Автор дослідження розповів про копіткий процес збору і опрацювання інформації, про те, як створювалася третя книга-альбом. А потім Владислав Миронович презентував багату історію та безліч цікавих фактів про одну із найстаріших вулиць в Умані – Садову. Захоплююча екскурсія супроводжувалася демонстрацією дореволюційних фотографій та світлин воєнних і повоєнних часів, що наочно ілюстрували, як змінювався вигляд будівель вулиці Садової. З особливим інтересом студенти слідкували за історією будинків № 2 та № 28, адже саме в них розміщуються навчальні корпуси нашого університету.
Наприкінці зустрічі гості висловили слова вдячності автору книги Владиславу Давидюку та спонсору наукового проекту Володимиру Лауті, а також побажали натхнення й успіхів у подальшій діяльності.
А третя книга «Історія уманських вулиць», яка є результатом багаторічного дослідження історії вулиць нашого міста, поповнила бібліотечні фонди міських бібліотек та шкіл, а також наукової бібліотеки нашого університету. Тож всі бажаючі можуть скористатися послугами бібліотек і пізнати таємниці історії нашого міста, пише прес-центр УДПУ.
Коментарі
так про це і так всі знають. Почав будувати райком компартії. А завершила азаровська податкова. І вулиця ваша перетворилась в тупік, як і ви самі.
Стрічка RSS коментарів цього запису