реклама Делікат

реклама

Виконувач обов’язків прокурора Черкаської області Іван Шевченко, якого генпрокуратурою призначено керувати обласною структурою на час відсутності люстрованих керівників, зауважує, що сам не боїться люстрації, бо «пройшов уже все».


Сам Іван Шевченко родом з Драбівщини. Працював у багатьох містах України, здобував досвід і за кордоном.

– Статків, які лежать за межами моїх можливостей, не маю. Був військовим прокурором. З 1991 по 1999 рік був заступником військового прокурора черкаського гарнізону, тому Черкаси рідне мені місто. Маю відповідний досвід – 32 роки. Можливо це нескромно, та скажу, що я пройшов усе… – зазначив у коментарі «Прочерку» Іван Шевченко.

Припускає, що на Черкащині його прокурорська кар’єра може й закінчитися, бо працює у цій сфері справді довго. Проте перед виходом на пенсію хотів би зробити щось корисне для земляків.

Процедура затвердження керівника обласної прокуратури може тривати до півроку.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #12 @@@ 13.11.2014 13:19
Фискальной службы области как работал при попередниках Яныка с 2010года первым заместителем Председателя налоговой службы области Коломиець Володимир Василич (Колхозник)смот рящий собиратель мзды с бизнеса л..зун одиозного губернатора Тулуба который в международном розыске находиться за совершенные преступления в области против государства Украина, Коломиец как давил и доил бизнес области, что бы ублажить Тулуба так теперь с марта 2014 года сам ” Очистился ” соответствии с Законом Украины .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 wawa 06.11.2014 13:37
Кодло розворушили, а добить ніяк!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 wawa 06.11.2014 13:31
Ні не хочеться в іі крісло. Хочеться там бачити порядного, діпломатичного, досвідченого в ветеринаріі спеціаліста- начальника .............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Вова 06.11.2014 13:15
Цитую Шось ни те:
Только почему-то Миколенко ходит и дальше на работу и раздает подчиненным указания и спрашивает за проделанной работу а В.о сопли жует....

І не тільки Миколенко, а й Вегера. Роздають вказівки,збиваю ть мзду, їздять на службових авто.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 КДУ ім.Шевченка 06.11.2014 12:11
Іван Шевченко дуже порядна людина.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 незнайка 06.11.2014 10:29
32 года выслуги и пенсии на содержание нажитого не хватает Усе прошел а желание зарабатывать не проходит Ну прямо беда какая-то
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 адекватний 06.11.2014 01:38
Це не люстрація а узурпація влади аля 37 рік хіба що без розстрілів (хоча від нинішніх і до цього не далеко) Чекаймо 3 майдан від пролюстрованих міліціянтів , ввшників та сбушників .............................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 марк 05.11.2014 23:40
WAwa!Вам не йметься скоріше в її крісло всістися?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Шось ни те 05.11.2014 22:37
Только почему-то Миколенко ходит и дальше на работу и раздает подчиненным указания и спрашивает за проделанной работу а В.о сопли жует....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Клим 05.11.2014 21:27
Дай Бог, щоб це було правдою.