реклама

реклама

Найсильніший імовірний бютівський кандидат від Черкащини - віце-спікер Микола Томенко

Найсильніший імовірний бютівський кандидат від Черкащини - віце-спікер Микола Томенко

Політична партія «ВО «Батьківщина» визначається із кандидатурами, які боротимуться за місця у майбутньому парламенті 2012 року. Про це «Прочерку» сьогодні повідомив голова обласної організації «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.

– Можливі кандидатури ще узгоджуються, але вже можу сказати, що наш земляк – заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко йтиме на вибори від Золотоніського виборчого округу (його ймовірний суперник – колишній однопартієць Богдан Губський – Ред.). Нардеп Ігор Єресько йтиме від Звенигородського округу. Я особисто йтиму від того округу, де народився, – від Лисянського, – повідомив Анатолій Бондаренко.

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 kseniа 21.06.2011 15:59
Цитую Справедливий:
Всі названі кандидати в нардепи від "Батьківщини" пройдуть до Верховної Ради, адже Томенко, Єресько та Бондаренко як працювали для людей - так і продовжують працювати не дивлячись на те, що знаходяться в опозиції.

Згідна. Запропоновані кандидатури нормальні люди з нормальним мисленням.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Леді К 21.06.2011 15:58
Томенко - так. Вартий уваги. А решта...Невже в нас немає достойніших?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Вітя Бульба 15.06.2011 11:02
Ігоря Єресько відправляють у почесне заслання в Звенигородський район,- повний "прольот"! А, де ж Володя Гресь, чого він не анонсований? По друге- це вони що, в список не потрапляють? Проект нового закону про вибори - якщо йдеш по округу, то в список зась!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Холодный Яр 15.06.2011 10:06
Нехай хлопці ідуть і перемагають! Не дамо Черкащину перетворити в донецьку колонію! :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Справедливий 14.06.2011 21:31
Всі названі кандидати в нардепи від "Батьківщини" пройдуть до Верховної Ради, адже Томенко, Єресько та Бондаренко як працювали для людей - так і продовжують працювати не дивлячись на те, що знаходяться в опозиції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Золотоношка. 14.06.2011 20:50
Бондаренко ПРП ( партія Пензеника) без ПР нічого не отримає, Томенко (ПРП) закріплений за містом Черкаси (де навіть прийом громадян не організовував, піде туди, де Губський під БЮТом вкладав кошти. Один Єресько вартий поваги та депутатства знову.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Вітя Бульба 14.06.2011 18:42
Анатолій Бондаренко! В тебе є шанс лише в смт Лисянка,а не в Лисянському районі! Потім округ складається з Шполянського,Ко рсунь-Шевченківського ,Городищенськог о районів, а також місто Ватутіне.А ще, зберуться тут хлоп"ята "упаковані" по вищому розряду! З Геною Бобовим можеш потягатися))) хоча, можна поексплуатувати образ "великомучениці" Юлії, але як донести це до електоральних очей і вух? Штаби,які будуть сформовані в районах,лише будуть "дерибанить"на цей раз оскудєвшую "мамки"касу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 Констататор 14.06.2011 15:26
Льошенко без підтримки "регіоналів" - нуль повний!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 сенпай 14.06.2011 12:24
Якщо сансей Льошенко теж замахнеться на верховну зраду від цього ж округу шо й Бондаренко, то буде знов драка, як на місцевих виборах. Треба Бондаренку в спортзал іти!!!