінилося? Совок був, совок й залишився. Надрукували декілька коментарів опозиції і вважаєте це новою концепцією. Молодь такий отстой читати не буде. А з креативом у цієї газети - повний голяк! Як і у всьому владному информпросторі...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Вопросик Читачу 14.06.2011 15:20
Уже бачили. І що змінилося? Совок був, совок й залишився. Надрукували декілька коментарів опозиції і вважаєте це новою концепцією. Молодь такий отстой читати не буде. А з креативом у цієї газети - повний голяк! Як і у всьому владному информпросторі...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Чиста правда 14.06.2011 15:06
Бідний Яременко ,так старався догодити владі , а вона його використала ,як оте саме, і викинула в помийницю. Дивно тільки, що пані Очеретяна таку довіру має. Адже редагована нею "Черкащина регіональна"-це стиль за часів сталінізму, і ніхто, крім Тулуба її читати не в змозі.Такі "ПРОФФЕСІОНАЛИ" уже всіх дістали, але для поганого виду нема стиду, на жаль.Тож тіштеся своїм "проФФесіоналізм ом" на радість собі, красивим!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Брєзгую 14.06.2011 14:35
Цитую читач:
купіть газету, почитайте!

Тільки тоді, коли її в рулонах чистого паперу продаватимуть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Ян 14.06.2011 14:31
Читачу: Ваше прізвище, бува, не Очеретяна? :P
Сплю і бачу, як зміниться редакційна політика - мабуть, писатимуть об*єктивно про діяльність Тулуба.. не забудьте побільше фоток, ми це так любимо :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #3 читач 14.06.2011 12:10
Та вже змінилося - купіть газету, почитайте!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Вопросик 14.06.2011 10:01
И что изменится?! Достаточно посмотреть на "Черкащину рыгиональну". С медиа-мозгами у регионалов - огромнейший дефицит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 Классик 14.06.2011 09:19
«А вы, друзья, как ни садитесь, всё в музыканты не годитесь» (С);-)